homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 74-61


#1141 2012-05-27 12:11:06

Lothraine
Insomniac member
De la: Resitza
Inregistrat: 2011-02-27
Mesaje: 9962

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 74

neața mornincoffee

madlena, ?mi cer scuze pentru ce am scris aseară....puss


Trăiește astăzi. Pentru ieri suntem morți, iar pentru mâine nu ne-am născut încă. http://www.fertilityfriend.com/home/39c73d 33+

Offline

 



#1142 2012-05-27 12:11:52

rrammonna
Diamond member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2007-11-07
Mesaje: 44383

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 74

sweety wow Doamne,ai grija....
happy,blue puss si care a mai intrat puss
soni puss azi pleaca ai tai?esti bine? sa vii cu vinul sa sarbatorim big_smile

apropo de vise,in ultimele 2 nopti si eu am visat urat. inb prima seara l-am visat pe tati ca ma certa si imi zicea ca de ce nu il cred?sa nu mai am incredere in persoana x ca ma inseala.si eu tipam la el,.iar mami imi zicea sa tac,ca stie tati ce stie.si aseara am visat pe bunica-mea,mersesem intr-o gradina cu legume si imi arata niste rosii frumoase foc,unele de erau de un rosu aprins hjarta si printre alea,erau si niste rosii mari mov spre negru sad nu-i de bimne.mi-e sa nu moara.


Nu ştiu care este cheia succesului , dar cea a eşecului este să încerci să mulţumeşti pe fiecare.....

Offline

 

#1143 2012-05-27 12:12:05

madalyna7
Hero member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2011-02-10
Mesaje: 4993

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 74

Neata puss
In primul rand va rog sa ma scuzati daca prin postarile mele de ieri v-am facut sa regretati ca ati citit din urma. Nu-mi place sa ma bag in discutii, dar de obicei spun politicos ceea ce simt, cum a fost cazul cu Rozi. nu cred ca i-am zis ceva rau care sa o determine sa plece. In ceea ce priveste celalalt personaj al serii, am avut in trecut o disputa directa si desi se pare ca inca citeste ce se scrie pe aici, tot nu ma cunoaste, desi disputa a avut loc in luna august.
Madlena, te rog sa ma ierti pt ca si eu te-am dat ca exemplu, eu ma bucur enorm ca esti aici cu noi si ca ai avut maturitatea sa treci peste ce a fost atunci. Sper sa ramai aici inca vreo 5 luni, cand te lasam sa treci oficial la burtici si poate doar sa ne mai vizitezi la o cafea daca-ti va face placere puss
Mie mi se par utile discutiile mature, atunci cand se interpreteaza ceva gresit, mi se pare ok sa spunem si sa rezolvam, dar de multe ori tac si nu ma bag aici pt ca se incep niste discutii copilaresti in care ne luam jucariile si plecam, de uneori chiar ma intreb daca toti userii au varsta care spun ca o au sau cum isi rezolva ei problemele in realitate. le lasa asa, arunca cate o jignire si pleaca mai departe? mie in viata de zi cu zi imi place sa-mi rezolv conflictele si problemele nu sa ma cert si sa plec. Pacat ca in loc sa gasim un loc in care sa ne regasim si sa ne simtim bine, de multe ori e un loc in care ne incarcam negativ pur si simplu aiurea si ma bucur ca Cris nu intra perioada asta.

Angel puss imi pare rau pt miku mica, off si tu cu balconul. ai grija draga mea kram
Veve puss sper sa fii bine, urmareste secretia, daca e cazul sa iei sustinere. eu stiu ca trebuie sa mergi la eco si la 6 saptamani ca sa-i auzi inimioara.
Lavy puss bine-ai revenit
Alesa puss Rammo puss Rave puss Madlena puss Ioana84 puss Sonia puss Happy puss Onutza puss Hells puss
Blue tu pe unde umbli? nu ne aduci nici o veste azi?

va pup pe toate, o duminica frumoasa

Ultima oara a fost editat de madalyna7 (2012-05-27 12:13:27)

Offline

 

#1144 2012-05-27 12:12:48

Raveca
Hero member
De la: land of hope...
Inregistrat: 2009-01-03
Mesaje: 3656

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 74

Neata, Sonia!

Angel, ufff ce sperietura trebuie sa fi tras sotul. cold Ai grija de tine mai mult!

Veve, o sa fie totul bine, bebelusul vostru o sa se nasca sanatos si la termen!

