homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 65-24


#438 2012-02-16 11:16:46

Chrys
Sr. member
Inregistrat: 2010-04-22
Mesaje: 1435

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 65

Anca puss ma bucur..... Ce-ar fi sa zambim toate?????

Pupicei pt gagicute wink pusspusspusspusspuss


Nimic nu se termina pana in momentul in care te opresti sa mai incerci...

Offline

 



#439 2012-02-16 11:19:20

camysh
Moderator
Inregistrat: 2007-12-08
Mesaje: 37788

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 65

Sonia,a fi diplomat nu inseamna a fi prefacut, ci a sti cum sa-ti alegi cuvintele astfel incat, spunand adevarul, bun sau rau, sa nu faci pe nimeni sa sufere.

si, no offence, tu nu esti directa, esti rautacioasa.
ti-am mai zis nu o data, nu ai mereu dreptate si trebuie sa accepti asta.
in plus, nu esti in masura sa stabilesti cine e binevenit la acest topic sau la altul. in cazul in care ai uitat, acesta este un forum public, cu topicuri de discutie la care poate participa oricine. sau, sa inteleg, ca daca eu nu sunt aspiranta, nici macar nu ar trebui sa deschid topicul asta??

asa cum suferi tu sufera si alte fete care au teste negative de mai multe sau mai putine luni. si asa cum cele cu test pozitiv, noi sau vechi, asteapta ca voi sa va bucurati pentru ele, asa te-ai astepta si tu, avand un test pozitiv, ca fetele sa se bucure pt tine.

nu e prima data cand se starnesc discutii din cauza vorbelor tale, a modului tau de exprimare si ti-am mai atras atentia.
nu ai tu cele mai mari probleme din lume, sunt si altele pe-aici. dar tu incerci, prin suferinta ta, sa dai impresia ca esti cea mai batuta de soarta dintre toate, motiv pt care ar trebui sa fii mereu centrul atentiei tuturor.

si te rog, NU MAI FA ORDINE PE FORUM! ai mai incercat asta si pe la alte topicuri...


madlena, esti binevenita aici si la orice alt topic puss felicitari pt testul pozitiv, sa fie toate bine puss
daca ai nevoie de sfaturi legate de sarcina, burticile de la prenatal vor fi bucuroase sa te ajute smile
dar, desigur, poti sta bine-merci si aici sa le imbarbatezi pe fete si sa le impartasesti experienta ta pana la testul ++

Offline

 

#440 2012-02-16 11:19:26

Monimonica
Full member
Inregistrat: 2012-01-20
Mesaje: 880

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 65

Fete dragi,lipsesc Putin...plec spre casa smile.

Offline

 

#441 2012-02-16 11:20:02

mucoasa
Insomniac member
De la: ardeal
Inregistrat: 2011-04-28
Mesaje: 7927

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 65

mai ce se intampla aici? plecam toate? cesafac
crys mi-a placut tare mult ce ai postat
anca nu am stiut ca ai ramas cu asa probleme, nu ai mai scris supa citisem de anexita, dar de restul nu stiam.si ceva tratament iei, nu? hai ca trebuie sa fie bine si sa treaca problemele, apoi vine si bebe:goodluck:
ruxy te mai pup odata puss
mada si eu vreau in italia, dar o sa ma multumesc cu capuccino care o sa-l bei pt mine acolo hjarta
raveca puss cu placere
camy puss
monica puss  wave

Ultima oara a fost editat de mucoasa (2012-02-16 11:21:28)


5 iunie 2012
Doamne iti multumesc pt minunea noastra! rugaciune

Offline

 

#442 2012-02-16 11:20:08

rrammonna
Diamond member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2007-11-07
Mesaje: 44383

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 65

Chrys,ce frumos ai scris hjarta

Moni,dupa ce scrii o fraza/propozitie si vrei sa incepi de la capat,apesi pe RETURN(jos in dreapta) smile

Anca,te referi la cel cu ghioceii,nu? Am schimbat ceteva in dimineata asta chicot


Nu ştiu care este cheia succesului , dar cea a eşecului este să încerci să mulţumeşti pe fiecare.....

