homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Sex cu prostituata-5


#77 2012-01-09 13:17:48

Melita
Hero member
Inregistrat: 2011-01-07
Mesaje: 4956

Re: sex cu prostituata

spranceana  Ce e de ras? Jumatate din populatia banatului foloseste salar... De fapt ei scurteaza toate cuvintele...


”Cata bucurie vi s-ar asterne pe chip, daca v-ati demachia de rautati si invidii...” (Mihaela Radulescu Schwartzenberg)

Offline

 

#78 2012-01-09 14:42:50

sub
Platinum member
De la: BV
Inregistrat: 2010-05-29
Mesaje: 20629

Re: sex cu prostituata

offtopic bine na, banatu-i fruncea, folositi salar, eu nu mai auzisem de salar pana acum


Success is simple. Do what's right, the right way, at the right time.

Offline

 

#79 2012-01-09 21:22:45

*joy*
Insomniac member
Inregistrat: 2011-02-09
Mesaje: 7760

Re: sex cu prostituata

Nush ce ati dezbatut voi in 3pagini,dar mi-a fost de ajuns sa citesc primul post  lol  Sigur esti sofer pe TIR la 19 ani... Din pacate/fericire,categoria C se obtine la varsta de minim 21 de ani  lol

Offline

 

#80 2012-01-09 21:24:48

Melita
Hero member
Inregistrat: 2011-01-07
Mesaje: 4956

Re: sex cu prostituata

offtopic bine na, banatu-i fruncea, folositi salar, eu nu mai auzisem de salar pana acum

NU sunt banateanca, doar stau aici tongue


”Cata bucurie vi s-ar asterne pe chip, daca v-ati demachia de rautati si invidii...” (Mihaela Radulescu Schwartzenberg)

Offline

 

#81 2012-01-09 21:27:58

*joy*
Insomniac member
Inregistrat: 2011-02-09
Mesaje: 7760

Re: sex cu prostituata

Am citit ce ati scris si vad ca ati dezbatut problema ce am pus-o eu mai sus.
Posibil ca dupa noul cod sa poti obtine C-ul la 18 ani,dar atestatul clar nu il obtii  smile  Si fara atestat,categoria C e apa de ploaie...deci nu poti profesa ca sofer pe TIR. Whatever,ma bag si eu ca musca  lol
Si ca sa nu fiu complet off,mai intreb o chestie: te-ai inteles cu ea de la inceput ca vrei si oral?  lol

Offline

 

 Publicitate


loading...

#82 2012-01-09 23:39:04

Emm
Hero member
De la: mama de acasa
Inregistrat: 2009-02-05
Mesaje: 2647

Re: sex cu prostituata

deci clar offtopic dar nu ma pot abtine: rotfl cand am chef sa rad, promit solemn ca aici voi intra. fetelor sunteti fenomenale, subsum la fel, va dau perfecta dreptate in orice caz, dar sunteti haiosi big_smile


Seasons come and go, but I will never change and I’m on my way

Offline

 

#83 2012-01-10 00:19:21

Melita
Hero member
Inregistrat: 2011-01-07
Mesaje: 4956

Re: sex cu prostituata

Aici s-a ajuns sa fie fiecare cu ce-l doare lol
Gata, am terminat cu offtopic big_smile


”Cata bucurie vi s-ar asterne pe chip, daca v-ati demachia de rautati si invidii...” (Mihaela Radulescu Schwartzenberg)

Offline

 

#84 2012-01-13 10:03:36

Andreea89
Sr. member
De la: Iasi
Inregistrat: 2007-11-01
Mesaje: 1032

Re: sex cu prostituata

frankie a scris:

eu nu te-am considerat asa, dar incep sa-mi regandesc opinia, dupa ce ne spui cu nonsalanta ca nu exista om sa nu ''ia ceva fetite" dupa 3 saptamani, de parca de 3 ani nu mai facusei sex. nu, barbatii adevarati nu cumpara femei. parerea mea smile

da,dar eu cred ca putini sunt barbati adevarati.Eu sunt pe principiul ca oricine ar trece priin ce trece edyspedition (si in general,soferii de tir sunt f.chinuiti)ar ajunge la fetite:) ca sofer pe tir nu ai timp de viata personala si sunt putine fete care si-ar astepta 3 sapt iubitul sa vina din cursa si sa stea 4 zile impreuna,apoi el pleaca iar..smile


Ceea ce vrea un bărbat e să creadă că o femeie îl poate iubi atât de mult încât n-o va interesa nici un alt bărbat

Offline

 

#85 2012-01-13 10:34:15

coraline
Addicted member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2010-06-09
Mesaje: 11157

