homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 74-45


#837 2012-05-26 11:26:21

sonia30
Moderator
Inregistrat: 2010-08-01
Mesaje: 89341

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 74

ramo,fata,creca nu mai vin la ttine ca-s depresiva si te molipsesc si pe tine.


"Daca vrei sa Il faci pe Dumnezeu sa rada,povesteste-i despre planurile tale.Cel putin o sa Il fac sa rada."


http://www.fertilityfriend.com/home/329906

Online

 



#838 2012-05-26 11:27:03

tya
Hero member
Inregistrat: 2011-09-04
Mesaje: 2546

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 74

rozi, nu mai bine prestez eu pana imi vine? asa stiu sigur ca nu ratez nimic rotfl2 rotfl2) rotfl2 rotfl2) rotfl2)
FF oricum mi-a trasat ovulatia nustiu

Ultima oara a fost editat de tya (2012-05-26 11:31:29)


Si daca nu ma mai tin picioarele voi merge si in maini sa imi traiesc visul hjarta
http://www.fertilityfriend.com/home/3aa469

Offline

 

#839 2012-05-26 11:27:05

Monimonica
Full member
Inregistrat: 2012-01-20
Mesaje: 880

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 74

Rozi, multumesc smile si eu te pup puss

Offline

 

#840 2012-05-26 11:29:10

Raveca
Hero member
De la: land of hope...
Inregistrat: 2009-01-03
Mesaje: 3656

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 74

Va pup pe toate care ati mai intrat si sper sa nu apara iar discordie pe aici, pt ca sincer eu una nu sunt doritoare sa citesc in fiecare zi aproape cum fiecare incearca sa demonstreze ceva.
Cred ca ceea ce contează cel mai mult este echilibrul personal si nu sa-i schimbăm pe altii dupa modul cum gandim noi. Mai bine ar fi sa ne consumam energia pe ceva util si sa ne angrenam in discutii care ne aduc pace sufleteasca, nu dezechilibru.

Ultima oara a fost editat de Raveca (2012-05-26 11:30:56)


"Nu te teme, că Eu sunt cu tine, nu privi cu îngrijorare, că Eu sunt Dumnezeul tău. Eu îţi dau tărie şi te ocrotesc şi dreapta Mea cea tare te va sprijini!"
Doamne, ajuta-ne sa se implineasca dorinta noastra de-o viata!

Port mereu o parte din tine in sufletul meu ...

Offline

 

#841 2012-05-26 11:31:51

mikado
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2010-01-29
Mesaje: 16848

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 74

pup pe cine a mai intrat
buey incetati cu ,,contrele"  punish  punish  incet, incet devine un loc in care nu mai intri cu placere  butter

luati oamenii asa cum sunt :buni, rai, veseli, tristi, optimisti, pesimisti ...suntem diferiti !!!

Ultima oara a fost editat de mikado (2012-05-26 11:33:35)


.

Offline

 

 Publicitate


loading...

#842 2012-05-26 11:31:58

sonia30
Moderator
Inregistrat: 2010-08-01
Mesaje: 89341

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 74

raveca,eu am plecat.nu mai e locu meu aici,nu ma incadrez in optimism.poate cand imi voi mai reveni.si nu vreau sa creez dezechilibru in atata optimism.

multe teste pozitive va doresc!

miku,astept sa vorbim puss mai nou aici trebuie sa razi incontinuu si sa pui nspe mii de emoticoane.eu asta nu fac cand NU simt.te  teiubesc

Ultima oara a fost editat de sonia30 (2012-05-26 11:33:08)


"Daca vrei sa Il faci pe Dumnezeu sa rada,povesteste-i despre planurile tale.Cel putin o sa Il fac sa rada."


http://www.fertilityfriend.com/home/329906

Online

 

#843 2012-05-26 11:33:13

Bluemoon
Hero member
De la: Craiova
Inregistrat: 2012-02-08
Mesaje: 3087

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 74

Tya lol baga mare rotfl Sa stii ca am citit pe un forum de o tipa care tot asa nu ramanea si a prestat zilnic si a iesit cu ochisori lol Deci se poate.
Sonia, da, o masca ce te va face sa constientizezi ce e bine. In fine, gata, nu e nevoie de apropouri sa demonstrezi ceva wink Poate ma port ca venita cu pluta, dar nu sunt wink Hai puss si sa schimbam subiectul.


