homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Sinuzita


#1 2011-11-30 13:41:19

bp
New member
Inregistrat: 2011-06-07
Mesaje: 33

sinuzita

buna,am facut prin iulie sinuzita si am primit tratament indelungat,insa nu cred ca mi-a trecut si am mai racit o data si acum sunt grav cu nasucul.mi-am facut o programare la orl si as vrea sa va intreb daca trebuie sa-mi fac radiografie inainte sau nu.pt ca consultatia e cam scumpa si nu-mi permit sa merg de 2 ori doar ca sa primesc un raspuns.ultima radiografie am facut-o in iulie tot pt sinuzita.e ok sa-mi fac acum iar?sau se pot face si alte analize pt sinuzita?

Offline

 



#2 2011-11-30 13:42:30

yoyolina
Moderator
Inregistrat: 2007-09-04
Mesaje: 18077

Re: sinuzita

majoritatea cer radiografii inainte, iar alta metoda de diagnosticare nici eu nu stiu nustiu
mergi la acelasi doctor?


daca vrei sa mori sanatos, trebuie sa mori de foame.

Offline

 

#3 2011-11-30 14:44:23

bp
New member
Inregistrat: 2011-06-07
Mesaje: 33

Re: sinuzita

nu merg la acelasi pt ala m-a nenorocit cu antibiotic o luna....am facut candidoza si tot nu mi-a trecut.merg altundeva si de moment ce am luat tratament cred si eu ca trebuie sa-mi fac iar

Offline

 

#4 2012-10-23 21:07:12

aissa_kiss
Full member
De la: peste tot
Inregistrat: 2008-03-09
Mesaje: 592

Re: sinuzita

ce senzatii sunt la sinuzita pe tratament?de ieri tin tratament cu antibiotic si spay nazal si ieri mi sau facut spalaturi nazale,iar azi toata ziua mam simtit nasol,senzatia de febra,senzatia de deranj la capo,simt ca imi ard urechile am si gust nasol in gura si nas.tratament iau zinnat vibrocil si aerius.pe langa astea tin tratament pt atac de panica cu xanax si betalok zok pt inima.astept raspuns.


Atunci când m-am asteptat mai putin ... viata m-a surprins !
Atunci când eram sigura de ceva ... viata m-a dezamagit !

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.