homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-57-61


#1141 2011-11-25 18:53:35

sonia30
Moderator
Inregistrat: 2010-08-01
Mesaje: 89341

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-57

onu,mersi puss da,gata,staturam 15 min,acu pleca la sala lol

fac exercitiile.si apoi fac o budinca de vanilie.si omleta cu branza.nu mai am carnat,da am oua,ce carnatu meu? rotfl


"Daca vrei sa Il faci pe Dumnezeu sa rada,povesteste-i despre planurile tale.Cel putin o sa Il fac sa rada."


http://www.fertilityfriend.com/home/329906

Offline

 



#1142 2011-11-25 19:22:01

Onutza23
Insomniac member
De la: Neamt
Inregistrat: 2007-07-09
Mesaje: 9163

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-57

sonia rotfl
spor la gatit si la budinca, yummy drool
ce mult ati stat impreuna tongue. si al meu tot la sala e chicot


Un vis implinit, o familie fericită! Sunt mămică de fetiță și băiat!  hjartahjartahjarta

Offline

 

#1143 2011-11-25 19:31:59

mikado
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2010-01-29
Mesaje: 16848

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-57

Ange, Ioana, Timeut, Any, Maya, Almi, Onutza, Soniuc, dragele mele  par  kram  mi-ati purtat noroc  teiubesc

asadar am primit schema  rock ...incep protocolul pe 28.12 ( e protocol lung) si pe 01.02 va fi embriotransferul ...pfoai inca nu mi-am revenit ...am asa o stare de  lol  grater    rugaciune ...incep atunci pt ca dupa histero de luni, mi-a dat cyclo-progynova 21 de zile

dae puss  si noi am zis ca e mica...dar acum ni se pare imensa 120 mp

acum vin in vizita prietenii cu care plecam de obicei in concedii...vine doar el ( de azi este tatic  hjarta  ) si celalat cuplu ( e rost de  alcool  chicot )  de azi este tatic  hjarta 
dar sunt cu ochi si la voi si revin sa recuperez din urma puss

Ultima oara a fost editat de mikado (2011-11-25 19:37:42)


.

Offline

 

#1144 2011-11-25 19:45:33

Onutza23
Insomniac member
De la: Neamt
Inregistrat: 2007-07-09
Mesaje: 9163

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-57

mika felicitari pt schema, Doamne ajuta sa mearga totul super si sa fie cu noroc embriotransferul
distractie placuta cu prietenii, sa bei si pt noi pusspuss


Un vis implinit, o familie fericită! Sunt mămică de fetiță și băiat!  hjartahjartahjarta

Offline

 

#1145 2011-11-25 19:46:17

sonia30
Moderator
Inregistrat: 2010-08-01
Mesaje: 89341

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-57

multumesc,onu puss daaa,f mult chicot m-am obisnuit.sa nu ne plictisim o viata de aici inainte chicot

mikuuuuuu happy uraaaaaa happy  happydance tan-tan0naaaaaa dance mult succes miku drag par sa reusiti in februarie sa fiti parinti rugaciune si felicitari si pt casuta si pt prietenul vostru applause cred ca facem in aceeasi perioada,eu IA,sper,tu FIV big_smile


"Daca vrei sa Il faci pe Dumnezeu sa rada,povesteste-i despre planurile tale.Cel putin o sa Il fac sa rada."


http://www.fertilityfriend.com/home/329906

Offline

 

 Publicitate


loading...

