homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 70-9


#153 2012-04-06 10:03:19

bucklucica
Hero member
Inregistrat: 2009-01-26
Mesaje: 4683

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 70

Neata, fetelor! puss la toate frumoasele mele..kram kram kram
Mada, iti zic si eu de acum la multi ani, sa fii sanatoasa si iubita, sa ai alaturi de tine mereu jumatatea ta!Si sa va ajute DD sa vina bebe cat mai curand!!! puss
Sa stii ca eu nu m-am uitat la praji asa atenta...sper sa intelegi motivele..smile


Eric 3 ani si 7 luni
Nicholas, fratior de Eric, posesor de 3 dinti...

Offline

 



#154 2012-04-06 10:06:50

madalyna7
Hero member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2011-02-10
Mesaje: 4993

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 70

am recuperat putin de aseara:
Angel puss a stat o gramada nepotul sotului la tine
Cris puss iti doresc sa treci curand direct la lista cu burtici kram
Happy puss ce tare ai fost cu masina de spalat  rotfl
Sonia puss te-ai distrat cu vinul aseara  chicot
Almi puss hai la o prajitura
Mayya puss iti multumesc mult pt mesaj kram
Diri puss pleci a 2 a zi dupa botez. cine mai face baita la finulet ? tongue

Raveca puss am luat o cafea de la tine in dimineata asta smile
Rammo puss multumesc mult pt urari kram esti tare cu ziua insorita tongue inca mai sper la cea de maine big_smile
Buck puss multumesc mult pt urari. imi pare rau daca am creat pofte.
credeti-ma ca daca as putea v-as trimite la fiecare prajituri adevarate nu d-astea virtuale.
imi sunteti tare dragi sper ca stiti asta  teiubesc

Offline

 

#155 2012-04-06 10:12:04

mucoasa
Insomniac member
De la: ardeal
Inregistrat: 2011-04-28
Mesaje: 7927

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 70

buck si bebeii puss cum te simti? ai mai avut probleme de atunci?
mada puss sentimentul e reciproc teiubesc


5 iunie 2012
Doamne iti multumesc pt minunea noastra! rugaciune

Offline

 

#156 2012-04-06 10:12:11

dirida
Insomniac member
Inregistrat: 2009-11-02
Mesaje: 5207

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 70

multumesc fetele

muco, multumesc puss  Da, azi e ziua de inainte de ziua cea mare rotfl

madu, La multi ani si din partea mea pentru maine ca sigur nu apuc sa intru. Sa fii fericita si sa iti indeplinesti visul!
Nu plec a doua zi dupa botezul de la biserica ci a doua zi dupa scaldusca (nu o ratez, mai ales ca tb sa ma pun si pe cadita , nu-i asa?big_smile)
Pe 21 e la biserica si pe 22 e scaldusca si la restaurant, ioar pe 23 (sau 24 , depinde cum imi gasesc bilet plec...eu tb sa fiu neaparat pe 26 acolo).

sonia, ma bucur smile

Ultima oara a fost editat de dirida (2012-04-06 10:13:28)


Doamne, te rog, fa o minune si pentru noi!

Offline

 

#157 2012-04-06 10:16:03

madalyna7
Hero member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2011-02-10
Mesaje: 4993

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 70

muco puss
diri puss multumesc mult.
am inteles acum. asa foarte bine. sa te asezi pe cadita big_smile

Offline

 

 Publicitate


loading...

#158 2012-04-06 10:18:15

bucklucica
Hero member
Inregistrat: 2009-01-26
Mesaje: 4683

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 70

Any, multumesc de intrebare!puss Sunt bine, nu am mai avut nimic de ieri dimi, dar tot pe regim stau acum..Insa nu mai iau decat un plic de smecta azi, sa nu cad in extrema cealalta.Problema cu usturimea si sangerarea a disparut, noroc cu firstul..smile Tu ce faci?Cand intri in prenatal?
Diri, eu iti urez sa ploua la botez.Nu ma injura, dar ploaia inseamna prosperitate pentru bb..puss
Ramo, nu stii sa- lucrezi pe vecinii de genul asta?Eu as urmari cand e la geam si as pune ceva pe sarma ce nu-mi place si i-as da eu foc, dar foc, nu doar gaura in haine..Si as chema apoi politia..rotfl2


Eric 3 ani si 7 luni
Nicholas, fratior de Eric, posesor de 3 dinti...

Offline

 

#159 2012-04-06 10:20:14

rrammonna
Diamond member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2007-11-07
Mesaje: 44383

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 70

buck puss nu fac de-astea, ar insemna sa ma pun la mintea ei.insa ceva trebuie facut.incep prin a pune un afis jos la scara,o sa vorbesc si cu administratora,apoi o avertiz\ez si in ultima faza ii chem politia.


