homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Sex cu prostituata-8


#134 2012-01-17 14:30:55

Andreea89
Sr. member
De la: Iasi
Inregistrat: 2007-11-01
Mesaje: 1032

Re: sex cu prostituata

kdeea a scris:

... Subsum e baiat lol

atunci e grav tare


Ceea ce vrea un bărbat e să creadă că o femeie îl poate iubi atât de mult încât n-o va interesa nici un alt bărbat

Offline

 

#135 2012-01-17 15:27:54

yoyolina
Moderator
Inregistrat: 2007-09-04
Mesaje: 18077

Re: sex cu prostituata

Terminati cu offtopicul!
Andreea, Subsum nu te-a jignit direct, a spus doar ca din moment ce ai mentalitatea asta, inseamna ca probabil ai reactiona la fel daca te-ai afla in situatia respectiva, nu a dat cu parul.
Subsum, incearca sa-ti alegi altfel cuvintele.


daca vrei sa mori sanatos, trebuie sa mori de foame.

Offline

 

#136 2012-01-17 15:33:56

Andreea89
Sr. member
De la: Iasi
Inregistrat: 2007-11-01
Mesaje: 1032

Re: sex cu prostituata

Subsum a scris:

Andreea89 a scris:

sunt putine fete care si-ar astepta 3 sapt iubitul sa vina din cursa si sa stea 4 zile impreuna,apoi el pleaca iar..smile

roll
daca asa gandesti,nu m-as mira sa fii la fel. . daca al tau ar pleca cu treburi prin alt oras, sau in vreo delegatie, ti-ai gasi de "lucru", nu?

dar uite ca nu vreau nici indirect sa vbeasca dsp mine...unde e problema?yoyolina cred ca asta a fost o faza destul de directa:)
LE: poate sa ma contrazica , sa-si exprime parerea despre ceea ce am zis eu dar in niciun caz sa-si spuna parerea despre mine , necunoscandu-ma.

Ultima oara a fost editat de Andreea89 (2012-01-17 15:36:16)


Ceea ce vrea un bărbat e să creadă că o femeie îl poate iubi atât de mult încât n-o va interesa nici un alt bărbat

Offline

 

#137 2012-01-17 15:38:27

yoyolina
Moderator
Inregistrat: 2007-09-04
Mesaje: 18077

Re: sex cu prostituata

Conjunctivul exprimă ?n general o acțiune virtuală, adică realizabilă sau posibilă. Astfel, poate fi vorba de o acțiune dorită, preferată, permisă etc ?n propoziție pozitivă, dar verbul poate fi și negat. Exemplu: Vrea să c?nte ?ntr-un cor.
Modul condițional-optativ exprimă ?n general o acțiune ipotetică a cărei realizare ?n prezent sau ?n viitor depinde de realizarea altei acțiuni, sau o ipoteză nerealizată ?n trecut. ?n rom?nă poate exprima și acțiunea de realizarea căreia depinde sau ar fi depins realizarea altei acțiuni. Poate fi folosit de asemenea și pentru exprimarea unei dorințe, precum și pentru relatarea unui fapt despre realitatea căruia nu există certitudine. Exemplu: Ar c?nta ?ntr-un cor dacă ar fi primit.

Sursa: Wikipedia.

Fiecare interpreteaza cum vrea; daca tu consideri ca are ceva personal cu tine, ignora-l, nu-i mai da motive sa intervina; flame wars-urile pot continua la nesfarsit daca tot timpul cineva se gaseste sa dea replica.


daca vrei sa mori sanatos, trebuie sa mori de foame.

Offline

 

#138 2012-01-17 17:21:31

sub
Platinum member
De la: BV
Inregistrat: 2010-05-29
Mesaje: 20629

Re: sex cu prostituata

Andreea89 a scris:

dar uite ca nu vreau nici indirect sa vbeasca dsp mine...unde e problema?yoyolina cred ca asta a fost o faza destul de directa:)
LE: poate sa ma contrazica , sa-si exprime parerea despre ceea ce am zis eu dar in niciun caz sa-si spuna parerea despre mine , necunoscandu-ma.