#1146 2011-11-25 19:52:49

elena.plahatca
Addicted member
De la: iasi
Inregistrat: 2011-01-06
Mesaje: 14752

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-57

Mika felicitari pentru schema  majoreta  majoreta  majoreta  majoreta Dupa stimulare sa ai multe oute,sa se fecundeze si sa se prinda puiutii  rugaciune


Zbor lin Maria 
Doi soricei iubiti
Grafic FF

Offline

 

#1147 2011-11-25 19:59:53

sonia30
Moderator
Inregistrat: 2010-08-01
Mesaje: 89341

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-57

ma apuc de omletoaie,ca de oute mai tarziu rotfl vine si al meu in 10 min


"Daca vrei sa Il faci pe Dumnezeu sa rada,povesteste-i despre planurile tale.Cel putin o sa Il fac sa rada."


http://www.fertilityfriend.com/home/329906

Offline

 

#1148 2011-11-25 20:31:22

Onutza23
Insomniac member
De la: Neamt
Inregistrat: 2007-07-09
Mesaje: 9163

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-57

pofta mare sonia

mika am uitat, felicitari prietenului tau, sa-i traiasca bebe!


Un vis implinit, o familie fericită! Sunt mămică de fetiță și băiat!  hjartahjartahjarta

Offline

 

#1149 2011-11-25 20:44:31

sonia30
Moderator
Inregistrat: 2010-08-01
Mesaje: 89341

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-57

mersi,onu smile

gata.mancaram si budinca de vanilie.merg la dus si patuc.tot ma doare si soldu.sper sa pot dormi mai bine totusi...

va pup.noapte buna puss


"Daca vrei sa Il faci pe Dumnezeu sa rada,povesteste-i despre planurile tale.Cel putin o sa Il fac sa rada."


http://www.fertilityfriend.com/home/329906

Offline

 

#1150 2011-11-25 21:00:43

Almi Ingerash
Addicted member
De la: capătul țării..
Inregistrat: 2009-06-15
Mesaje: 11375

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-57

mai am de pus gelul la o m?nă.. și cum sunt cu o m?nă ?n lampă și cu una liberă, vă scriu și vouă chicot

timea puss o să pun și poze dar probabil duminică smile

onu puss ms tongue să dea Domnul să fie bine smile

ddunia a scris:

Am citit acum si am de zis atat:
Almi, ma rog  rugaciune pentru voi sa fie bine,sa va dea dumnezeu un suflet mult dorit,sa fii mamica si sa te bucuri din tot sufletu de el cu sanatate deplina,chiar daca ai fost deplin incercata si pusa in asteptare atat timp
te pup cu drag si cu tot atata drag te astept la mamici si burtici!

mulțumesc mult pentru cuvintele frumoase puss sper și eu să fie bine și să intru la burtici și mămici nu doar să citesc, ci și să scriu smile

ioana puss ?ți mulțumesc din suflet pentru ce mi-ai scris par ?mi pare rău că v-am făcut să pl?ngeți și pe tine și pe angel..
mi-e destul de greu chiar dacă las să se vadă că sunt bine.. ?ncerc să ?l ?ncurajez pe C, el ?ncearcă să mă ?ncurajeze pe mine și am?ndoi ne străduim să nu arătăm față de părinți că toată situația asta ne doare.. nu e ușor, doar că altă soluție de a depăși momentele astea eu personal nu văd.. mi-aș face mult mai mult rău mie ?n primul r?nd fizic și apoi psihic dacă aș sta și mi-aș pl?nge de milă ?n fața tuturor.. o fac, dar o fac doar ?n fața mea și a lui Dumnezeu, nici măcar ?n fața lui C (mai ales ?n fața lui).. stau și mă g?ndesc că poate asta e doar o mică ?ncercare prin care trebuie să trec și nu pot dec?t să mă rog să nu se transforme ?ntr-o ?ncercare mai mare.. mai mult de at?t și de a mă ruga să fie bine nu pot face..
să știi că niciodată nimic din ceea ce mi s-a scris nu mi s-a părut a fi vorbe ?n v?nt.. oric?nd simți nevoia să-mi spui ceva, fă-o fără probleme, fie că e de bine, fie că e de rău... sunt aici să ?nvăț și să primesc sfaturi de la persoane ?n măsură să le dea smile kram

sonia puss mă bucur că ți-ai schimbat modul de a g?ndi referitor la bebe/i smile

mika puss mă bucur din tot sufletul că ai primit schema de tratament și pe 1 februarie vei face ET-ul!  majoreta  majoreta  majoreta  majoreta  majoreta sper din suflet ca spirala pe care o vom face din nou atunci să-ți poarte la fel de mult noroc big_smile

merg să termin m?na cealaltă chicot


??? Everything will be OK at the end. If it's not OK, it's not the end.  ???
..::: bebe Eveline-Ioana (29.05.2015) prin FIV bebe :::..
..::: bebe Erika-Maria (10.02.2020) natural bebe :::..

