homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Pilula de a 2a zi


#1 2012-04-04 23:28:59

deea93
Membru
Inregistrat: 2012-04-04
Mesaje: 3

pilula de a 2a zi

Buna seara.Acum o luna si ceva am avut contact sexual cu prietenul meu,fara voia noastra prezervativul sa rupt insa el nu a ejaculat in mine,totusi ca sa fim siguri am luat si pastila de a2a zi la 15 minute dupa incident.Problema mea e urmatoarea:atat luna trecuta cat si luna asta mi-a venit mult prea devreme.Luna trecuta trebuia sa imi vina in jurul datei de 26-27 si mi-a venit pe 21 si acum azi iar mi-a venit.Nu stiu ce sa mai cred,e posibil ca pilula de a 2a zi sa imi fi dereglat atat de rau ciclul menstraul?sau e cazul sa i-au alte actiuni si sa imi fac un set de analize?.Exista cumva posibilitatea unei sarcini?

Ultima oara a fost editat de deea93 (2012-04-04 23:31:10)

Offline

 



#2 2012-04-05 10:21:02

yoyolina
Moderator
Inregistrat: 2007-09-04
Mesaje: 18077

Re: pilula de a 2a zi

posteaza aici: http://forum.anticonceptionale.ro/t5501 … TINOR.html si data viitoare foloseste functia de cautare inainte de a deschide topic nou.
citeste regulamentul si respecta-l!

topic inchis.


daca vrei sa mori sanatos, trebuie sa mori de foame.

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.