Re: sex cu prostituata

Andreea89 a scris:

frankie a scris:

eu nu te-am considerat asa, dar incep sa-mi regandesc opinia, dupa ce ne spui cu nonsalanta ca nu exista om sa nu ''ia ceva fetite" dupa 3 saptamani, de parca de 3 ani nu mai facusei sex. nu, barbatii adevarati nu cumpara femei. parerea mea smile

da,dar eu cred ca putini sunt barbati adevarati.Eu sunt pe principiul ca oricine ar trece priin ce trece edyspedition (si in general,soferii de tir sunt f.chinuiti)ar ajunge la fetite:) ca sofer pe tir nu ai timp de viata personala si sunt putine fete care si-ar astepta 3 sapt iubitul sa vina din cursa si sa stea 4 zile impreuna,apoi el pleaca iar..smile

n-am inteles, ce vrei sa spui? ca femeile care au asa o relatie clar nu stau cuminti acasa sau ce?


Sigh no more, ladies, sigh nor more; / Men were deceivers ever; / One foot in sea and one on shore, / To one thing constant never; / The fraud of men was ever so, / Since summer first was leavy. / Then sigh not so, / But let them go, / And be you blithe and bonny

Offline

 

#86 2012-01-13 14:17:25

sub
Platinum member
De la: BV
Inregistrat: 2010-05-29
Mesaje: 20629

Re: sex cu prostituata

Andreea89 a scris:

sunt putine fete care si-ar astepta 3 sapt iubitul sa vina din cursa si sa stea 4 zile impreuna,apoi el pleaca iar..smile

roll
daca asa gandesti, nu m-as mira sa fii la fel.. daca al tau ar pleca cu treburi prin alt oras, sau in vreo delegatie, ti-ai gasi de "lucru", nu?

Ultima oara a fost editat de sub (2012-01-13 14:17:41)


Success is simple. Do what's right, the right way, at the right time.

Offline

 

#87 2012-01-13 14:36:44

Emm
Hero member
De la: mama de acasa
Inregistrat: 2009-02-05
Mesaje: 2647

Re: sex cu prostituata

cred ca andreea se referea la faptul ca nici unei fete nu i-ar conveni sa stea cu cineva care e plecat pt nu stiu cate saptamani, ca sa stea impreuna doar 4 zile, ca mai apoi ca plece iar, pt ca sincer... nu prea s-ar mai numi relatie (nu aruncati cu rosii! e doar punctul meu vedere). am avut ocazia sa am o astfel de "relatie" dar sincer nu imi convenea, pt ca n-as fi apucat sa-l cunosc pe tipul respectiv mai bine si practic n-ar fi avut timp de mine suficient. ar fi fost ceva de genul: cu, dar fara prieten. o treaba de genul asta nici macar nu e asemanatoare cu o relatie la distanta, pt ca nu ai timp sa vorbesti cu iubitul ca te taxeaza de te omoara (ma refer la telefon), messenger ia de unde nu-i.. si totul se rezuma la o palavrageala, 2 pupici, 1 imbratisare si eu mai stiu ce in putinele zile care sta acasa.

Ultima oara a fost editat de Emm (2012-01-13 14:37:34)


Seasons come and go, but I will never change and I’m on my way

Offline

 

#88 2012-01-13 14:51:54

sub
Platinum member
De la: BV
Inregistrat: 2010-05-29
Mesaje: 20629

Re: sex cu prostituata

pai daca nu-ti convine situatia asta (vorbesc la modul general nu la persoana a 2-a), desparte-te de respectivu, ce-s cu frecusurile astea? ba sunteti impreuna ba nu.. el traieste cu gandul ca e plecat, dar te iubeste, si de fapt "ea" o arde cu nu stiu care.. asta se numeste inselat, pentru ca efectiv inca nu esti iesita din relatie, dar te duci la altii.
si nu Andreea, nu oricine trece prin ce trece edyspedition ar ajunge la fetite. daca lui ii convine situatia, si prietena accepta situatia si ii convine, n-ar fi o problema. daca unu din ei sufera din lipsa de sex si se duce la altele/altii, atunci chiar e o problema

si ca off: nici eu nu sunt de acord cu relatia la distanta, eu tre sa comunic, sa ma vad cu persoana respectiva.


Success is simple. Do what's right, the right way, at the right time.