offtopic da nu e dupa tine, imi exprim orice parere vreau, fara sa etichetez smile si nu incalc niciun regulament, d-acord?
atat am spus prin postul ala al meu, ca dupa mine, nu m-as mira sa fii si tu la fel, daca asa gandesti.. cand un om gandeste intr-un fel inseamna ca e capabil de acel lucru in sensul ca-l aproba.
am terminat smile
si mai renunta la limbajul ala de IRC, ca ai o varsta

oricum topicul asta a luat-o rau pe aratura, in ultimele pagini.. de la sex cu prostituata la cum poate unu de 19 ani sa fie sofer de tir.. nu mai bine s-ar inchide? ca ne-am dat seama si cine e edy si ce vrea, ne-am exprimat opiniile, etc lol

Ultima oara a fost editat de sub (2012-01-17 17:24:23)


Success is simple. Do what's right, the right way, at the right time.

Offline

 

 Publicitate


loading...

#139 2012-01-18 10:33:52

Andreea89
Sr. member
De la: Iasi
Inregistrat: 2007-11-01
Mesaje: 1032

Re: sex cu prostituata

Subsum,nu folosesc limbaj de IRC,doar ca la facultate scriu f.mult si m-am invatat sa scriu prescurtat ca sa-mi vina mai usor:) ceea ce tu nu cred ca stii ce-nseamna:)si lasa-mi tu mie limbajul , vad ca stiu sa ma exprim si prescurtat . smile daca ai ceva de inteles , o sa intelegi indiferent de cum scriu:) asta daca te duce mintea

LE:oricum nu mai continui discutia asta.cel mai destept cedeaza.

Le:mai bine sa zica lumea ca am 15 ani din cauza prescurtarilor mele decat din cauza gandirii:)

Ultima oara a fost editat de Andreea89 (2012-01-18 15:25:20)


Ceea ce vrea un bărbat e să creadă că o femeie îl poate iubi atât de mult încât n-o va interesa nici un alt bărbat

Offline

 

#140 2012-01-18 12:19:09

sub
Platinum member
De la: BV
Inregistrat: 2010-05-29
Mesaje: 20629

Re: sex cu prostituata

te inteleg, numai ca cine o sa te mai vada prima oara scriind asa clar va considera ca n-ai mai mult de 14-15 ani si ca folosesti limbaj de irc.. si stiu ce-nseamna ca am terminat si eu o facultate


Success is simple. Do what's right, the right way, at the right time.

Offline

 

#141 2013-08-10 14:06:25

AFC33
New member
Inregistrat: 2013-08-10
Mesaje: 7

Re: sex cu prostituata

Buna ziua si bine v-am gasit !

Desi observ ca sunteti putin carcotasi/e , indraznesc oricum sa imi expun nelamurirea, sperand sa am parte de raspunsuri direct legate de tema si nu opinii moraliste smile

Am trecut printr-o situatie asemanatoare si ma preocupa faptul ca m-as putea trezi cu vreo boala.
Din pacate, am mers putin mai departe decat Edy (bautura).
Desi am anumite probleme si fizic, nu simt nevoia de a intretine relatii sexuale (deci nu am o scuza)...a fost pur si simplu o dambla la bautura.
Eram putin distrat dupa o seara in oras, iar la intoarcerea spre casa, fiind putin "vesel" am luat o traseista Albaneza.
Mi-am incalcat pentru prima si ultima data, propriile principii. Inainte de asta, nu am fost (si nu voi mai merge niciodata) la prostituate.
Desi nu simteam nimic (fizic) ...am facut-o mai mult ca un amuzament de moment.
A folosit preservativ. Patea proasta este ca am practicat 69 si eu nu am folosit nimic.
Dupa ce am realizat ce am facut, vreo doua zile am tinut-o numai in gargare smile

Acum...nu caut sa imi justific fapta. Am comis-o..am comis-o.
Dar ma bat tot felul de ganduri.
Ce masuri ar trebui sa iau acum (daca mai este cazul), exista anumite simptome care ar induce o anumita boala dupa o astfel de experienta ?
Din pacate...am si alte probleme, care probabil ar putea duce in eroare, in cazul in care m-as simti rau.
Ajunge sa fac analize complete, sau pot aparea oricum probleme , fara ca acestea sa fie depistate la timp ?

