homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 76-72


#1350 2012-06-21 09:44:03

Raveca
Hero member
De la: land of hope...
Inregistrat: 2009-01-03
Mesaje: 3656

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 76

Neata buna dragelor! Am adus si eu micul dejun si va doresc o zi frumoasa.http://forum.anticonceptionale.ro/uploads/thumbs/18627_1080346-1280x1024-sweet-breakfast.jpg


"Nu te teme, că Eu sunt cu tine, nu privi cu îngrijorare, că Eu sunt Dumnezeul tău. Eu îţi dau tărie şi te ocrotesc şi dreapta Mea cea tare te va sprijini!"
Doamne, ajuta-ne sa se implineasca dorinta noastra de-o viata!

Port mereu o parte din tine in sufletul meu ...

Offline

 



#1351 2012-06-21 09:44:24

sonia30
Moderator
Inregistrat: 2010-08-01
Mesaje: 89341

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 76

neata mayuca puss da,avem nevoie amandoi de aceasta plecare.mai mult ca niciodata.pe 3 aug plecam.

neata ales puss

neata madlena puss

neata raveca puss

madu rugaciune Doamne ajuta sa fie bine!

Ultima oara a fost editat de sonia30 (2012-06-21 09:45:36)


"Daca vrei sa Il faci pe Dumnezeu sa rada,povesteste-i despre planurile tale.Cel putin o sa Il fac sa rada."


http://www.fertilityfriend.com/home/329906

Offline

 

#1352 2012-06-21 09:45:39

angel_sweety
Platinum member
Inregistrat: 2008-08-08
Mesaje: 22808

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 76

neata fetelor puss

Mada rugaciune suntem in spirala pentru tine http://s18.rimg.info/cb254bd3b80ed6d9e5e07d4c7b47d0d0.gif doamne ajuta sa vi cu vesti bune


un falfait de ingeras a devenit glasul unei minuni , 23 decembrie ora 22si 44 min
Cand viata-ti da o suta de motive ca sa plangi, arata-i ca ai 1000 de motive ca sa zambesti
http://www.fertilityfriend.com/home/322f77

Offline

 

#1353 2012-06-21 09:46:11

ochii_mei
Sr. member
De la: Iasi
Inregistrat: 2009-04-24
Mesaje: 1579

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 76

Raveca a scris:

Neata buna dragelor! Am adus si eu micul dejun si va doresc o zi frumoasa.http://forum.anticonceptionale.ro/uploa … akfast.jpg

neatza. Ce bine arata...yum yum...pacat ca sunt la cura:((


Doamne,Iti multumim pentru minunea aparuta in viata noastra!

Offline

 

#1354 2012-06-21 09:46:29

sonia30
Moderator
Inregistrat: 2010-08-01
Mesaje: 89341

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 76

angelus,neata puss eu sunt penultimu mohican lol

Ultima oara a fost editat de sonia30 (2012-06-21 09:46:39)


"Daca vrei sa Il faci pe Dumnezeu sa rada,povesteste-i despre planurile tale.Cel putin o sa Il fac sa rada."


http://www.fertilityfriend.com/home/329906

Offline

 

 Publicitate


loading...

#1355 2012-06-21 09:46:58

Madlena06
Hero member
Inregistrat: 2012-02-13
Mesaje: 3364

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 76

Neata Maya   kram
Rave   par
Sonia super ca ati luat decizia de merge la mare sa va relaxati  tummenupp O sa va faca sigur bine. Si nu te mai gandi la bani, sa stii ca nimic nu e intamplator in viata, asa ca nici iesirea asta nu va fi intamplatoare, are ea un scop pe undeva  rodnar
Mada   rugaciune

Ultima oara a fost editat de Madlena06 (2012-06-21 09:47:29)


Doamne rugaciune iti multumesc din suflet pentru printesa din viata noastra bebe
Visul nostru s-a implinit, in august 2014 am devenit mama  hjarta

Offline

 

#1356 2012-06-21 09:48:19

matreoska
Full member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2012-03-20
Mesaje: 145

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 76

sonia30 a scris:

time puss

ioana,in halkidiki.cu masina.al meu a condus anu trecut 1300 km pana in zakynthos,anu asta e piece of cake la jumatea distantei pt el.oricum gandu meu tot la bebe e.dar nu pot face FIV cand nu sunt pregatita,cand gandu esecului ma duce spre a nu mai fi...nu acum.desi la apr 32 de ani acum e momentul prielnic.cum vrea Dumnezeu!

tya puss pe 3 august plecam.o sapt.atunci mai are al meu concediu.e mai scump ca e in plin sezon,da n-are nimic.

multumesc matreoska.cam in zona aia ne si cazam.