Un vis minunat s-a implinit in data de 26.06.2014, la ora 10:10. Minunea noastra iubita e in bratele noastre. Petra Alexia, mami si tati te iubesc enorm!
Un inger ne-a luminat viata si sufletul!
http://www.youtube.com/watch?v=K5KAc5CoCuk

Offline

 

#844 2012-05-26 11:35:28

tya
Hero member
Inregistrat: 2011-09-04
Mesaje: 2546

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 74

blue lol in fiecare zi nu cred ca ma tine lol dar o zi da si una nu, cred ca e ok lol


Si daca nu ma mai tin picioarele voi merge si in maini sa imi traiesc visul hjarta
http://www.fertilityfriend.com/home/3aa469

Offline

 

#845 2012-05-26 11:38:26

AmaliaRaluca1985
Hero member
Inregistrat: 2011-06-28
Mesaje: 2634

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 74

fete va pup si eu de dimineata..ma rog mai spre pranz asa.
rozi ma uitasi pe mine chicot foarte frumos ce ai scris te pup si te imbratisez cu drag.
soni te pup si pe tine cu mare drag. sunt sigura ca acum nu poti sa vezi binele si frumosul din viata ta, dar o sa vina si momentul acela. sa dea Dzeu sa fie cat ,mai aproape!
angel, moni, ales, elena, rramo, moon, tya, mika, buck, ioana puss par


un pui de om a facut sa pluteasca de fericire o mama si un tata. Bine ai venit in viata noastra, fetita draga!
Si-ai sa cresti mare, si-ai sa inveti despre luna, despre prieteni si despre viata. O, de-ai ramane asa mica si fericita, gangurind catre mine cu ochi mari si calzi...

Ana, Îngeraș drag!

Offline

 

#846 2012-05-26 11:38:51

Bluemoon
Hero member
De la: Craiova
Inregistrat: 2012-02-08
Mesaje: 3087

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 74

Chiar mi se pare absurd, poti sa fii cum vrei, cred ca mi-am cerut scuze ca m-am bagat. Imi mai cer inca o data, ca sa nu fie vreo problema, nu e intentia mea sa creez un grup al optimismului si sa te exclud si oarecum imi mai cer scuze ca datorita mie s-a creat atmosfera asta. Hai ca nu ma mai bag la sfaturi, ca sunt daunatoare lol


Un vis minunat s-a implinit in data de 26.06.2014, la ora 10:10. Minunea noastra iubita e in bratele noastre. Petra Alexia, mami si tati te iubesc enorm!
Un inger ne-a luminat viata si sufletul!
http://www.youtube.com/watch?v=K5KAc5CoCuk

Offline

 

#847 2012-05-26 11:39:03

rrammonna
Diamond member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2007-11-07
Mesaje: 44383

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 74

soni sm da,eu sunt aia ultra mega bine-dispusa  forgetit   forgetit  lasa ca ne inecam singurele amarul


Nu ştiu care este cheia succesului , dar cea a eşecului este să încerci să mulţumeşti pe fiecare.....

Offline

 

#848 2012-05-26 11:40:15

Monimonica
Full member
Inregistrat: 2012-01-20
Mesaje: 880

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 74

Amalia puss

Offline

 

#849 2012-05-26 11:44:24

Raveca
Hero member
De la: land of hope...
Inregistrat: 2009-01-03
Mesaje: 3656

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 74

Sonia, nu te poate opri nimeni sa faci ceea ce simti, asa cum nu te poate nimeni face sa te simti optimista. Nu cred ca a fost intentia nimanui de aici, sa te faca sa pleci. Daca suntem cu adevarat un grup de suport moral, atunci, trebuie sa accepti sa te ajutam, asa cum putem fiecare. Ai fi preferat ca oricare dintre noi sa iti amplificam starea de tristete, sa te facem sa te simti mai adancita in problemele tale? Eu cred ca nu ti-ar fi placut sa fii aici compatimita, sa simti mila cuiva sau orice alt sentiment de genul.
Atitudinea pozitiva ne ajuta pe noi sa avem o viata mai frumoasa si mai usoara.


"Nu te teme, că Eu sunt cu tine, nu privi cu îngrijorare, că Eu sunt Dumnezeul tău. Eu îţi dau tărie şi te ocrotesc şi dreapta Mea cea tare te va sprijini!"
Doamne, ajuta-ne sa se implineasca dorinta noastra de-o viata!

Port mereu o parte din tine in sufletul meu ...

Offline

 

#850 2012-05-26 11:45:53

madalyna7
Hero member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2011-02-10
Mesaje: 4993