Accept ironiile, dar nu faceti pe moralistii. Stiu ca am gresit si incerc sa repar ce se poate, prevenind alte complicatii.

Multumesc.

Offline

 

#142 2013-08-10 15:38:58

pinkyutza
Hero member
De la: ♥
Inregistrat: 2013-05-22
Mesaje: 4213

Re: sex cu prostituata

Nu cred ca e destul ca ai facut tu gargara. Ea poate sa iti dea boli tie pentru ca ti-a facut oral fara protectie. Ar trebui sa faci ceva analize de secretie, zic eu. Prostituatele de obicei nu sunt chiar "curate"...gandeste-te cu cati umbla... Ai grija pe viitor si fuga la medic.

Offline

 

#143 2013-08-10 15:57:20

yoyolina
Moderator
Inregistrat: 2007-09-04
Mesaje: 18077

Re: sex cu prostituata

analize de secretie, de sange si cred ca ar trebui si o analiza din saliva (nu stiu cum ii zice).

pt. bts-uri trebuie facute analizele de sange la un anumit interval de timp de la actul sexual, asta o sa-ti spuna doctorul, ca in functie de laborator variaza si perioada de timp; de ex. pt. hiv unele laboratoare cer repetarea analizei la 6 luni, altele la 3 luni.


daca vrei sa mori sanatos, trebuie sa mori de foame.

Offline

 

#144 2013-08-10 16:01:14

heimdall
Diamond member
Inregistrat: 2006-11-21
Mesaje: 137398

Re: sex cu prostituata

un exudat faringian ? ca stiu ca gonoreea se mai localizeaza pe acolo
in rest, daca nu erau rani deschise in gura sau la nivelul organelor genitale, nu ai de ce sa te gandesti la HIV sau hepatite... raman BTS-urile "normale"

Offline

 

#145 2013-08-10 19:35:47

jeannie
Addicted member
Inregistrat: 2010-07-13
Mesaje: 14512

Re: sex cu prostituata

nu stiu daca am inteles bine dar, daca el a avut prezervativ inclusiv la 69, tot l-ar proteja la "capatul" de jos; ar ramane, astfel, doar riscul de a fi luat ceva in gat (mai usor s-ar lua gonoree sau chlamydia; despre hiv am inteles ca e mic riscul; despre hepatite nu stiu in cazul oralului, insa ele cam sunt foarte contagioase asa, in general; iarasi, un herpes genital cred ca poate ajunge si pe buze).
ai avut prezervativ in timpul 69-lelui? ca asta nu mi-e clar.

Ultima oara a fost editat de jeannie (2013-08-10 19:42:54)

Offline

 

#146 2013-08-10 19:47:44

pinkyutza
Hero member
De la: ♥
Inregistrat: 2013-05-22
Mesaje: 4213

Re: sex cu prostituata

AFC33 a scris:

Patea proasta este ca am practicat 69 si eu nu am folosit nimic.

Nu a folosit nimic...

Offline

 

#147 2013-08-10 20:38:37

AciDulaSs
Banat
Inregistrat: 2008-10-16
Mesaje: 1775

Re: sex cu prostituata

cum sa faci 69 cu o prostituata ?

Offline

 

#148 2013-08-10 22:33:46

AFC33
New member
Inregistrat: 2013-08-10
Mesaje: 7

Re: sex cu prostituata

AciDulaSs a scris:

cum sa faci 69 cu o prostituata ?

Cand aflu raspunsul, te anunt  big_smile
Eram prea beat, iar respectiva nu arata rau (cel putin in acel momoment).
Nu intru in detalii, dar in situatia mea nu exista nevoia/senzatia fizica de a face sex, deci practic...nu am nevoie, desi pot.
Erau aproximtiv 8 ani de cand nu am avut parte de asa ceva si cred ca a fost mai mult o chestie phsihica de moment, o dambla.
Faptul ca am facut 69 , nu are o logica nici acum.
Tipa a folosit prezervativ si la oral, eu...nu.
A trecut deja o luna si nu mi-a aparut nimic, nici macar pe fata.
O sa tin cont de sfaturi si vad cum reusesc sa ma programez la o vizita.
E cam penibil sa explic pentru ce am nevoie de respectiva vizita, mai ales ca in zona mea..umbla vorba repede.
Parca si acum mi se intoarce stomacul pe dos , cand ma gandesc.
Nu stiu ce a fost in capul meu, desi...nu simteam nimic fizic, doar stateam pe spate, beeam bere si ma amuzam.
Acum...nu mi se mai pare asa funny.