Offline

 

 Publicitate


loading...

#443 2012-02-16 11:22:15

Bluemoon
Hero member
De la: Craiova
Inregistrat: 2012-02-08
Mesaje: 3087

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 65

Buna fetelor,
Reusisem sa ma adun din tristetea mea si credeam ca o sa gasesc veselie aici, dar nu... Imi pare rau ca sunt probleme, dar timpul le vindeca pe toate. Imi doresc sa va vad vesele pe toate fara nici o exceptie!
puss Va pup pe toate!  puss  puss  puss


Un vis minunat s-a implinit in data de 26.06.2014, la ora 10:10. Minunea noastra iubita e in bratele noastre. Petra Alexia, mami si tati te iubesc enorm!
Un inger ne-a luminat viata si sufletul!
http://www.youtube.com/watch?v=K5KAc5CoCuk

Offline

 

#444 2012-02-16 11:26:22

madalyna7
Hero member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2011-02-10
Mesaje: 4993

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 65

muco puss sigur beau capuccino ala, doar ti-am promis wink
bluemoon puss

Offline

 

#445 2012-02-16 11:26:41

Madlena06
Hero member
Inregistrat: 2012-02-13
Mesaje: 3364

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 65

Chrys exact !!!  hai sa ne facem ziua frumoasa !!!!!!!!!! smile
Zambetul e cel important medicament pentru suflet....   wink
raveca   kram
madalyna.... avem nume apropiate, sincer uneori nu stiu daca se scrie despre mine sau despre tine  rotfl2
angel  puss
ruxy  puss
anca iti doresc multa sanatate !!!!!!!!   kram  puss
monimonica  puss
ioana..... de-ar veni primavara asta odata  cool
timean tu stii ca esti speciala pt mine. Fara tine nu as fi reusit sa imi fac graficul  puss  puss  puss  puss
muco  puss
yikes ioiiiii   am ramas fara suflu....   tongue
si multe  puss  puss  puss  pentru cele nementionate !!!!!!!!!!
Imi merge greu calcu, nu stiu ce are azi... zici ca ii trebuie manivela !!  rotfl2

Ultima oara a fost editat de Madlena06 (2012-02-16 11:29:52)


Doamne rugaciune iti multumesc din suflet pentru printesa din viata noastra bebe
Visul nostru s-a implinit, in august 2014 am devenit mama  hjarta

Offline

 

#446 2012-02-16 11:28:06

LadyPink
Platinum member
De la: el din brate
Inregistrat: 2008-12-20
Mesaje: 15368
Site

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 65

Eu chiar nu vreau sa plece nimeni de aici, fie mamici, fie burtici, fie aspirante, fie pur si simplu fete care se simt bine aici si legate de grupul acesta! De cand regimul asta comunist, de cand e aici un cerc exclusivist unde-ti trebuie X nr de postari sau Y luni sau ani de cand incerci sa ai un copil ca sa fii acceptat?
Am ramas cu un gust extrem de amar citind ca o viitoare mama (ceea ce ii doresc din toata inima sa devina cat mai curand!) poate sa spuna ca nu se bucura pentru testul pozitiv al unei alte femei doar pe motiv ca a intrat aici de 2 zile. Si chiar daca, sa zicem, userul "madlena" ar fi o inventie, o poveste, o gluma si atat, vorba in sine aruncata e extrem de dureroasa. Cred ca nimeni nu poate intelege durerea pe care o simte o femeie care isi doreste sa devina mama si e incercata de Dzeu, de soarta sau de ce vreti voi sau cum vreti voi sa-i spuneti, dar eu cu rautatile gratuite nu sunt de acord si nu cred ca se justifica in vreun fel! Chiar vreau sa cred ca a fost urmarea unei suparari recente, a vreunei tristeti si nu adevarul...pentru ca e trist! Si asta nu inseamna ca nu m-as bucura din toata inima pentru ea cand va ramane gravida, ca nu as imbarbat-o atunci cand ar fi suparata sau ca nu as rade alaturi de ea (mda, probabil ca-s o mare prefacuta si ca pup in ... pentru ca zic asta), dar e trist sa vezi astfel de fatete ale unor oameni.

