homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Problema - el nu vrea sex oral


#1 2012-02-23 21:58:50

Stefania25
Membru
Inregistrat: 2012-02-23
Mesaje: 4

Problema - el nu vrea sex oral

Buna tuturor!!
e prima oara cand va scriu dar va citesc de mult timp big_smile .. si ati reusit sa ma faceti sa-mi deschid sufletul
Am o relatie de 5 ani cu un baiat, la inceput eram mai tineri si cu capul in nori, dar am  rezistat si lucrurile au devenit mai serioase, dar totusi o problema ma macina...Eu i-am oferit lui sex oral din primul an de relatie si imi place sa ii ofer placere , insa el nu.. Am inceput intai cu niste aluzii, apropouri si apoi am discutat mai serios. I-am dat de inteles ca mi-as dori sa imi ofere si el(mai ales ca nu am avut niciodata ocazia sa incerc  rodnar ) dar, a spus ca el nu o sa faca niciodata asa ceva, nu este genul, sa spun asa, ca e un lucru degradant pt el. el este si mai sensibil asa, adica i se face greata destul de repede de la multe lucruri si principalul motiv asta mi-a spus ca ar fi.
Acum nah, ce pot sa spun, ii inteleg decizia, dar totusi nu ma simt in regula. Eu ii fac lui, incerc sa ii ofer tot ce ii doreste si avem o viata sexuala buna, felul cum a zis-o si motivul m-a facut sa imi fie rusine de mine si sa ma simt foarte prost, ca si cum ii este sila de mine.
as vrea sa stiu si parerea voastra va rog , macar sa stiu daca exagerez... pupici

Offline

 

#2 2012-02-23 22:04:02

cinderela
Hero member
De la: Oradea
Inregistrat: 2008-03-26
Mesaje: 2627

Re: Problema - el nu vrea sex oral

stefania...eu l-as rasplati cu aceasi moneda...sa nu ii fac nici eu
pai daca pentru el e degradant...pentru o femeie nu e?


'Cause I've got you to make me feel stronger /When the days are rough and an hour feels much longer /Yeah when I got you to make me feel better /When the nights are long they'll be easier together...hjartahjartahjarta...

Offline

 

#3 2012-02-23 22:55:48

Stefania25
Membru
Inregistrat: 2012-02-23
Mesaje: 4

Re: Problema - el nu vrea sex oral

lol buna ideea cu sageata din frisca ... am incercat cu epilat cu model de sagetica big_smile si tot ce am reusit a fost "dragut"
Am aplicat si no more bj for him si s-a suparat, ca de ce m-am racit si well, in concluzie el vrea cam tot timpul din partea mea.
Si cu sarutatul nu are o problema, adica dupa ce ii fac il sarut si nu il deranjeaza. Nici nu stiu ce sa zic fetelor, de asta si intreb aici, pt ca eu sunt de parere ca intr-o relatie trebuie sa oferi totul si sa iti placa sa il faci fericit pe celalalt si sa fii o persoana deschisa sa incerci si sa experimentezi lucruri noi , ca doar de asta e iubire si intimitate. Nici nu stiu sa ma exprim exact, si tocmai de asta am problema asta pe suflet.
Adica sa facem sex nu are o problema cu dansa, sau sa o atinga, dar cand vine vorba sa se apropie mai mult de ea, NO WAY!!
Am tacut si am lasat balta subiectul asta, dar stiti si voi, frustrarile exista in continuare, chiar daca inchizi ochii si mergi mai departe..

Likeit : nu i-am mai spus nimic..adica am adus ff rar vrba de subiectul asta , si a fost atunci discutia aia si cam atat. subiect inchis. lui nu i-am spus nimic , doar aici m-am destainuit. si cum am scris mai sus, dupa mine zic ca e mai mult o conceptie cum ca un barbat adevarat nu face asa ceva . si pe burta mai jos de buric nu ma saruta. cam atat

Ultima oara a fost editat de Stefania25 (2012-02-23 23:01:04)

Offline

 

#4 2012-02-23 22:56:59

LikeIt
Sr. member
De la: Romania
Inregistrat: 2011-01-24
Mesaje: 1913

Re: Problema - el nu vrea sex oral

Poate chiar nu agreaza  asta, dar  trebuie macar sa incerce sa te saute pe langa...tu nu i mai spune nimic si lasa l in pace un timp..sa vezi..oricum urat din partea lui daca s a exprimat asa, in modul ala.


"Sunt candelă în care pâlpâie un bob de întuneric."

