homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 70-104


#1958 2012-04-13 20:33:06

cristina28
Hero member
Inregistrat: 2012-04-13
Mesaje: 2636

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 70

Maine se face si la mine in casa cozonaci...mmmm drool  calzi no sa imi scape.. ca mi s-a facut pofta de la tine alecsa tummenupp
a inceput emisiunea "romanii au talent" va uitati?

Eu merg sa fac maioneza la salata si dupa baita dar din pacate singura  nu am norocul unora :-"  rotfl,
va pup pe toate:*pusspusspuss pe mai tarziu

Ultima oara a fost editat de cristina28 (2012-04-13 20:36:28)


“Ori de câte ori simțim că nu mai putem continua lupta cu viața, speranța ne șoptește în ureche, pentru a ne reaminti: Sunteți puternici!”

Offline

 



#1959 2012-04-13 20:34:00

sonia30
Moderator
Inregistrat: 2010-08-01
Mesaje: 89341

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 70

ales puss as vrea sa ma relaxez,sa uit,dar nu poot.peste tot sunt numai copii si femei gravide.si al meu zise-bai,frate,numai femei gravide vazui! neutral

storm,ba da  puss rauu,acum imi mai revenii putin.suntem in pat la romanii au talent.

clara,eu n-am voie cu spatele sa merg atat,dar...

fete,vb maine.noapte buna puss

Ultima oara a fost editat de sonia30 (2012-04-13 20:35:13)


"Daca vrei sa Il faci pe Dumnezeu sa rada,povesteste-i despre planurile tale.Cel putin o sa Il fac sa rada."


http://www.fertilityfriend.com/home/329906

Offline

 

#1960 2012-04-13 20:35:59

alesandra
Insomniac member
De la: orasul pierdut
Inregistrat: 2012-01-20
Mesaje: 8308

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 70

soniuca noapte buna puss


Luxul tine de bani,eleganta de educatie...
Le ofer respectul meu celor care îl merită. Cu restul sunt doar civilizata!

Offline

 

#1961 2012-04-13 20:36:50

be_happy
Platinum member
Inregistrat: 2009-03-22
Mesaje: 20885

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 70

Sonia sa va fie de bine plimbarea puss

Deci eu am iar egg si intepaturi puternice puternice in partea dreapta. Ma gandesc ac e posibil sa nu fi ovulat inca, si sa ovulez totusi azi, in seara asta. Imi propusesem sa nu facem prostioare azi, Vinerea mare fiind, dar nici nu as vrea sa ratez o luna. Oare ce sa fac, ce sa fac??!!

Ales, ne luam de manuta cum sa nu.

Elena ce bine ca v-ati impacat. Data viitoare cand te deranjeaza ceva sa ii spui calm si frumos si poate isi va aminti si el cum e sa fiti certati si nu va mai reactiona urat.

Offline

 

#1962 2012-04-13 20:36:53

Lothraine
Insomniac member
De la: Resitza
Inregistrat: 2011-02-27
Mesaje: 9962

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 70

soni, somn ușor...ai grijă cu spatele

Happy, prestează femeie liniștită. Că Dumneze nu a zis niciunde că e păcat să te ?nmulțești.

Ultima oara a fost editat de Hellstorm (2012-04-13 20:38:32)


Trăiește astăzi. Pentru ieri suntem morți, iar pentru mâine nu ne-am născut încă. http://www.fertilityfriend.com/home/39c73d 33+

Offline

 

 Publicitate


loading...

#1963 2012-04-13 20:37:56

ClaraAngel
Full member
De la: bucuresti
Inregistrat: 2012-03-18
Mesaje: 744

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 70

hell,eu am zis ca mi-am compromis numele aici pe forum cu prostiile pe care le-am vorbit si ca am ganduri neortodoxe in Vinerea Mare

ce melita am facut de la lichiorul asta  rotfl2 ma suna sotoi sa il iau cu masina ca el e lovit in aripa.i-am spus ca si eu sunt la fel  rotfl2

ies un pic.ma duc sa il iau si ne intoarcem pe jos.sa iasa licoarea din creierii mei  chicot

sonia  wave somn usor

happy,pe mine ma doare dupa ce am ovulat.adica la cateva ore am dureri destul de intense.am citit ca poate sa fie de la lichidul care se scurge cand se elimina ovulul.am mai citit ca eliminarea ovulului dupa ruperea foliculului dureaza 2 sau 3 secunde

Ultima oara a fost editat de ClaraAngel (2012-04-13 20:42:57)

Offline

 

#1964 2012-04-13 20:40:06

cristina28
Hero member
Inregistrat: 2012-04-13
Mesaje: 2636

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 70

be_happy a scris:

Sonia sa va fie de bine plimbarea puss

Deci eu am iar egg si intepaturi puternice puternice in partea dreapta. Ma gandesc ac e posibil sa nu fi ovulat inca, si sa ovulez totusi azi, in seara asta. Imi propusesem sa nu facem prostioare azi, Vinerea mare fiind, dar nici nu as vrea sa ratez o luna. Oare ce sa fac, ce sa fac??!!