Daca ai ocazia sa mergi in portul Marmaras o sa gasesti niste magazine cu niste preturi foarte ok si haine de calitate,sau in Toroneos.

Offline

 

#1357 2012-06-21 09:48:33

mayya06
Insomniac member
Inregistrat: 2010-01-28
Mesaje: 8531

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 76

raveca puss puss multumim de cafeluta. am citit ca esti trista si ai ceva probleme. sper sa treaca perioada asta cat mai repede si sa se rezolve toate. te pup puss puss

soni puss puss super , chiar ma bucur ca plecati.

angelus si mika mica puss puss neata si applause pt Ana ! ce fata desteapta ai applause . goodluck in continuare:

Offline

 

#1358 2012-06-21 09:49:52

blue_moon
Sr. member
De la: slatina
Inregistrat: 2011-11-08
Mesaje: 1468

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 76

buna dimineata, dragele mele!

mai intai cate o  mornincoffee pentru fiecare sa incepem bine ziua si sa ne treaca de  cascat

elena si ramonici,  goodluck  goodluck  goodluck cu examenele. sunteti fete destepte si frumoase si o sa le treceti cu bine! hai ca mai e putin si vine vacanta cea maaaare! puss  puss

ales, pare rau ca vin uratii  supa  puss  puss

almi, puss puss mulciumesc de baie. lol

rave, orice probleme ai avea, le vei depasi cu timpul si tot el va vindeca si ranile. sa ai incredere puss par

sonic, yeeeeyyyyy! mareeeeeeeeeee! ma bucur tare pt voi si sa profitati maxim de vacanta! si sa stii ca si vacanta e benefica pentru proiectul bebe, ca va trebuie mai mult ca oricand o relaxare. asa ca nu te mai simt vinovata. si eu vreau sa ma tund, abia astept!

cristinica,  goodluck  goodluck  goodluck cu analizele and le vei face si ai incredere ca vor iesi bine! mie place tare cum scrii smile

miha, tya puss  wink cineva zicea ca poate vin 2 testulete fericite in casuta 77.  hjarta

flor, puss puss

madutu, spirala e activata pentru tine azi  goodluck  goodluck  goodluck si  majoreta  majoreta  majoreta

sturm, puss puss cu drag

neruca puss puss

ioana,  chicot eu aseara am visat un negru....si ma gandeam la bronzul tau. si pe mine tot la mare m-au conceput  big_smile

lavy, progamarea mea la buc nu mai e valabila  grater auzisem numai de bine de herghelegiu si voiam sa merg la el dar m-au sunat ca are programari pana la sf lui septembrie si nu se poate. trebuie sa caut pe altcineva si rapid...te sfatuiesc sa iti faci cat mai repede progarmarea daca nu ai deja un medic bun.

cris, mami hjarta  hjarta

madle puss puss tu ce mai faci?

ochisor, puss sa fie predestinat numele tau

time si bebic puss puss ce a trecut timpul

angelina, ma bucur ca fata a trecut de ce era mai rau....bubitele astea mananca?

mayuc,  puss puss

diri, puss puss citeam ieri undeva ca si pentru parintii care adopta e valabila legea cu concediul de maternitate si m-am gandit la tine. nu stiu daca tu stiai dar eu nu stiam.

matre, am inteles ca tu esti asa fericita cu sotul tau incat nimic din trecut nu mai conteaza. asa-i?

daca am uitat pe cineva, imi cer scuze si las  puss  puss  puss  puss  puss  puss  puss  puss  puss  puss  puss de rezerva


O sufletica nazdravana s-a cuibarit la mine in brate si-o iubesc de mor!!!

Pe 13 ianuarie 2013 s-a nascut minunea noastra si ne-a schimbat viata!

