homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Fetelor ajutati-ma va rog..sunt f speriata


#1 2011-09-11 17:33:34

vall33ntina
New member
Inregistrat: 2011-03-04
Mesaje: 49

fetelor ajutati-ma va rog..sunt f speriata

buna tuturor....
am o problema care ma sperie....am fost mai devreme la baie...cu treaba mica big_smile si cand m-am sters ...am observat pe hartie putin sange...sa zicem cateva firicele....
mentionez ca mai am 4 pilule si termin a 5a folie de antibebe..niciodata nu am uitat vreo una si le-am luat la ora fixa....
acum vreo saptamana jumate am bout un pahar de suc frutti fresh de grefe.....si am auzit ca scade efectul pilulei...insa nu era suc naturat...avea doar 4% suc de grefe..
ast un ras ugent...va rog...
multumesc anticipat

Offline

 



#2 2011-09-11 17:46:52

kdeea
Platinum member
Inregistrat: 2008-06-13
Mesaje: 20306

Re: fetelor ajutati-ma va rog..sunt f speriata

Atata suc nenatural nu are treaba.  Ai avut contacte cu risc ( adica ai luat ceva care sa interactioneze cu AC-urile - antibiotice sau alte pastile ) ? Sau poate ai avut recent un contact mai " brutal " ?


Just a puppet on a lonely string, oh who would ever wanna be king ?

Offline

 

#3 2011-09-11 20:20:50

Deliria
Full member
De la: Timisoara
Inregistrat: 2008-04-16
Mesaje: 404

Re: fetelor ajutati-ma va rog..sunt f speriata

poate fi si de la vreo infectie urinara...daca ai luat pastilele corect sucu ala fruttifresh adria etc de grefe nu are nicio treaba smile


All the flowers that you planted,mama
In the backyard.
All died when you went away.

Offline

 

#4 2011-09-11 23:01:08

vall33ntina
New member
Inregistrat: 2011-03-04
Mesaje: 49

Re: fetelor ajutati-ma va rog..sunt f speriata

kdeea nu am luat pastile care sa interactioneze cu ac-urile...nu am luat nici un fel de pastile in afara de pilule...iar contact mai ''brutal'' nu am avut....poate k nu eram destul de umeda

acum k ai zis deliria de infectie...daca stau si ma gand mai bn....in ultima perioada...sa schimbat culoarea urinei...
deci poate fi si asta....

multumesc pt raspuns fetelor:*

Offline

 

#5 2011-09-13 11:33:53

vall33ntina
New member
Inregistrat: 2011-03-04
Mesaje: 49

Re: fetelor ajutati-ma va rog..sunt f speriata

buna fetelor....am nevoie de parerea voastra...
am observat azi dimineata cand am fost la baie...ca am spotting  ...nu e foarte intens sa zic asa.... 
problema e ca nu inteleg dc acum...pt ca mai am 2 pilule si termin a 5a folie de ac-uri...iar CM intotdeauna mi-a aparut in a 3a zi de pauza...
stiam ca spottin poti avea in primele 3 luni de cand iei ac.....
va rog sa ma ajutati
multumesc anticipat

Offline

 

 Publicitate


loading...

#6 2011-09-13 12:53:03

alinda
Diamond member
Inregistrat: 2008-01-07
Mesaje: 55441

Re: fetelor ajutati-ma va rog..sunt f speriata

spottingul poate sa apara si dupa niste ani de administrare, e semnul ca nu te mai "intelegi" cu respectivele pastile. daca se repeta si luna viitoare mergi la medic sa ti le schimbe.


"I am the Lizard King, I can do anything."- Jim Morrison

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.