Când vulturii sunt tacuti,papagalii încep sa trancaneasca. Winston Churchill

Offline

 

#5 2012-02-23 23:23:45

Stefania25
Membru
Inregistrat: 2012-02-23
Mesaje: 4

Re: Problema - el nu vrea sex oral

sincer, i wanna try it rodnar rodnar rodnar ...adica am tot citit pe forumuri cum zici tu ca te urca pe pereti .. dar sunt un om normal si i-am respectat decizia, adica nu am mai deschis subiectul si m-am multumit cu ce era..n-am incercat sa il oblig sau sa il fortez, doar ca, exista jena aia undeva acolo ascunsa intr-un colt...o sa incerc sa-mi fac curaj zilele astea sa ii spun ce simt, cu toate ca stiu ca nu va reactiona prea bine

Offline

 

 Publicitate


loading...

#6 2012-02-23 23:43:36

eph
Hero member
Inregistrat: 2011-04-06
Mesaje: 3124

Re: Problema - el nu vrea sex oral

vrea sa fie masculul feroce sau ii e cu adevarat scarba fizic. eu cred ca e prima si nu vei reusi niciodata cel mai probabil daca e prima. daca e a doua si reusesti cumva sa-l faci sa incerce, se prea poate sa se convinga si mai tare ca ii e mult prea scarba, sau sa spuna ca nu e asa de rau. tot cred ca-i misiune imposibila.

Ultima oara a fost editat de frankie (2012-02-27 11:44:20)

Offline

 

#7 2012-02-24 00:06:21

jeannie
Addicted member
Inregistrat: 2010-07-13
Mesaje: 14512

Re: Problema - el nu vrea sex oral

Offline

 

#8 2012-02-24 10:46:24

luisjota
Hero member
De la: ...madrid al cielo
Inregistrat: 2009-12-27
Mesaje: 2070

Re: Problema - el nu vrea sex oral

topic inchis, discutati la celalalt.
tongue


fucking perfect...

Offline

 

#9 2012-02-24 19:33:31

luisjota
Hero member
De la: ...madrid al cielo
Inregistrat: 2009-12-27
Mesaje: 2070

Re: Problema - el nu vrea sex oral

smile topic redeschis tongue

Stef, iti spun ca, in general...nu-mi place ideea de prima iubire, prima p*la si primul sex, iubire definitiva, jumatatea perfecta si alte prostii....daaar nu poti sa treci prin viata sexuala fara sa incerci sa-ti faca cineva sex oral, daca iubitul nu-ti face, vei cauta pe altcineva, sunt sigur tongue

tu decizi:  pune batzul pe el, daca nu vrea sa faca...obliga-l !!! eu doar atat pot sa-ti spun in momentul asta tongue


fucking perfect...

Offline

 

#10 2012-02-24 19:37:27

coraline
Addicted member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2010-06-09
Mesaje: 11157

Re: Problema - el nu vrea sex oral

eu am auzit de foarte multi barbati care nu fac nustiu majoritatea nu concep sa nu primeasca insa nu ofera deloc, scuza majoritara este "mi-e sila". poate asa o fi nustiu habar n-am, si mie mi-ar fi scarba sa fac asta unei femei, poate chiar si mie lol acum ce pot spune, fiecare cu pasarelele lui, chestia cu "barbatul adevarat" e o prostie intr-adevar ...


Sigh no more, ladies, sigh nor more; / Men were deceivers ever; / One foot in sea and one on shore, / To one thing constant never; / The fraud of men was ever so, / Since summer first was leavy. / Then sigh not so, / But let them go, / And be you blithe and bonny

Offline

 

#11 2012-02-24 19:42:37

luisjota
Hero member
De la: ...madrid al cielo
Inregistrat: 2009-12-27
Mesaje: 2070

Re: Problema - el nu vrea sex oral

N-am auzit de multi barbati care nu fac, in schimb am auzit de multi barbati cara zic ca nu fac, dar sunt aproape sigur ca fac smile
Pana acum eram sigur ca toti barbatii fac.
Una cosa es segura
Cei care nu fac nu sunt barbati completi din punct de vedere sexual...
Le lipseste "ceva"
wink


fucking perfect...