Eu chiar imi dores mult sa intre aici toate aspirantele. Vechi, noi, nu conteaza, cred ca de la toate avem ceva de invatat. Si vreau sa ramanem aici si sa ne ajutam asa cum am facut-o si pana acum. Eu chiar nu stiu cum as putea sa ajut la burtici sau la mamici... deocamdata inca vreau sa cred ca locul meu si al nostru este aici!

Scuzati... dar n-am mai putut sa ma abtin!

Offline

 

#447 2012-02-16 11:35:41

cocof
Insomniac member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2009-09-22
Mesaje: 6513

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 65

helloooo, credeam ca s-a inchis subiectul acesta nascut aiurea din motive aiurea sau inchipuite.  supa
Atmosfera este facuta de noi, indiferent daca suntem vechi sa noi la acest topic asa ca ar fi bine de vazut CINE creaza atmosfera asta de incordare .... nu mai e atmosfera de altadata... hmmmm... dar cum era altadata ???? Va spun eu, nu existau "fete noi" si "fete vechi"  lol -hai ca asta e cea mai mare prostie pe care am auzit-o.
aaa, si Madlena, eu ma bucur pentru testul tau pozitiv si tin sa-ti urez o sarcina usoara , fara probleme si un bebel sanatos si frumos. goodluck
soniuca, nu fii supa,  puss  fiecare are dreptul sa spuna ce gandeste, chit ca cele care citesc sunt sau nu de acord cu asta - asta e , nu putem gandi toti la fel, nu putem trai toti la fel, nu putem simti toti la fel...asa ca stati toate aici si creati atmosfera  ... aia de altadata  wink... si incearca sa intelegi si nu sa interpretezi ceea ce a scris Ruxxy ( app, ce a fost asta - "Nu am nevoie de ea/el" - nu vreau sa cred ca a fost o rautate ), ceea ce a scris Dana si multe alte fete... incearca doar sa intelegi...hai pup
baaaiiiiii, va bat pe toate  box daca mai vad discutii din astea pe aici  box


mami de cocosel din 12.11.10 hjarta
sjuk    ...O POVESTE... ...DOUA POVESTI...

Offline

 

#448 2012-02-16 11:37:14

anca90
Platinum member
Inregistrat: 2008-07-16
Mesaje: 20788

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 65

multumesc, ruxy puss

any puss

ramona, da, cel cu ghiocei hjarta. vreau sa vina primavara! smile

madlena, multumesc puss. sarcina usoara iti doresc, sa fie totul bine pana la "delivery time"! smile

Ultima oara a fost editat de anca90 (2012-02-22 09:32:59)

Offline

 

#449 2012-02-16 11:38:23

angel_sweety
Platinum member
Inregistrat: 2008-08-08
Mesaje: 22808

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 65

eu inca mai ma gandesc daca sa citesc sau nu din urma, sincer nu am citit ... inca

Cocofan pupacesc si pe tine si puii din dotare puss , pe a mea am invaatat-o sa faca ca indienii, ia zi , vin si la ai tai ? rotfl


un falfait de ingeras a devenit glasul unei minuni , 23 decembrie ora 22si 44 min
Cand viata-ti da o suta de motive ca sa plangi, arata-i ca ai 1000 de motive ca sa zambesti
http://www.fertilityfriend.com/home/322f77

Offline

 

#450 2012-02-16 11:42:18

mucoasa
Insomniac member
De la: ardeal
Inregistrat: 2011-04-28
Mesaje: 7927

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 65

anca am inteles, eu zic sa mai ceri si o alta opinie inainte de operatie cesafac daca ai grija de tine si nu faci excese (gen ridicat, carat greutati) sunt sanse mici sa se sparga. oricum trebuie rezolvata problema asta
angelus eu ti-as sugera sa nu citesti