Offline

 

#1359 2012-06-21 09:50:55

mayya06
Insomniac member
Inregistrat: 2010-01-28
Mesaje: 8531

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 76

veve si bebe puss puss ce faceti voi? cum te simti?

Offline

 

#1360 2012-06-21 09:53:14

sonia30
Moderator
Inregistrat: 2010-08-01
Mesaje: 89341

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 76

mayuca puss

madlena,da,trebuia sa plecam...

blue,neata puss asa e,nimic nu e intamplator.vezi ca dr de ti-am zis de ea e in concediu in august.bine,nu toata luna.suna si vezi.eu cred ca merg sa fac colposcopia joia viit daca e libera.

matreoska,mersi.dar nu merg pt haine.

Ultima oara a fost editat de sonia30 (2012-06-21 09:53:55)


"Daca vrei sa Il faci pe Dumnezeu sa rada,povesteste-i despre planurile tale.Cel putin o sa Il fac sa rada."


http://www.fertilityfriend.com/home/329906

Offline

 

#1361 2012-06-21 09:54:08

matreoska
Full member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2012-03-20
Mesaje: 145

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 76

blue_moon a scris:

buna dimineata, dragele mele!

mai intai cate o  mornincoffee pentru fiecare sa incepem bine ziua si sa ne treaca de  cascat

elena si ramonici,  goodluck  goodluck  goodluck cu examenele. sunteti fete destepte si frumoase si o sa le treceti cu bine! hai ca mai e putin si vine vacanta cea maaaare! puss  puss

ales, pare rau ca vin uratii  supa  puss  puss

almi, puss puss mulciumesc de baie. lol

rave, orice probleme ai avea, le vei depasi cu timpul si tot el va vindeca si ranile. sa ai incredere puss par

sonic, yeeeeyyyyy! mareeeeeeeeeee! ma bucur tare pt voi si sa profitati maxim de vacanta! si sa stii ca si vacanta e benefica pentru proiectul bebe, ca va trebuie mai mult ca oricand o relaxare. asa ca nu te mai simt vinovata. si eu vreau sa ma tund, abia astept!

cristinica,  goodluck  goodluck  goodluck cu analizele and le vei face si ai incredere ca vor iesi bine! mie place tare cum scrii smile

miha, tya puss  wink cineva zicea ca poate vin 2 testulete fericite in casuta 77.  hjarta

flor, puss puss

madutu, spirala e activata pentru tine azi  goodluck  goodluck  goodluck si  majoreta  majoreta  majoreta

sturm, puss puss cu drag

neruca puss puss

ioana,  chicot eu aseara am visat un negru....si ma gandeam la bronzul tau. si pe mine tot la mare m-au conceput  big_smile

lavy, progamarea mea la buc nu mai e valabila  grater auzisem numai de bine de herghelegiu si voiam sa merg la el dar m-au sunat ca are programari pana la sf lui septembrie si nu se poate. trebuie sa caut pe altcineva si rapid...te sfatuiesc sa iti faci cat mai repede progarmarea daca nu ai deja un medic bun.

cris, mami hjarta  hjarta

madle puss puss tu ce mai faci?

ochisor, puss sa fie predestinat numele tau

time si bebic puss puss ce a trecut timpul

angelina, ma bucur ca fata a trecut de ce era mai rau....bubitele astea mananca?

mayuc,  puss puss

diri, puss puss citeam ieri undeva ca si pentru parintii care adopta e valabila legea cu concediul de maternitate si m-am gandit la tine. nu stiu daca tu stiai dar eu nu stiam.

matre, am inteles ca tu esti asa fericita cu sotul tau incat nimic din trecut nu mai conteaza. asa-i?

daca am uitat pe cineva, imi cer scuze si las  puss  puss  puss  puss  puss  puss  puss  puss  puss  puss  puss de rezerva

Sunt foarte fericita si v-as dori si voua sa fiti macar la fel de fericite ca si mine si celor care au probleme sa se rezolve cit mai repede,de ce sa mint sunt constienta ca avem foarte putin de cind ne0am casatorit simbata am fost la starea civila pe 1 septe,brie avem nunta la chisinau dar oricum il cunosc de foarte putin timp si imi era un pic frica dar nu imi pare rau deloc ca nu am mai stat sa il cunosc mai bine,ne  vom cunoaste pe parcurs si ne vom modela unul pe altul,multe prietene mi-au zis ca mare curaj am avut.

