homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Orgasmul :D-2


#20 2006-12-19 19:20:42

deeamed
Membru
Inregistrat: 2006-12-19
Mesaje: 4

Re: Orgasmul :D

am si eu o problema.dak poate cineva sa imi raspunda ar fi super

Offline

 

#21 2006-12-19 19:22:21

dida
Insomniac member
Inregistrat: 2006-11-20
Mesaje: 6767

Re: Orgasmul :D

zi


it doesn`t matter if the guy is perfect or the girl is perfect as long as they are perfect for each other

Offline

 

#22 2006-12-19 19:22:25

deeamed
Membru
Inregistrat: 2006-12-19
Mesaje: 4

Re: Orgasmul :D

iau pastile de la un planning familial si sapt trebuia sa iau pauza de o sapt si nu mi-am dat seama.am uitat din greseala am luat din folie prima pastila care trebuia sa o iau deabea lunea viitoare.ce o sa fac?patesc ceva?cum procedez?

Offline

 

#23 2006-12-19 19:24:25

dida
Insomniac member
Inregistrat: 2006-11-20
Mesaje: 6767

Re: Orgasmul :D

iale in continuare ... si nu iti mai vine ciclu luna asta ... asa faci cand vreti sa iti amani mentruatia ...sau daca nu te opresti acuma si astepti sa iti vina ... si daca nu ma insel te protejezi suplimentar 7 zile...sper ca nu gresesc... da eu zic sa le iei in continuare cai ok ... (esti cam offtopic... data viitoare cauta mai bine unde sa postezi intrebarea)

Ultima oara a fost editat de dida (2006-12-19 19:25:39)


it doesn`t matter if the guy is perfect or the girl is perfect as long as they are perfect for each other

Offline

 

#24 2006-12-19 19:24:56

deeamed
Membru
Inregistrat: 2006-12-19
Mesaje: 4

Re: Orgasmul :D

stie cineva?

Offline

 

 Publicitate


loading...

#25 2006-12-19 19:37:03

blue_elf
Hero member
De la: BUCURESTI
Inregistrat: 2006-08-09
Mesaje: 2475

Re: Orgasmul :D

eu am orgasm de fiecrae data...nu vrea sa iasa..il facem noi sa iasa rotfl au fost clipe cand ma plangeam p forum k nushu c am patit k de l un timp nu my am orgasm...dar ma alarmasem degeaba..k apoi mi-am revenit,iar acu am d fiecare data.


Pastreaza-ti cugetul
clar si linistit,ca apele unui lac adanc,transparent ca lumina ochilor de
corb.Deasupra,apele sunt linistite.Nu are rost sa-l rascolesti acum si sa-l tulburi.In
acest suflet netulburat-umbrele evenimentelor acestei lumi se vor topi singure.

Offline

 

#26 2006-12-19 20:04:21

Duke
Sr. member
Inregistrat: 2006-11-15
Mesaje: 1319

Re: Orgasmul :D

eu nu am asa multa experientza si nu prea stiu cum se manifesta o fata cand are orgasm nu fac diferentza ar trebuii sa imi dau seama sau trebuie sa imi spuna ea ca a avut orgasm? pana acuma nu mi-am dat seama niciodata numa mi-a spus partenera ca a avut orgasm...

Offline

 

#27 2006-12-19 20:09:44

Melody
Full member
De la: mine din camara...
Inregistrat: 2006-12-15
Mesaje: 594

Re: Orgasmul :D

si eu am gasit o pozitie in care am tot timpul orgasm...si lui ii place super mult asa ca e bine.la inceput ma alarmam k nu am orgasm,si dup aia mi am dat seama ca tre sa incerci si lucruri noi,sa vezi care ti face mai multa placere...feetele, dupa cum am observat,au orgasm mai repede daca stau deasupra (cel putin asa mi au spus majoritatea prietenelor)

duke, vezi ca nu merge doar prin penetrare...inceacra si u alte stimulari big_smile  si vezi k poate e timida..si i e jena sa ti spuna exact cum ii place..vb cu ea! (eu eram mai timida un pic la inceput) fetele reactioneaza diferit cand au orgasm..cel mai bine iti poate spune ea..alex de exemplu imi zicea ca simte contractiile vaginului cand am orgasm,dar nu e o regula.


Cocorosie!