Ultima oara a fost editat de AFC33 (2013-08-10 22:34:59)

Offline

 

#149 2013-08-10 22:42:45

pinkyutza
Hero member
De la: ♥
Inregistrat: 2013-05-22
Mesaje: 4213

Re: sex cu prostituata

Nu inteleg de ce ar trebui sa dai cuiva explicatii cu privinta la medic.. Mergi si gata, stii doar tu si medicul.
Acuma faptul e consumat, dar pe viitor ai grija ce-ti aduci in pat.
Eu sunt curioasa cum ai rezistat 8 ani fara sex nustiu

Offline

 

#150 2013-08-10 23:19:14

AciDulaSs
Banat
Inregistrat: 2008-10-16
Mesaje: 1775

Re: sex cu prostituata

nu 8 ani fara sex ci 8 ani fara 69 ...

AFC33 big_smile sincer nu ma interesa prea mult de ce ai facut 69 cu o prostituata ci mai mult am intrebat ca sa fie si un moralist ... ca am vazut ca ai spus in postul tau "va rog sa nu faceti pe moralistii " si chiar m`a surprins ca fetele nu te`au apostrofat pentru gestul tau smile " dar vai nu iti e rusine  " smile

stii cum e mergi la prostituate dintr`un singur motiv: pentru ca acasa cu nevasta/prietena nu faci asa ceva smile

PS: sunt curios care e tarifu la voi !? big_smile

Ultima oara a fost editat de AciDulaSs (2013-08-10 23:32:19)

Offline

 

#151 2013-08-11 02:16:11

pinkyutza
Hero member
De la: ♥
Inregistrat: 2013-05-22
Mesaje: 4213

Re: sex cu prostituata

Acidulas, intrebari mai bune nu puteai pune lol lasa omul in pace, e problema lui ce face. A intrat aici pentru niste raspunsuri, nu sa-i tinem noi morala..
Eu cred ca se referea la sex si zicea ca de 8 ani n-a mai facut, cu toate ca avea ocazia,n-a simtit nevoia. Chestia cu 69 e in alta propozitie...
Eu intrebam de curioasa, cum poate rezista un barbat atata amar de ani fara "descarcare", cand noi, fete, nu mai putem dupa cateva luni...

Offline

 

#152 2013-08-11 02:21:56

AFC33
New member
Inregistrat: 2013-08-10
Mesaje: 7

Re: sex cu prostituata

pinkyheels a scris:

Nu inteleg de ce ar trebui sa dai cuiva explicatii cu privinta la medic.. Mergi si gata, stii doar tu si medicul.
Acuma faptul e consumat, dar pe viitor ai grija ce-ti aduci in pat.
Eu sunt curioasa cum ai rezistat 8 ani fara sex nustiu

Aici unde sunt eu, medicul de familie iti da trimitere si suntem cam multi din aceasi familie la el smile
8 ani fara sex, pentru ca efectiv nu percep aceasta nevoie din punct de vedere fizic. E mai complicat si nu intru in detalii.
De altfel..unul din motivele pentru care nu am apelat niciodata in trecut, la astfel de servicii, neavand nici un fel de satisfactie.
Ultima data , a fost cu o amica si era alta treaba, pentru ca exista o oarecare afectiune.
Sa zicem ca a fost cea mai proasta investitie pe care am facut-o (cu prostituata).

@AciDulaSs...imi pare rau sa te dezamagesc, dar in cazul meu nu se aplica smile Nu am inselat pe nimeni, deci nu am comis o greseala morala!?
Poate doar o greseala personala.
Din moment ce nu exista dorinta fizica de a intretine relatii intime, automat ca nu as fi avut nici un interes sa insel o posibila partenera.

"PS: sunt curios care e tarifu la voi !? big_smile"

Prea mult in cazul de fata, mai ales ca au fost bani aruncati aiurea. Cu acea suma, mai bine mergeam la un salon de masaj, cel putin...ma alegeam cu masajul smile
*40 ?

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.