Ales, ne luam de manuta cum sa nu.

Elena ce bine ca v-ati impacat. Data viitoare cand te deranjeaza ceva sa ii spui calm si frumos si poate isi va aminti si el cum e sa fiti certati si nu va mai reactiona urat.

Eu zic sa  sexinpat  dar sa fi trecut o zi de la ultimul  patfierbinte  asa s-au strans acolo mai proaspeti big_smile chiar daca e vinerea mare doamne doamne stie ca ovulam odata pe luna  happy


“Ori de câte ori simțim că nu mai putem continua lupta cu viața, speranța ne șoptește în ureche, pentru a ne reaminti: Sunteți puternici!”

Offline

 

#1965 2012-04-13 20:41:33

be_happy
Platinum member
Inregistrat: 2009-03-22
Mesaje: 20885

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 70

Storm, nu-s eu creedincioasa de felul meu, dar parca prea am uitat de Dumnezeu, si ma gandesc ca e cam pacat

Desi am o prietena, nevasta de preot, care povestea ca ei au conceput-o pe fetita lor in post chicot M-o fi baiul asa de mare

Crsitina chicot Imi propusesem ca luna asta sa prestam o zi da, una ba, dar cand banuiesc ca am ovulat as presta intr-una rotfl Exagerez desigur

Oricum dupa 2 cicluri fara ovulatie, n-as mai sta pe ganduri. Asa ca acusica dispar

Ultima oara a fost editat de be_happy (2012-04-13 20:46:00)

Offline

 

#1966 2012-04-13 20:47:13

alesandra
Insomniac member
De la: orasul pierdut
Inregistrat: 2012-01-20
Mesaje: 8308

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 70

happy si eu zic sa faci ,mai ales daca ovulezi e pacat sa pierzi sansa.
eu am hotarat sa nu fac nimic de azi pana luni,cred ca am ovulat deja dar daca am respecta tot ce sa considera pacat eu cred ca ar trebui sa traim undeva in pustietate singuri.
pe mine ma dor sani rau de tot ,cred ca o sa am ciclu scurt luna asta.


Luxul tine de bani,eleganta de educatie...
Le ofer respectul meu celor care îl merită. Cu restul sunt doar civilizata!

Offline

 

#1967 2012-04-13 20:48:56

elena.plahatca
Addicted member
De la: iasi
Inregistrat: 2011-01-06
Mesaje: 14752

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 70

Merit bataita... mai aveam 2 zile de ovule dar n-am mai rezistat   rodnar  ...pt ca aveam ieri si azi invazie de eggwhite am facut un test de ov si a iesit +... si asa am tinut tratament 14 zile in loc de 16 big_smile

Ultima oara a fost editat de elena.plahatca (2012-04-13 20:49:17)


Zbor lin Maria 
Doi soricei iubiti
Grafic FF

Offline

 

#1968 2012-04-13 20:51:25

alesandra
Insomniac member
De la: orasul pierdut
Inregistrat: 2012-01-20
Mesaje: 8308

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 70

elena goodluck sa se lase cu ochisori


Luxul tine de bani,eleganta de educatie...
Le ofer respectul meu celor care îl merită. Cu restul sunt doar civilizata!

Offline

 

#1969 2012-04-13 20:52:00

Raveca
Hero member
De la: land of hope...
Inregistrat: 2009-01-03
Mesaje: 3656

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 70

Am revenit de la biserica. Mereu ma impresioneaza Prohodul.

Sonia, macar zilele astea nu te mai gandi la infectii , trompe, etc. Asteapta intalnirea cu Albu si vezi ce zice. Eu sunt convinsa ca o sa iti zica sa repeti histero. Dar, nu te mai gandi la astea, ci bucura-te de aceste zile alaturi de familie. par

Elena, applause ma bucur ca v-ati impacat hjarta ! sa ai o seara frumoasa!

Clara,  goodluck sa fie o luna norocoasa si peste 2 saptamani sa ne arati un test cu doua liniute frumoase!

Happy, goodluck si la tine sa fie o luna cu noroc! Stii tu cum se zice...sa faci ce zice popa, nu ce face popa. big_smile

Vad ca toate faceti salata boeuf de Paste. Eu nu fac. cesafac

Ales, si eu am mancat cozonac in seara asta. Nu mai puteam de pofta si am cedat ispitei. chicot


"Nu te teme, că Eu sunt cu tine, nu privi cu îngrijorare, că Eu sunt Dumnezeul tău. Eu îţi dau tărie şi te ocrotesc şi dreapta Mea cea tare te va sprijini!"
Doamne, ajuta-ne sa se implineasca dorinta noastra de-o viata!