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 74

Neata
Am citit doar pagina asta si inainte sa merg sa citesc din urma vreau sa spun ceva
Sonia puss te rog eu mult sa incerci sa intelegi fetele. nimeni nu-ti vrea raul. ele pur si simplu se gandesc la tine cand incearca fiecare in felul ei sa-ti dea un sfat. noi toate ne facem griji pt tine si am dori daca am putea cumva sa te ajutam sa devii mai optimista. poate ca nici una nu stie cum si nici nu avem cum sa facem asta, dar ele incearca pt ca tin la tine. esti cazuta ( cum tu ai spus) de atata timp...si e normal sa vrem cumva sa te ajutam, sa aruncam butoiul ala de la tine. nu te supara pt ca nu ai motive. si hai sa incercam sa rezolvam discutiile matur, fara sa renuntam sa mai intram pe forum.
fiecare are momente cand cade in pesimism sau cand cade in optimism, locul asta e pt toata lumea. noi suntem aici alaturi de tine si nu a zis nimeni ca 'aici trebuie sa razi continuu". cine simte asta sa o faca, cine nu, nu....
sper sa nu dispari de pe forum, decat daca simti tu nevoia sa iei o pauza, sa te detasezi...nu pt ca simti ca nu mai e locul tau aici. aici e loc pt toate aspirantele la titlul de mamica
te pup

merg sa citesc din urma

Offline

 

#851 2012-05-26 11:48:40

Monimonica
Full member
Inregistrat: 2012-01-20
Mesaje: 880

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 74

Fetelor, as vrea sa va intreb ceva: Ati avut  perioade in care ati avut chef nebun de prostioare? Ca eu de doua zile nu mai pot...E rau,rau...Va rog sa nu radeti de mine sad Nu stiu ce am , nu am mai patit asa ceva niciodata... si nici nu sunt la ovulatie ... Ca sa va dati seama cat e de rau...ieri am facut prostioare,apoi noaptea la 4 m-am trezit peste sotior in pat si azi de cand m-am trezit tot la asta imi sta gandul... Ar putea fi de la medicamente? Voi ce ziceti? Ati mai patit asa ceva?
Scuze inca o data daca pare prostie big_smile

Offline

 

#852 2012-05-26 11:49:06

tya
Hero member
Inregistrat: 2011-09-04
Mesaje: 2546

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 74

amalia puss
mada puss


Si daca nu ma mai tin picioarele voi merge si in maini sa imi traiesc visul hjarta
http://www.fertilityfriend.com/home/3aa469

Offline

 

#853 2012-05-26 11:51:06

Missy005
Hero member
Inregistrat: 2012-02-17
Mesaje: 4189

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 74

rave , mikado va poop
sonia nu intelege un lucru ca o iubesc asa
cum este , ca va iubesc pe toate asa cum sunteti!
eu  nu vreau sa va demostrez nimic, eu vreau sa stiti ca sunt aici cand aveti nevoie , ca va sustin , va sunt alaturi, va  ascult si va iubesc, si ma simt al naibii de bine stiind ca dupa o zi de munca si de de stres, vin in casuta noastra si ma ascultati, si ma incurajati si ma intrebati ce mai fac!
atat am vrut eu, sa stiti ca sunteti aici!
nici nu stii cat ma bucura un simplu :ce mai faci rozi! nu aveti idee cata bucurie imi aduceti !
eu asta sunt in fiecare zi!
este un grup suport , am vrut sa va incurajez!
va poop , ma rog pentru voi si  va iubesc pe toate , in mod egal , sunteti fetele mele , suntem o armata si vom invinge boala asta crunta a infertilitatii!


" Oricat de diferiti am parea,
Toti plangem cu lacrimi ...si iubim cu inima !,,
                                   puss puss puss

Offline

 

#854 2012-05-26 11:51:08

Raveca
Hero member
De la: land of hope...
Inregistrat: 2009-01-03
Mesaje: 3656

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 74

Moni, m-ai amuzat tare ! lol Cred ca asta inseamna ca iti iubesti sotul si il doresti. Mi se pare ca esti normala, nu te mai ingrijora pt asa ceva. Mai rau era daca era invers situatia. lol


"Nu te teme, că Eu sunt cu tine, nu privi cu îngrijorare, că Eu sunt Dumnezeul tău. Eu îţi dau tărie şi te ocrotesc şi dreapta Mea cea tare te va sprijini!"
Doamne, ajuta-ne sa se implineasca dorinta noastra de-o viata!

Port mereu o parte din tine in sufletul meu ...

Offline

 

#855 2012-05-26 11:52:08

sonia30
Moderator
Inregistrat: 2010-08-01
Mesaje: 89341

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 74

mada puss eu plec,nu din cauza cuiva de aici,ci pt ca de cateva zile simt asta.acum nu am ce cauta aici.

poate o sa mai intru cand imi va reveni speranta,ca asta ce am eu acum e o speranta de cacat.si nu ma bucur ca imi duc crucea.as fi tampita sa fac asta!o sa intru cand creierii mei imi vor spune ca pot spera,rade,bucura de ceva mic,orice fara masca.

va pup.si va doresc tot binele din lume!


"Daca vrei sa Il faci pe Dumnezeu sa rada,povesteste-i despre planurile tale.Cel putin o sa Il fac sa rada."


http://www.fertilityfriend.com/home/329906

Online

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.