Offline

 

#89 2012-01-13 16:46:16

Melita
Hero member
Inregistrat: 2011-01-07
Mesaje: 4956

Re: sex cu prostituata

coraline a scris:

Andreea89 a scris:

frankie a scris:

eu nu te-am considerat asa, dar incep sa-mi regandesc opinia, dupa ce ne spui cu nonsalanta ca nu exista om sa nu ''ia ceva fetite" dupa 3 saptamani, de parca de 3 ani nu mai facusei sex. nu, barbatii adevarati nu cumpara femei. parerea mea smile

da,dar eu cred ca putini sunt barbati adevarati.Eu sunt pe principiul ca oricine ar trece priin ce trece edyspedition (si in general,soferii de tir sunt f.chinuiti)ar ajunge la fetite:) ca sofer pe tir nu ai timp de viata personala si sunt putine fete care si-ar astepta 3 sapt iubitul sa vina din cursa si sa stea 4 zile impreuna,apoi el pleaca iar..smile

n-am inteles, ce vrei sa spui? ca femeile care au asa o relatie clar nu stau cuminti acasa sau ce?

Ba uite ca eu am o astfel de relatie. Nu o fac cu nimeni in lipsa lui. Si acum de sarbatori l-au durut jucariile ca naiba de statut ce era.
Unii sunt in stare sa duca o relatie la distanta, altii nu. Daca ar fi sa ne luam dupa ce ne spune Andreea 30% din femeile Romaniei insala pt ca au sotii plecati la munca in strainatate, ceea ce nu cred.


”Cata bucurie vi s-ar asterne pe chip, daca v-ati demachia de rautati si invidii...” (Mihaela Radulescu Schwartzenberg)

Offline

 

#90 2012-01-13 18:40:06

Karina_
Full member
Inregistrat: 2010-12-16
Mesaje: 763

Re: sex cu prostituata

Eu cred ca se referea ca nu ar sta intr-o astfel de relatie, adica ar pune punct nu ca el ar fi plecat si ea s-ar duce la altul...

Offline

 

#91 2012-01-13 19:15:38

hai_faiv
Hero member
De la: bubulina gospodina
Inregistrat: 2008-08-18
Mesaje: 2364

Re: sex cu prostituata

Biannca a scris:

Am citit ce ati scris si vad ca ati dezbatut problema ce am pus-o eu mai sus.
Posibil ca dupa noul cod sa poti obtine C-ul la 18 ani,dar atestatul clar nu il obtii  smile  Si fara atestat,categoria C e apa de ploaie...deci nu poti profesa ca sofer pe TIR. Whatever,ma bag si eu ca musca  lol
Si ca sa nu fiu complet off,mai intreb o chestie: te-ai inteles cu ea de la inceput ca vrei si oral?  lol

pentru TIR iti trebuie categoria CE. categoria C se poate lua la 18 ani, ca si la categoria B si multe altele, doar categoria D are nevoie de varsta de 21 de ani. atestatul profesionist (pt tir) se ia dupa 3 ani de experienta in categoria B si daca ai mai macar 21 de ani. la 19 ani nu ai niciuna din astea, e posibil ca edy sa nu fie in stare sa faca diferenta dintre un tir (categoria CE) si un amarat de camion pana in 3 tone jumatate (si cu astea se poate face transport de marfuri), pentru care poti sa ai permis de la 18 ani. Totusi, ma mir ca el la 18 ani stia deja ca nu o sa ia bacu, asa ca s-a apucat sa faca categoria C lol ca totusi, sa faci o scoala de soferi, chiar si pentru categoria B dureaza... )

ah, on topic, ce sa zic. nu sufar barbatii (fie burlaci, fie casatoriti) care merg si fac pe curvele cu niste mironosite tolba de boli si tot felul de tampenii. nu au nicio scuza. cred ca edyspedition e major incat sa stie sa dea dovada de maturitate (sau, lipsa bacului - examenul de maturitate de altadata nu cere asa ceva). daca o sa ti se intample ceva, o sa fie doar vina ta. de ce? pentru ca nu esti onest cu tine insuti. daca ai fi fost un altfel de tip, probabil aveai si tu o relatie stabila, insa deh, mare e curtea lui Dumnezeu de  cu punish ve, de ce sa nu le gusti pe toate?  sexinpat

eu in al meu as avea incredere deplina, fie ca ar merge sa lucreze pe tir, fie la biserica, fie ca streaper. lol pentru ca stiu ca nu m-ar insela nici sa il plateasca cineva. daca esti obligat sa iti castigi cumva existenta in viata asta de rahat, nu inseamna ca tu trebuie sa te afunzi si mai tare... roll

Ultima oara a fost editat de hai_faiv (2012-01-13 19:29:00)


When morals decline and good men do nothing, evil flourishes. A society unwilling to learn from past is doomed. We must never forget our history.