5 iunie 2012
Doamne iti multumesc pt minunea noastra! rugaciune

Offline

 

#451 2012-02-16 11:42:47

madalyna7
Hero member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2011-02-10
Mesaje: 4993

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 65

cocof puss
anca e riscant sa stai cu chisturi mari...ai grija de tine. eu am operat un chist laparoscopic si din fericire dupa nu am mai avut probleme. sanatate multa

Offline

 

#452 2012-02-16 11:45:36

LadyPink
Platinum member
De la: el din brate
Inregistrat: 2008-12-20
Mesaje: 15368
Site

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 65

Haideti sa va iau la pupat pe toate, sa-mi treaca mie supararea lol puss puss puss puss puss puss puss puss puss puss puss puss puss puss puss puss puss puss puss puss puss puss puss puss puss puss puss puss puss puss puss puss puss puss puss puss puss puss puss puss

Offline

 

#453 2012-02-16 11:47:25

Bluemoon
Hero member
De la: Craiova
Inregistrat: 2012-02-08
Mesaje: 3087

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 65

Lady lol  puss


Un vis minunat s-a implinit in data de 26.06.2014, la ora 10:10. Minunea noastra iubita e in bratele noastre. Petra Alexia, mami si tati te iubesc enorm!
Un inger ne-a luminat viata si sufletul!
http://www.youtube.com/watch?v=K5KAc5CoCuk

Offline

 

#454 2012-02-16 11:47:48

madalyna7
Hero member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2011-02-10
Mesaje: 4993

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 65

Lady puss puss puss puss puss puss puss puss puss puss puss lol

Offline

 

#455 2012-02-16 11:48:57

blue_moon
Sr. member
De la: slatina
Inregistrat: 2011-11-08
Mesaje: 1468

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 65

pupici molipsitori pentru toata lumea  puss  puss  puss  puss  puss  puss  puss  puss  puss  puss  puss  puss  puss  puss  puss  puss  puss  puss  puss  puss  puss  puss  puss
sa va treaca de suparari la toate!

eu abia azi am ajuns la work dupa vreo 3 saptamani si abia asteptam sa intru de pe calculici, ca mobilu este tare mic si se itrerupea mereu

imi pare tare rau ca sunt fete suparate....nu am citit decat vreo 2 pagini si am de recuperat vreo 20 pe putin


O sufletica nazdravana s-a cuibarit la mine in brate si-o iubesc de mor!!!

Pe 13 ianuarie 2013 s-a nascut minunea noastra si ne-a schimbat viata!

Offline

 

#456 2012-02-16 11:49:05

Madlena06
Hero member
Inregistrat: 2012-02-13
Mesaje: 3364

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 65

Angel nu mai citi !!!!!!!!!!!!!!  Pe mine ma doare capul  smile , insa incerc sa merg inainte si atmosfera asta incordata sa dispara. Tu cum esti????
anca multumesc  puss  daca trec de ziua de azi, cred ca va fi totul bine... Sa zicem ca nu ma simt grozav... doar atat. Nu vreau sa detaliez smile
cocof  puss asa bravooo.... ia fa ordine pe-aici.....  (glumesc.. )..... Multumesc de urari...
Lady... multumesc pentru toate cuvintele frumoasa... Offff.... Am mai citit de faza asta cu posibilitatea de a exista id fals... etc..
Acum o intrebare... A existat asa ceva aici pe topic????  Poate de asta sunt asa neincrezatoare unele fete in privinta mea. Nu stiu, intreb si eu, ca sa inteleg.. atata tot... smile Fara polemici insa  plssssssssss...  Poate ma lasa si pe mine durerea de cap   smoke2


Doamne rugaciune iti multumesc din suflet pentru printesa din viata noastra bebe
Visul nostru s-a implinit, in august 2014 am devenit mama  hjarta

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.