Port mereu o parte din tine in sufletul meu ...

Offline

 

#1970 2012-04-13 20:53:32

alesandra
Insomniac member
De la: orasul pierdut
Inregistrat: 2012-01-20
Mesaje: 8308

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 70

ce frumos ca ai fost la biserica rave
eu am biserica imediat langa bloc,si bat clopotele intr-una de ceva timp si parca ma simt asa vinovata ca nu m-am dus ei eu


Luxul tine de bani,eleganta de educatie...
Le ofer respectul meu celor care îl merită. Cu restul sunt doar civilizata!

Offline

 

#1971 2012-04-13 20:57:10

be_happy
Platinum member
Inregistrat: 2009-03-22
Mesaje: 20885

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 70

Elena sa fie si la tine cu ochisori

Toate ovulam in aceeasi perioada?? Bine, eu nu sunt 100% siguta ca ovulez/am ovulat

Rave big_smile Da asa e, buna zicala

Nu am mai fost de ani la Denii. Stiu ca era tare frumos si impresionant. Mai ales ceel de vineri.

Cred ca nici la Inviere nu mergem, desi eu as vrea sa luam lumina.

Offline

 

#1972 2012-04-13 20:57:32

Raveca
Hero member
De la: land of hope...
Inregistrat: 2009-01-03
Mesaje: 3656

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 70

Ales, mereu merg la biserica in Vinerea Mare. Parca nu simt ca vine Pastele daca nu ascult Prohodul. Imi dau lacrimile cand il ascult. Asa intelegem insemnatatea Pastelui.


"Nu te teme, că Eu sunt cu tine, nu privi cu îngrijorare, că Eu sunt Dumnezeul tău. Eu îţi dau tărie şi te ocrotesc şi dreapta Mea cea tare te va sprijini!"
Doamne, ajuta-ne sa se implineasca dorinta noastra de-o viata!

Port mereu o parte din tine in sufletul meu ...

Offline

 

#1973 2012-04-13 21:00:58

alesandra
Insomniac member
De la: orasul pierdut
Inregistrat: 2012-01-20
Mesaje: 8308

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 70

si eu sunt la fel rave dar azi chiar nu stiu de ce nu m-am dus
mie imi dau lacrimile la orice slujba ,ma emotioneaza tare cand canta corul,iar la biserica de langa mine au un cor superb hjarta
locul meu de suflet e la Manastirea Radu Voda la Sfantul Nectarie,acolo simt ca ma linistesc de tot


Luxul tine de bani,eleganta de educatie...
Le ofer respectul meu celor care îl merită. Cu restul sunt doar civilizata!

Offline

 

#1974 2012-04-13 21:05:31

be_happy
Platinum member
Inregistrat: 2009-03-22
Mesaje: 20885

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 70

Mi-a luat foc manusa de bucatarie disperat
Cum daca am luat o tigaie de zici ca suntem 7 in familie si F inca nu a fost in stare sa prinda manerul. A trebuit sa apuc de marginea tigaii grater

Rave, adevarul e ca altfel simti Pastele cand mergi la Denii, la Inviere. Asta e insemnatatea sarbatorii asteia.

Offline

 

#1975 2012-04-13 21:06:27

Raveca
Hero member
De la: land of hope...
Inregistrat: 2009-01-03
Mesaje: 3656

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 70

Sa stii, Ales, ca si eu era gata gata sa cedez gandului de a nu merge astazi. Dadeam vina pe oboseala. Bine ca nu a invins acel gand.


"Nu te teme, că Eu sunt cu tine, nu privi cu îngrijorare, că Eu sunt Dumnezeul tău. Eu îţi dau tărie şi te ocrotesc şi dreapta Mea cea tare te va sprijini!"
Doamne, ajuta-ne sa se implineasca dorinta noastra de-o viata!

Port mereu o parte din tine in sufletul meu ...

Offline

 

#1976 2012-04-13 21:08:28

rrammonna
Diamond member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2007-11-07
Mesaje: 44383

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 70

Amaretto drool
Soni,ce fain ca v-ati plimbat puss ce viata ai la mami acasa smile ate grija de voi

Rave,nici eu nu fac salata.mi-e ca fac multa mancare si apoi o arunc.a zis mama ca imi aduce maine un borcanas.  Ce ma mai duceam si eu la denii in tineretile mele hjarta era altceva!

Eu mi-am pus sa mananc,al meu ajunge tarziu.l-au rugat ai lui sa le duca ceva si se gasii al meu acum.nu il mai astept ca mor de foame.iar bang


Nu ştiu care este cheia succesului , dar cea a eşecului este să încerci să mulţumeşti pe fiecare.....

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.