homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

De la roscat intens, la blond inchis! Oare e posibil ?


#1 2012-02-23 13:01:59

georgiana92
New member
Inregistrat: 2011-10-22
Mesaje: 27

De la roscat intens, la blond inchis! Oare e posibil ?

Buna , fetelor! Ma tot gandesc de ceva timp sa imi schimb culoarea parului. Sunt roscata de aprox 6 luni si m-am saturat de aceasta culoare, pentru ca se intretine f greu, desi folosesc nuantator. Naturala sunt satena, am fost blonda cam 3 ani, dupa care brusc m-am vopsit roscata vara trecuta. Acum ma bate gandul sa pun un blond inchis peste rosul asta ca focul pe care il am. A mai incercat cineva? Nu vreau sa iasa blond din prima, stiu ca vor ramane nuante de roscat, dar macar sa il schimb putin. Ce spuneti?

Offline

 



#2 2012-02-23 13:38:18

V's bunny
Full member
Inregistrat: 2009-05-03
Mesaje: 618

Re: De la roscat intens, la blond inchis! Oare e posibil ?

Din experienta proprie iti zic ca nu va iesi cine stie ce din combinatia asta pt simplul fapt ca rosul ala e o culoare care iese foarte greu din par. Ai zis totusi, ca folosesti nuantator, asta ar trebui sa iasa mai repede din par daca nu-l mai folosesti. Eu as incerca sa scot din nuantatorul ala prin spalare, mai intai. Apoi as baga niste blond. Desi blond adevarat nu-ti va iesi never ever fara decolorare. Probabil o sa iasa un saten cu reflexe roscate smile

Offline

 

#3 2012-02-23 13:50:43

yoyolina
Moderator
Inregistrat: 2007-09-04
Mesaje: 18077

Re: De la roscat intens, la blond inchis! Oare e posibil ?


daca vrei sa mori sanatos, trebuie sa mori de foame.

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.