Offline

 

#92 2012-01-14 11:07:44

Karina_
Full member
Inregistrat: 2010-12-16
Mesaje: 763

Re: sex cu prostituata

La cate lucruri se intampla in tara asta nu m-as mira daca baiatul ar lucra pe TIR fara cele necesare, sau atestatul acela de care vorbiti ar putea sa fie fals...

Offline

 

#93 2012-01-14 11:32:46

hai_faiv
Hero member
De la: bubulina gospodina
Inregistrat: 2008-08-18
Mesaje: 2364

Re: sex cu prostituata

nu stiu ce patron ar lasa astfel de "soferi" pe strazi. in caz de ceva, nu soferul plateste, ci firma de care apartine...


When morals decline and good men do nothing, evil flourishes. A society unwilling to learn from past is doomed. We must never forget our history.

Offline

 

#94 2012-01-14 16:25:40

edyspedition
New member
Inregistrat: 2012-01-04
Mesaje: 8

Re: sex cu prostituata

i'auzi la hai faiv ce le stie rotfl2  rotfl2  rotfl2

bai femeie, stiam de anu trecut din vara ca nu i-au bacu, cand am vazut cati au picat atunci, in martie faceam 18 ani, scoala de soferi pt B sa poate incepe cu 2 luni mai devreme, examenu l-am dat la 4 zile dupa ce am implinit 18 ani, am asteptat 15 zile si m-am inscris pt cat C, dupa ce am luat C, dupa inca 15 zile m-am inscris pt E,  din momentu in care m-am inscris pt cat B pana cand am luat C+E, au trecut 4 luni si 1 saptamana,   dupa ce am luat cat E, pt camion cu remorca, dupa o saptamana am dat EXAMENU PT LICEENTA, ATESTATU. e un test de 12 intrebari din care trebuie sa faci 10.
Ca sa pricepi si tu, la 18 ani jumate, eram sofer de tir CU ACTE IN REGULA,  si cat timp eram inca la scoala, am mai mers pe tir cu un vecin, sa mai cunosc drumurile din tara.  In vara, dupa ce am picat bacu, am sunat la o edy pt angajare, a zis doamna aia sa vin la interviu dupa cateva zile cu analizele toate si permisu, dupa interviu am mers cu unu de la ei pt proba, ma pus sa fac cateva parcari pe acolo prin curte, dupa aia a zis ca inainte de angajare trebuie sa merg un timp ca sofer 2, sa prind ceva experienta, am mers vreo 3 luni cu un sofer de la ei, dupa aia mi-a dat tir.

La aceasta firma sunt cam 1100 de camioane, majoritatea sunt luate in leasing, si pe foarte multe nu sunt soferi, si sa nu le ia leasingu inapoi angajeaza soferi tineri, sunt foarte multi de 20-25 de ani aicea.

sper ca am fost destul de clar, sincer nu am vrut sa mai raspund la nimeni pt ca nu ma intereseaza,  da mor cand vad atata prostie, parerea mea e ca daca nu stii despre ce e vorba, nu mai comenta.

daca intr-adevar asa e tara noastra, conduci tir la 19 ani, eu zic sa trageti pe dreapta cand vedeti ca vine vreun tir, poate asa ajungem si noi la tmp la destinatii.

Uite aici:
ATESTAT CONDUCĂTORI AUTO CARE EFECTUEAZĂ TRANSPORT RUTIER CU VEHICULE A CĂROR MASĂ MAXIMĂ AUTORIZATĂ ESTE MAI MARE DE 3,5 TONE (C.P.C.)
Condiţii:
- conducătorii auto trebuie să fie posesori ai permisului de conducere av?nd categoria corespunzătoare tipului de transport rutier pentru care solicită acordarea atestatului profesional.

daca ai stii sa citesti, ai vedea ca nu trebuie doar sa ai cat C+E luata, sa poti da de atestat.

pana am sa pun cateva poze de pe tir (daca am voie) uite aici dovada:

http://www.ziuacargo.ro/stire/23-mai-20 … ntr-o-casa  (nu's eu ala)

Ultima oara a fost editat de edyspedition (2012-01-14 16:43:15)

Offline

 

#95 2012-01-14 16:31:33

Melita
Hero member
Inregistrat: 2011-01-07
Mesaje: 4956

Re: sex cu prostituata

Topicul asta din -sex cu o prostituata- a devenit -cum ajungi sofer de tir- big_smile


”Cata bucurie vi s-ar asterne pe chip, daca v-ati demachia de rautati si invidii...” (Mihaela Radulescu Schwartzenberg)

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.