Offline

 

#28 2006-12-19 20:14:10

blue_elf
Hero member
De la: BUCURESTI
Inregistrat: 2006-08-09
Mesaje: 2475

Re: Orgasmul :D

al meu cateodata ma intreaba rotfl2..duminik asta m-a intrebat"ai avut ??" si eu ii zik"ma da u nu-ti dai seama ? tongue"

(eu zik cum mi se intampla mie)de obicei cand nu my scot niciun sunet atunci "e pe vine" si dupa imi vine sa dau ochii peste cap si e o senzatie de euforie nushu..strange feeling big_smile a si am uitat sa zic..m incordez (el zice k se intareste acolo) si atunci bluuufff smile

Ultima oara a fost editat de blue_elf (2006-12-19 20:16:08)


Pastreaza-ti cugetul
clar si linistit,ca apele unui lac adanc,transparent ca lumina ochilor de
corb.Deasupra,apele sunt linistite.Nu are rost sa-l rascolesti acum si sa-l tulburi.In
acest suflet netulburat-umbrele evenimentelor acestei lumi se vor topi singure.

Offline

 

#29 2006-12-19 20:15:19

Duke
Sr. member
Inregistrat: 2006-11-15
Mesaje: 1319

Re: Orgasmul :D

eu am vorbit cu ea ca este incepatoare sa imi spuna cum ii place sau ce ii place sa ii fac dar numa de o luna si-a inceput viatza sexuala si abia acum cateva zile a inceput sa simta placere la penetrare avem timp si de orgasme.....

Offline

 

#30 2006-12-19 20:18:16

blue_elf
Hero member
De la: BUCURESTI
Inregistrat: 2006-08-09
Mesaje: 2475

Re: Orgasmul :D

noi sincer o fcm p fuga my mere..nu chiardar deh..pe la 11 ziua cand apar la el atunci...k eu tre s plk la sc el l serv si nu avem timp d toate...noua prietenii ne-au si zis k noi mereu suntem pe fuga nu stim ce sa facem my intai smile k sa le terminam pe toate .


Pastreaza-ti cugetul
clar si linistit,ca apele unui lac adanc,transparent ca lumina ochilor de
corb.Deasupra,apele sunt linistite.Nu are rost sa-l rascolesti acum si sa-l tulburi.In
acest suflet netulburat-umbrele evenimentelor acestei lumi se vor topi singure.

Offline

 

#31 2006-12-19 20:21:16

Melody
Full member
De la: mine din camara...
Inregistrat: 2006-12-15
Mesaje: 594

Re: Orgasmul :D

blue_elf , cam asa si la mine..in ultima vreme am observat ca au crescut in intensitate...si de cand sunt mai puternice, s au intensificat oleak si sunetele big_smile (puiu e tare mandru,acuma se umfla in pene de fiecare data smile )

duke pai atunci e ok, are nevoie de timp..eu am avut un orgasm ca lumea cu el doar dupa cateva luni (atunci nu aveam posibilitatea sa o facem atat de des si eram si eu inhibata de o groaza de chestii). keep going big_smile


Cocorosie!

Offline

 

#32 2006-12-19 20:27:38

blue_elf
Hero member
De la: BUCURESTI
Inregistrat: 2006-08-09
Mesaje: 2475

Re: Orgasmul :D

duminik ne-a dat batai de cap un orgasm..tongue..vroia sa iasa "la plimbare" si nu reusea..venea dupa se razgandea,si i-am zs "incepi ussor dupa vezi u dar nu schimbi ritmu ca-l pierdem".smile imi  vine sa-l musc cateodata tongue si zice"nu nu nu musca.." m gandeam k weekendu asta s fie cu totul special..avand in vedere k vom avea timp big_smile


Pastreaza-ti cugetul
clar si linistit,ca apele unui lac adanc,transparent ca lumina ochilor de
corb.Deasupra,apele sunt linistite.Nu are rost sa-l rascolesti acum si sa-l tulburi.In
acest suflet netulburat-umbrele evenimentelor acestei lumi se vor topi singure.