Happy, si mie mi s-a parut ca nu a cantat grozav Mandinga. De...asa e cu live-ul asta. chicot

Ultima oara a fost editat de Raveca (2012-05-27 12:13:21)


"Nu te teme, că Eu sunt cu tine, nu privi cu îngrijorare, că Eu sunt Dumnezeul tău. Eu îţi dau tărie şi te ocrotesc şi dreapta Mea cea tare te va sprijini!"
Doamne, ajuta-ne sa se implineasca dorinta noastra de-o viata!

Port mereu o parte din tine in sufletul meu ...

Offline

 

#1145 2012-05-27 12:12:55

blue_moon
Sr. member
De la: slatina
Inregistrat: 2011-11-08
Mesaje: 1468

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 74

storm, ramo, neata si  puss  puss

madle,  rodnar multumesc tare mult, stiu ca ma intelegi

rave, merci puss  puss

mada, iau arefam, adica progesteron de 5 zile si la echo maduc la7 sapt ca asa mi-a zis dr dar intre timp vreau sa fac 2 bhcg, sa fiu eu sigura ca e bine molecula mea puss  puss si pe tine

Ultima oara a fost editat de blue_moon (2012-05-27 12:15:02)


O sufletica nazdravana s-a cuibarit la mine in brate si-o iubesc de mor!!!

Pe 13 ianuarie 2013 s-a nascut minunea noastra si ne-a schimbat viata!

Offline

 

 Publicitate


loading...

#1146 2012-05-27 12:14:32

rrammonna
Diamond member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2007-11-07
Mesaje: 44383

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 74

hell,neata puss

maduta tummenupp si neata puss


Nu ştiu care este cheia succesului , dar cea a eşecului este să încerci să mulţumeşti pe fiecare.....

Offline

 

#1147 2012-05-27 12:18:13

tya
Hero member
Inregistrat: 2011-09-04
Mesaje: 2546

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 74

buna fetele wave


Si daca nu ma mai tin picioarele voi merge si in maini sa imi traiesc visul hjarta
http://www.fertilityfriend.com/home/3aa469

Offline

 

#1148 2012-05-27 12:18:26

Lothraine
Insomniac member
De la: Resitza
Inregistrat: 2011-02-27
Mesaje: 9962

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 74

ramo, mădă, madlena, veve pusspusspusspuss


Trăiește astăzi. Pentru ieri suntem morți, iar pentru mâine nu ne-am născut încă. http://www.fertilityfriend.com/home/39c73d 33+

Offline

 

#1149 2012-05-27 12:18:47

be_happy
Platinum member
Inregistrat: 2009-03-22
Mesaje: 20885

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 74

Mada puss

Rrammo, lasa visele nu mai crede in ele. Sunt vise si atat, nu arata nimic, nu sunt premonitorii. Exista coincidente. Dar nu cred ca ceea ce ni se intampla e prevestit de vreun vis.

Rave, asa e. Cand o auzi inregistrata e tare energica melodia. Asa live...A lasat de dorit.

Offline

 

#1150 2012-05-27 12:20:52

rrammonna
Diamond member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2007-11-07
Mesaje: 44383

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 74

tya puss

happy,da,ai si tu dreptate...dar am mai povestit eu pe aici despre toate ''coincidentele'' astea,mai ales inainte sa moara cineva. clar ceva rau inseamna sad


Nu ştiu care este cheia succesului , dar cea a eşecului este să încerci să mulţumeşti pe fiecare.....

Offline

 

#1151 2012-05-27 12:20:52

Lothraine
Insomniac member
De la: Resitza
Inregistrat: 2011-02-27
Mesaje: 9962

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 74

happy puss


Trăiește astăzi. Pentru ieri suntem morți, iar pentru mâine nu ne-am născut încă. http://www.fertilityfriend.com/home/39c73d 33+

Offline

 

#1152 2012-05-27 12:22:47

sonia30
Moderator
Inregistrat: 2010-08-01
Mesaje: 89341

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 74

happy,mersi puss am avut maaare noroc.

neata storm,tya puss

madu,neata puss exact cum am scris si aseara,sunt oameni care intra si fac scandal sau sunt pusi pe harta cand li se face observatie...ca in viata reala.asta nu inseamna ca trebuie sa ne afecteze kram

neata raveca

ramo puss vin vin big_smile ai mei pleaca pe la 6.ii ducem cu masina.acu gatim.facui ciorba radauteana,mama face cartofi noi prajiti,cu mici,facu pireu sa avem de maine...

Ultima oara a fost editat de sonia30 (2012-05-27 12:23:57)


"Daca vrei sa Il faci pe Dumnezeu sa rada,povesteste-i despre planurile tale.Cel putin o sa Il fac sa rada."


http://www.fertilityfriend.com/home/329906

Offline

 

#1153 2012-05-27 12:23:12

Raveca
Hero member
De la: land of hope...
Inregistrat: 2009-01-03
Mesaje: 3656

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 74

Tya, puss

Happy, si mie mi se parea o melodie cu sanse de reusita, dar asta pt ca nu o auzisem cantata live. Dupa prestatia de aseara...nu mi se mai pare o melodie de mers la Eurovision.