Offline

 

#1151 2011-11-25 21:04:56

green_fairy
Platinum member
De la: undeva...
Inregistrat: 2006-03-11
Mesaje: 19228

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-57

'na seara fetelor
v-am citit rapid ca sunt cam obosita si ma tot chinuie o masea de la vremea asta rece.
almi te imbratisez cu drag, te admir si sper sa aveti cat de repede familia voastra intregita. eu intru totusi cu pumnii stransi in spirala sa fie totul ok cu analizele sotului
mika draga si pe tine te imbratisez si ce sa iti urez de acum.....doar multa multa bafta sa se prinda in februarie. sanatate si sotzoiului tau.
eu merg in pat ca-s cam terminata
pup restul fetelor


partydance Si-mi vine cateodata s'arunc cu grijile, problemele, cu mainile sus in aer...Si-mi place cateodata sa infrunt necazurile, stresul, gandurile cu mainile sus in aer  partydance

Offline

 

#1152 2011-11-25 21:22:24

Onutza23
Insomniac member
De la: Neamt
Inregistrat: 2007-07-09
Mesaje: 9163

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-57

sonia somn dulce. sper sa reusesti in noaptea asta sa te odihnesti cat de cat pusspuss

almi puss cu un ochi la slanina si cu unu la faina. unghii si forum chicot . cum au iesit? ce model ti-ai facut?

green puss odihna placuta si sa scapi de durerea de masea


Un vis implinit, o familie fericită! Sunt mămică de fetiță și băiat!  hjartahjartahjarta

Offline

 

#1153 2011-11-25 21:26:00

Almi Ingerash
Addicted member
De la: capătul țării..
Inregistrat: 2009-06-15
Mesaje: 11375

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-57

onu da lol ceva de genul  va nu am făcut niciun model.. le am french.. mi-am luat 2 geluri noi pentru french și le-am testat azi chicot o să pun poze pe blog dacă am timp azi dacă nu duminică pentru că m?ine vom fi plecați smile


??? Everything will be OK at the end. If it's not OK, it's not the end.  ???
..::: bebe Eveline-Ioana (29.05.2015) prin FIV bebe :::..
..::: bebe Erika-Maria (10.02.2020) natural bebe :::..

Offline

 

#1154 2011-11-25 21:30:18

Onutza23
Insomniac member
De la: Neamt
Inregistrat: 2007-07-09
Mesaje: 9163

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-57

astept. chiar acum ma uitam pe blogul tau, cata rabdare ai. ti-am vazut si tutorialele, bravo!


Un vis implinit, o familie fericită! Sunt mămică de fetiță și băiat!  hjartahjartahjarta

Offline

 

#1155 2011-11-25 21:31:37

Raveca
Hero member
De la: land of hope...
Inregistrat: 2009-01-03
Mesaje: 3656

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-57

Buna seara dragelor!

Mikado, felicitari pentru schema! Cu ajutorul lui Dumnezeu si eu tot din februarie ar trebui sa am unda verde pt bebe...asa ca poate devenim burtici de februarie. rugaciune
Felicitari pt casuta si petrecere frumoasa! Sper sa se umple casuta spre sfarsitul anului viitor cu gangureli de copil/copii!