Offline

 

#12 2012-02-24 20:04:20

coraline
Addicted member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2010-06-09
Mesaje: 11157

Re: Problema - el nu vrea sex oral

ba sunt foarte multi care nu fac lol chiar am auzit de putini care fac. sau fac asa, din an in paste sa nu zica ca nu au facut si ei o data.
mai nu stiu, eu deja cu ideea ca nu fac sunt impacata, adica nici macar nu as ajunge sa cer asa ceva pentru ca stiu ca nu se ofera nustiu si decat sa ofere prost si sa ma chinui acolo sa mimez ceva sau sa astept pana cine stie cand cand invata, mai bine las-o asa forgetit


Sigh no more, ladies, sigh nor more; / Men were deceivers ever; / One foot in sea and one on shore, / To one thing constant never; / The fraud of men was ever so, / Since summer first was leavy. / Then sigh not so, / But let them go, / And be you blithe and bonny

Offline

 

#13 2012-02-24 20:07:47

luisjota
Hero member
De la: ...madrid al cielo
Inregistrat: 2009-12-27
Mesaje: 2070

Re: Problema - el nu vrea sex oral

ba nu, mai bine iti cauti altul care stie sa faca si sa ofere, de ce sa te multumesti cu asa de putin?
sunt foarte multi care fac si chiar stiu ce sa faca si cum sa faca, dar sunt "luati" big_smilebig_smilebig_smile


fucking perfect...

Offline

 

#14 2012-02-24 20:10:27

coraline
Addicted member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2010-06-09
Mesaje: 11157

Re: Problema - el nu vrea sex oral

hahaahhaha rotfl or fi nu zic nu, dar eu n-am auzit de ei lol anyway, like i said, i don;t care big_smile decat sa faca prost si sa ma chinui sa par happy mai bine sa nu faca tongue


Sigh no more, ladies, sigh nor more; / Men were deceivers ever; / One foot in sea and one on shore, / To one thing constant never; / The fraud of men was ever so, / Since summer first was leavy. / Then sigh not so, / But let them go, / And be you blithe and bonny

Offline

 

#15 2012-02-24 20:13:32

luisjota
Hero member
De la: ...madrid al cielo
Inregistrat: 2009-12-27
Mesaje: 2070

Re: Problema - el nu vrea sex oral

dar al tau face prost? de ce nu-l inveti...? big_smile

baietzel..uite asa se face, asa si asa...ii arati, ca la copii mici big_smilebig_smilebig_smile
e funny si ff sexy big_smile

eu as face pe "nestiutorul" daca as sti ca pot primi o lectie de genul asta big_smile


fucking perfect...

Offline

 

#16 2012-02-24 20:19:20

coraline
Addicted member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2010-06-09
Mesaje: 11157

Re: Problema - el nu vrea sex oral

si eu de unde pana mea sa stiu ce sa faca el? rotfl rotfl
al meu cel nou nu pot spune ca a incercat de multe ori insa ori eram eu in pase proaste ori chiar nu e mare sfaraiala prostia asta de sex oral lol


Sigh no more, ladies, sigh nor more; / Men were deceivers ever; / One foot in sea and one on shore, / To one thing constant never; / The fraud of men was ever so, / Since summer first was leavy. / Then sigh not so, / But let them go, / And be you blithe and bonny

Offline

 

#17 2012-02-24 20:28:19

luisjota
Hero member
De la: ...madrid al cielo
Inregistrat: 2009-12-27
Mesaje: 2070

Re: Problema - el nu vrea sex oral

Ufff....cora, prima lectie pe care trebuie sa o stie o tipa activa din punct de vedere sexual si care vrea sa traiasca din plin viata sexuala, este sa-si cunoasca propriul corp si placerile potentiale pe care le poate obtine...smile
asa ai sti perfect sa-i arati ce sa faca, nu sa astepti (la nesfarsit) totul de la el, asta in cazul in care, el nu prea le are cu "prostia" asta de sex oral...
big_smile


fucking perfect...

Offline

 

#18 2012-02-24 20:31:12

coraline
Addicted member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2010-06-09
Mesaje: 11157

Re: Problema - el nu vrea sex oral

hai mai luis, da-o incolo de treaba, daca nici eu nu stiu ce vreau si cum sa obtin, pe bune de stie cineva lol ca doar singura ma descurcam pana acum lol
numai ca nu am chef big_smile frate, vrei sa faci, bine, nu ok! ori te accept ori nu, ce pana mea e asta, stai sa tragi de om sa te f***? lol
si da, pentru mine e o tampenie, asta-s eu lol


Sigh no more, ladies, sigh nor more; / Men were deceivers ever; / One foot in sea and one on shore, / To one thing constant never; / The fraud of men was ever so, / Since summer first was leavy. / Then sigh not so, / But let them go, / And be you blithe and bonny

Offline

 

#19 2012-02-24 20:37:09

luisjota
Hero member
De la: ...madrid al cielo
Inregistrat: 2009-12-27
Mesaje: 2070

Re: Problema - el nu vrea sex oral

decide-te, ori iti cauti altul care sa ti-o traga bine, ori tragi de asta sa te f*uta ca lumea big_smilebig_smilebig_smile


fucking perfect...

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.