Offline

 

#33 2006-12-19 20:48:45

Melody
Full member
De la: mine din camara...
Inregistrat: 2006-12-15
Mesaje: 594

Re: Orgasmul :D

hehe! eu l am zgariat o data, cam tare ce i drept , dar n a fost intentionat...si a dat si el seama big_smile
mai schimba si el uneori ritmul,exact cand sunt pe punctul de a avea un orgasm..i am explicat frumos si a inteles..doar si la ei e cam la fel..ca sa termine ,pastreaza ritmul constant..
atunci cand sunt foarte excitata,se intampla sa am mai multe orgasme in timpul aceleiasi partide dar dup aia mi se face asa de sooomn...si sunt momente in care savurez toate senzatiile fara sa vreau sa am orgasm..si atunci e bine, si dup'aia nu mai sunt asa de obosita smile


Cocorosie!

Offline

 

#34 2006-12-19 20:52:16

Duke
Sr. member
Inregistrat: 2006-11-15
Mesaje: 1319

Re: Orgasmul :D

ca sa ne terminam nu pastram ritmul constant , il grabim cand este momentul daca am tzine ritmul constant am avea o ejaculare super naspa....eu i`am spus prietenei mele cand e aproape de finale sa imi zica sa nu ma opresc noi nu avem cum sa stim cand este momentul sa grabim ritmul pt ca noi nu simtim ce simtitzi si voi asa ca data vitoare cand esti pe aproape spunei sa nu se opreasca...

Offline

 

#35 2006-12-19 21:17:27

blue_elf
Hero member
De la: BUCURESTI
Inregistrat: 2006-08-09
Mesaje: 2475

Re: Orgasmul :D

yo ii zik "babi vine..nu t opriiii"tongue :"> si saracu da si da..luni,a2a zi am fct febra musculara,k duminik am stat eu p el si oboseam dar nu m oprea,ma mai ajuta si el cu manutele cand vedea ca ma "ofilesc" de oboseala.dupa ne apuk un somn...si la sc uneori sunt atat de aeriana..smile


Pastreaza-ti cugetul
clar si linistit,ca apele unui lac adanc,transparent ca lumina ochilor de
corb.Deasupra,apele sunt linistite.Nu are rost sa-l rascolesti acum si sa-l tulburi.In
acest suflet netulburat-umbrele evenimentelor acestei lumi se vor topi singure.

Offline

 

#36 2006-12-19 22:28:35

Clio
Full member
Inregistrat: 2006-12-03
Mesaje: 133

Re: Orgasmul :D

sad eu am avut de 2 pana acum adevarate adevarate.. sunt beginner si eu si nu prea stiu ce se face dar mereu le am avut deasupra..desi de multe ori renunt pt k vb voastra `ma ofilesc` ...


"Nu exista nimic mai bun sau mai rau, gandirea noastra imparte lumea in fericire si nefericire"(Shakespeare)

Offline

 

#37 2006-12-19 22:52:28

Melody
Full member
De la: mine din camara...
Inregistrat: 2006-12-15
Mesaje: 594

Re: Orgasmul :D

lol poi la inceput si eu faceam febra musculara cand stateam deasupra doar eu d la cap la coada...acum am capatat exercitiu (si am facut mushchi la picioareee! big_smile )da' tot mai obosesc uneori...si daca se intampla dimineata,inainte de scoala,apoi nu s buna d nimik mai toata ziua..
clio e timp!! deasupra le am si eu...si apoi , ca tot vine vba de momentele alea cand simti k se indeparteaza.. nu te stresa k se intampla fiecaruial!daca te mai si gandesti la ele si t stresezi tot timpul , apai nu mai ai nici un orgasm....

chiar asa...va ganditzi la cva in timp ce.....? big_smile


Cocorosie!

Offline

 

#38 2006-12-19 22:56:39

lala_me
Full member
Inregistrat: 2006-10-26
Mesaje: 112

Re: Orgasmul :D

da...deci ...io primu orgasm tot asha pe la 6 ani....in somn...da in perioada aia am avut vreo5 da nsuh cum...nu stiam ce e... smile asha si primu kalumea nu mai stiu pe la 14...si de atunci... dar numa clitoridian...k nu de mult mi-am inceput viata sexuala(1luna)si kum o zis si duke...abia ma akomodez...dar cel mai bne ma simt deasupra...k si restu lumii observ big_smile aa da si duke...dak prietena ta n-a av nici un fel de orgasm...ce ar fi so ajuti?(clitoridian)k nu strika sa-i arati ce si cum tongue si plus k se lubrefiaza si mai bne si te ajuta mai apoi la penetrare

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.