Almi, cu siguranta are Doamne Doamne pregatit ceva pentru tine! par

Sonia, se pare ca pana acum nu a sunat de ML sa ne reprogrameze. Poate avem noroc sa ramana data de 1 dec.

va pup pe toate si va doresc un wk-end placut!
http://www.hipishcomments.net/comments/good_evening/good_evening_012.jpg


"Nu te teme, că Eu sunt cu tine, nu privi cu îngrijorare, că Eu sunt Dumnezeul tău. Eu îţi dau tărie şi te ocrotesc şi dreapta Mea cea tare te va sprijini!"
Doamne, ajuta-ne sa se implineasca dorinta noastra de-o viata!

Port mereu o parte din tine in sufletul meu ...

Offline

 

#1156 2011-11-25 21:49:57

Onutza23
Insomniac member
De la: Neamt
Inregistrat: 2007-07-09
Mesaje: 9163

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-57

raveca buna puss weekend placut si tie!

ies si eu, il las pe sot la laptop caiar motaie pe aici chicot. va citesc maine la cafea. somn dulce, sa visati frumos si sa va odihniti! pusspusspuss


Un vis implinit, o familie fericită! Sunt mămică de fetiță și băiat!  hjartahjartahjarta

Offline

 

#1157 2011-11-25 22:14:41

rruxxy
Platinum member
Inregistrat: 2008-11-17
Mesaje: 15354

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-57

Buna fetelor  kram

Mika, ma bucur mult ca ai primit schema, bafta mai departe smile

Almi....de cand am citit ca ai fost la doctor tot incerc sa-ti scriu ceva si nu-mi iese....scriu, sterg si tot asa. Stiu ca e usor sa scrii cateva randuri insa chiar iti doresc din suflet ca Dumnezeu sa deschida o mica portita si pentru tine si sa-ti dea un bebe.
Alteca nu stiu ce sa-ti spun  puss

Offline

 

#1158 2011-11-26 00:02:07

Almi Ingerash
Addicted member
De la: capătul țării..
Inregistrat: 2009-06-15
Mesaje: 11375

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-57

em reușit să termin și eu finally lol așa pățesc c?nd casc gura la tv chicot

onu puss mulțumesc.. păi ?mi place să bibilesc cam tot ce fac și implică meticulozitate tongue

raveca puss Dumnezeu are pregătit pentru fiecare c?te ceva smile trebuie doar să ne așteptăm cuminți r?ndul big_smile

rruxxy puss mulțumesc mult.. contează mult c?nd văd că fete din aspirantele vechi, actuale mămici și/sau viitoare mămici (actuale graviduțe) vin și mă ?ncurajează, și NE ?ncurajează și ne scriu c?teva r?nduri care să ne ridice moralul ajut?ndu-ne astfel să nu ne pierdem speranța..

fetelor, actuale aspirante, actuale mămici și actuale graviduțe, cred că să vă mulțumesc de un infinit de ori pentru ceea ce mi-ați scris ?n ultima lună ar fi mult prea puțin.. chiar nu știu ce cuvinte să folosesc și cum să mă exprim să vă pot transmite mulțumirile și aprecierile pentru susținerea și ?ncurajările voastre.. mai multe efectiv nu mai știu ce să spun.. vă iubi mult pe toate teiubesc

LE: merg la nani.. m?ine dorm și eu ca tot omul mai puțin simțit lol sooomn.. soooooomn... soooooooomn!  sover  sover  sover
somn ușor! cascat  cascat  cascat

Ultima oara a fost editat de Almi Ingerash (2011-11-26 00:33:42)


??? Everything will be OK at the end. If it's not OK, it's not the end.  ???
..::: bebe Eveline-Ioana (29.05.2015) prin FIV bebe :::..
..::: bebe Erika-Maria (10.02.2020) natural bebe :::..

Offline

 

#1159 2011-11-26 00:53:06

elena.plahatca
Addicted member
De la: iasi
Inregistrat: 2011-01-06
Mesaje: 14752

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-57

Somn usor si de la mine:*


Zbor lin Maria 
Doi soricei iubiti
Grafic FF

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.