Nu ştiu care este cheia succesului , dar cea a eşecului este să încerci să mulţumeşti pe fiecare.....

Offline

 

#160 2012-04-06 10:22:12

bucklucica
Hero member
Inregistrat: 2009-01-26
Mesaje: 4683

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 70

Crede-ma ca politia nu o sa vina sau daca vine o sa-ti dea tie amenda ca i-ai deranjat..


Eric 3 ani si 7 luni
Nicholas, fratior de Eric, posesor de 3 dinti...

Offline

 

#161 2012-04-06 10:28:17

rrammonna
Diamond member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2007-11-07
Mesaje: 44383

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 70

mie? wow ar fi maxim,le dau cu codul penal in cap lol


Nu ştiu care este cheia succesului , dar cea a eşecului este să încerci să mulţumeşti pe fiecare.....

Offline

 

#162 2012-04-06 10:31:15

mucoasa
Insomniac member
De la: ardeal
Inregistrat: 2011-04-28
Mesaje: 7927

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 70

diri chicot bine ca resusesti sa te pui si pe cadita tummenupp
buck ma bucur ca esti mai bine. smecta nu mai lua, doar in caz de nevoie. noi suntem bine, am fost ieri la dr si azi la analize. in prenatal intru pe 30 aprilie, abia astept happy
ramo fa scandal, nu te lasa


5 iunie 2012
Doamne iti multumesc pt minunea noastra! rugaciune

Offline

 

#163 2012-04-06 10:34:04

rrammonna
Diamond member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2007-11-07
Mesaje: 44383

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 70

any applause ai reusit chicot zgripti e suparata? lol


Nu ştiu care este cheia succesului , dar cea a eşecului este să încerci să mulţumeşti pe fiecare.....

Offline

 

#164 2012-04-06 10:38:15

mucoasa
Insomniac member
De la: ardeal
Inregistrat: 2011-04-28
Mesaje: 7927

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 70

ramo mersi kram apoi nu prea ii convine, dar legal am dreptul la 32+ sa intru in prenatal. ea se astepta sa merg la lucru pana cand nasc rotfl dar sincer nu mai pot sa stau cate 10 ore pe zi pe scaun.mi-e foarte greu ca ma rupe spatele si ficatul de durere


5 iunie 2012
Doamne iti multumesc pt minunea noastra! rugaciune

Offline

 

#165 2012-04-06 10:42:53

madalyna7
Hero member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2011-02-10
Mesaje: 4993

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 70

muco  applause  super
hai ca mai ai putin wink

Offline

 

#166 2012-04-06 10:48:42

rrammonna
Diamond member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2007-11-07
Mesaje: 44383

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 70

Any,asta te exploateaza diablo nu se gandeste deloc la tine.
Vorba ta,n-are ce face,e dreptul tau.


Nu ştiu care este cheia succesului , dar cea a eşecului este să încerci să mulţumeşti pe fiecare.....

Offline

 

#167 2012-04-06 10:50:23

mucoasa
Insomniac member
De la: ardeal
Inregistrat: 2011-04-28
Mesaje: 7927

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 70

pai macar atat ca oricum nu o sa mai am loc de munca dupa ce revin din concediu forgetit asta e, noi sa fim sanatosi ca ne vom descurca
inca 3 sapt si am scapat happydance


5 iunie 2012
Doamne iti multumesc pt minunea noastra! rugaciune

Offline

 