Rammo, puss  de ce nu mergi la bunica ta mai repede? Cred ca ar trebui sa nu amani momentul intalnirii cu ea, mai ales ca a zis ca vrea sa te vada. Uneori e bine sa ridicam zidurile dintre noi si anumiti oameni, cand inca mai are cine intra.


"Nu te teme, că Eu sunt cu tine, nu privi cu îngrijorare, că Eu sunt Dumnezeul tău. Eu îţi dau tărie şi te ocrotesc şi dreapta Mea cea tare te va sprijini!"
Doamne, ajuta-ne sa se implineasca dorinta noastra de-o viata!

Port mereu o parte din tine in sufletul meu ...

Offline

 

#1154 2012-05-27 12:23:21

Madlena06
Hero member
Inregistrat: 2012-02-13
Mesaje: 3364

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 74

Hell stai linistita, nu ai nici un motiv sa iti ceri scuze  par  puss  Chiar din contra, am citit ca tu ai zis ca nu e cazul sa mai aducem in discutie subiecte vechi si pt asta iti multumesc eu tie  par
Madalina vreau doar sa se termine odata povestea aia, atata tot. Eu am avut maturitatea de a trece peste, dar vad ca altii nu o au !!!  Si prin asta imi deschid rani vechi, ce eu vreau sa le las acolo si sa le uit.
Iti multumesc pt cuvinte  par  puss

Deci de acum gata ???? S-a inchis subiectul X ???


Doamne rugaciune iti multumesc din suflet pentru printesa din viata noastra bebe
Visul nostru s-a implinit, in august 2014 am devenit mama  hjarta

Offline

 

#1155 2012-05-27 12:26:17

blue_moon
Sr. member
De la: slatina
Inregistrat: 2011-11-08
Mesaje: 1468

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 74

ma bag si eu in pat la tv

sonic, ciorba radauteana drool  drool  drool  drool  drool dai si mie? rodnar  puss  puss  puss  puss


O sufletica nazdravana s-a cuibarit la mine in brate si-o iubesc de mor!!!

Pe 13 ianuarie 2013 s-a nascut minunea noastra si ne-a schimbat viata!

Offline

 

#1156 2012-05-27 12:26:35

Lothraine
Insomniac member
De la: Resitza
Inregistrat: 2011-02-27
Mesaje: 9962

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 74

RAve puss

Madlena par


Trăiește astăzi. Pentru ieri suntem morți, iar pentru mâine nu ne-am născut încă. http://www.fertilityfriend.com/home/39c73d 33+

Offline

 

#1157 2012-05-27 12:27:16

madalyna7
Hero member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2011-02-10
Mesaje: 4993

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 74

Veve puss intelesem ca te duci la dr la 12 sapt si d-aia ziceam de mai devreme, scuze. daca iei si progesteron nu mai trebuie decat sa stai linistita si sa fii optimista, sa te doara fix ...nicaieri de tot din jur, cel mai important acum este bebelul tau kram
Tya puss neata
Sonia puss nu dai si un vin sa sarbatorim gradatia ?big_smile
Rammo puss imi pare rau ca te-a afectat visul kram

Offline

 

#1158 2012-05-27 12:27:37

rrammonna
Diamond member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2007-11-07
Mesaje: 44383

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 74

soni puss ce frumos hjarta fain ca te ajuta mama ta.
rave sad offf,ca nu stiu ce am in cap.e nasol si cu transportul,nu am cu cine sa ma duc,sta departe.iar daca merg cu autobuzul,nu as avea mult timp sa stau acolo.de-aia ziceam sa merg sambata,ca tot merge mama cu masina. sper sa reziste,daca aud ca e mai rau,vad ce fac si o tai intr-acolo.

si puteti sa ma si bateti,dar eu chiar cred in unele vise,mai ales cand il visez pe tati.clar vrea sa imi transmita ceva.


Nu ştiu care este cheia succesului , dar cea a eşecului este să încerci să mulţumeşti pe fiecare.....

Offline

 

#1159 2012-05-27 12:28:28

Madlena06
Hero member
Inregistrat: 2012-02-13
Mesaje: 3364

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 74

Fetele eu am ceva treaba, revin mai tarziu.


Doamne rugaciune iti multumesc din suflet pentru printesa din viata noastra bebe
Visul nostru s-a implinit, in august 2014 am devenit mama  hjarta

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.