#168 2012-04-06 10:54:42

bucklucica
Hero member
Inregistrat: 2009-01-26
Mesaje: 4683

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 70

Any, mai ai putin..Doamne ce bine o sa iti fie ca te linistesti si tu acasa!!!puss Mi-am facut si eu analizele luni in spital si se pare ca nu mai am anemie.. happydance Mi-a iesit naspa la urina, dar asta pentru ca nu era prima urina...asa ca nu tin cont de rezultat..
Ramo, hai sa-ti povestesc ceva, e mult, dar iti zic, sper sa nu se supere fetele..Mama s-a mutat intr-o localitate europeana foarte aproape de Cta de 3 ani.Si de cand s-a mutat are probleme cu niste adolescenti care joaca fotbal pe un teren viran peste drum de ea.Dau mingea la ea in curte si sar gardul sa o ia, fara sa o ceara, cum ar fi civilizat..Chiar i-au distrus izolatia de pe casa ca faceau concurs de aruncat cu pietre cand nu era ea acolo, iar mai nou a descoperit ca i-au ciobit geamurile de termopan de la sufragerie si bucatarie..Buuunnn.A incercat intai cu vorba buna, nu a mers.A facut plangere la politie de zeci de ori, nu s-a intamplat nimic.Intr-o zi m-a sunat speriata ca unul sarise gardul si era langa geamul casei si se uita la ea, ea tocmai iesise ca facuse baie.Si atunci s-a panicat rau si eu i-am zis sa dea telefon la 112 si sa zica sa trimita un echipaj.A sunat, a venit echipajul si nu l-a mai gasit pe respectivul in curte, normal ca fugise, asa ca i-a dat ei amenda 100 lei pentru ca i-a deranjat pentru lucruri minore, ceva de genul..Daca faptul ca iti violeaza cineva intimitatea in curtea ta inseamna ceva minor, crede-ma ca scrumul de tigare pe lenjerie se va lasa cu amenda...Ultima oara cand i-au sarit gardul si m-a sunat speriata ca na, poate intra in casa peste ea si e singura, m-am enervat eu si am sunat la 112 si am zis ca-s fiicasa si ca ea nu mai suna ca ia amenda, si am rugat-o pe tipa care mi-a raspuns sa-mi zica daca e sau nu urgenta ca vrea unul sa intre in casa peste tine.Si femeia a zis ca clar este urgenta, si mi-a dat la dispecerat si in sfarsit a venit politia si bineinteles s-a luat de ea..smile..Daaaaarrrr, intr-un final i-a cautat pe aia si le-a dat avertisment..Urmarea: tot asa sar gardul, iar ea deja are atacuri de panica..
Si sa-ti zic acum cum am procedat eu..In 2006 nu o aveam pe Troia si in buricul Ctei unde stau faceau la fel pustii de 16-17 ani, sareau poarta sa-si ia mingiile..Le-a zis frumos sa sune ca le dau, dar nu m-au bagat in seama, apoi am luat cainele, dar era mic, nu stia sa latre sau sa sara la ei.Numai ca mi-a venit ideea sa le sparg mingiile si sa zic ca Troia a facut-o.Si le-am spart cateva, apoi le-am zis sa aiba grija ca daca mai arunca la mine raman fara minge si s-au potolit..Deci, de cele mai multe ori trebuie sa te pui in mintea ei ca sa scapi de ea..big_smile
Sa-ti zic ce am patit eu in vara cu vecinul din spatele curtii..Isi repara o magazie de la mine din curte..rotfl..fara sa ma anunte macar...urca de la el la mine pe gard si de acolo pe magazia mea si bocanea de la 7 dimi.Eu amdormitorul exact acolo si l-am tot rugat sa respecte macar ora 9 ca-mi trezea copilul, dar pauza.Am chemat politia si mi-au zis dnii pulitisti ca sa-l las pe om sa-si faca treaba de pe magazia mea, ca ce problema am cu el???Poftim????Tare, nu???Am stat si m-am gandit ca nu prea am ce face, numai ca intr-o dimineata mi-a venit ideea sa-i fac poza cand e la mine pe magazie.Zis si facut!Apoi am chemat politia prin 112 si i-au dat avertisment, de care nu a tinut bineinteles cont..Si m-am enervat si m-am dus peste ei la sectie si le-am zis ca daca nu-i dau amenda ii dau in judecata..Si ghici ce?Pe baza pozelor l-au chemat la sectie si i-au dat 500 lei amenda.De atunci am liniste!Concluzia: daca nu-ti faci singur dreptate, mori cu legea in mana!!!!!!!!

Ultima oara a fost editat de bucklucica (2012-04-06 10:57:52)


Eric 3 ani si 7 luni
Nicholas, fratior de Eric, posesor de 3 dinti...

Offline

 

#169 2012-04-06 11:14:52

bucklucica
Hero member
Inregistrat: 2009-01-26
Mesaje: 4683

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 70

Ce liniste e azi..bineinteles ca asa e de fiecare data cand am eu mai mult timp..rotfl2


Eric 3 ani si 7 luni
Nicholas, fratior de Eric, posesor de 3 dinti...

Offline

 

#170 2012-04-06 11:25:11

rrammonna
Diamond member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2007-11-07
Mesaje: 44383

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 70

Buck,m-ai lasat fara cuvinte ;( ce aiurea.

Eu ma pregatesc sa plec la "cultivat"" creierul lol si-asa e galagie pe aici. Sa aveti o zi faina puss


Nu ştiu care este cheia succesului , dar cea a eşecului este să încerci să mulţumeşti pe fiecare.....

Offline

 

#171 2012-04-06 11:36:58

bucklucica
Hero member
Inregistrat: 2009-01-26
Mesaje: 4683

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 70

Spor la invatat, Ramo! Si noi am ramas fara cuvinte, mai ales cand a luat mama amenda smile I-au zis politistii ca sa astepte sa faca ala ceva ca sa aiba motiv sa vina ei..Pai ce sa faca?Sa-i dea in cap??????


Eric 3 ani si 7 luni
Nicholas, fratior de Eric, posesor de 3 dinti...

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.