Offline

 

#1362 2012-06-21 09:54:53

blue_moon
Sr. member
De la: slatina
Inregistrat: 2011-11-08
Mesaje: 1468

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 76

mayuc, eu cred ca o sa imi iau concediu saptamana viitoare ca la munca avem AC si nu ma inteleg cu colegii sa il mai opreasca si deja stranut intr-o veselie! si imi e putin teama ca de ieri parca nu mai am greturi asa mari... cesafac sper sa fi bine


O sufletica nazdravana s-a cuibarit la mine in brate si-o iubesc de mor!!!

Pe 13 ianuarie 2013 s-a nascut minunea noastra si ne-a schimbat viata!

Offline

 

#1363 2012-06-21 09:55:41

sonia30
Moderator
Inregistrat: 2010-08-01
Mesaje: 89341

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 76

matreoska,ti-am mai scris si zilele trecute.suntem fff fericite cu sotii nostri.de ani de zile.nu mai spune macar la fel de fericite ca mine.ma zgarie pe creier.


"Daca vrei sa Il faci pe Dumnezeu sa rada,povesteste-i despre planurile tale.Cel putin o sa Il fac sa rada."


http://www.fertilityfriend.com/home/329906

Offline

 

#1364 2012-06-21 09:55:45

angel_sweety
Platinum member
Inregistrat: 2008-08-08
Mesaje: 22808

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 76

Sonia puss lol

Mayya puss multumim frumos , ieri a avut ultimul examen scris la mate, a facut bine dupa parerea ei, dar a venit suparata , ca unul dintre profesori le-a zis ca nimeni nu o sa i-a 8 la nota finala , ca ei da foarte greu o nota mare , mititica mai ca plangea
aici e diferit, si nu e deloc corect, la examene asista tot profesorii lor si le corecteaza tot ei, fara nici o interventie din afara cum e la noi , deci pot face ce vor ei , nesimtiti si rasisti, sper sa nu ne trezim cu probleme ca zau ca ii denunt

Blue puss neata, mai nu stiu daca mananca bubitele, merg acum sa o intreb pe mika sa vad

va tzuc pe toate puss


un falfait de ingeras a devenit glasul unei minuni , 23 decembrie ora 22si 44 min
Cand viata-ti da o suta de motive ca sa plangi, arata-i ca ai 1000 de motive ca sa zambesti
http://www.fertilityfriend.com/home/322f77

Offline

 

#1365 2012-06-21 09:56:24

timean86
Addicted member
Inregistrat: 2008-10-27
Mesaje: 14965

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 76

Mayya, ma simt bine, daca nu ar fi asa de cald as fi chiar super ok lol

Angelus neata kram cum se simte MIka azi ?

Veve kram o sa vezi ce repede o sa treaca si la tine

Neata Madle kram


D+T= hjarta = A "sans vous ma vie n'est qu'un décor qui brille, vide de sens"

Offline

 

#1366 2012-06-21 09:57:42

angel_sweety
Platinum member
Inregistrat: 2008-08-08
Mesaje: 22808

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 76

time puss e mai bine mika, acusi doarme sa imi beau si eu cafeaua
cum fu salata aseara ? lol


un falfait de ingeras a devenit glasul unei minuni , 23 decembrie ora 22si 44 min
Cand viata-ti da o suta de motive ca sa plangi, arata-i ca ai 1000 de motive ca sa zambesti
http://www.fertilityfriend.com/home/322f77

Offline

 

#1367 2012-06-21 09:58:02

sonia30
Moderator
Inregistrat: 2010-08-01
Mesaje: 89341

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 76

angelus,sper sa nu fie rasisti.mult succes anei! goodluck si un pup mare pt pitica puss


"Daca vrei sa Il faci pe Dumnezeu sa rada,povesteste-i despre planurile tale.Cel putin o sa Il fac sa rada."


http://www.fertilityfriend.com/home/329906

Offline

 

#1368 2012-06-21 09:59:28

angel_sweety
Platinum member
Inregistrat: 2008-08-08
Mesaje: 22808

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 76

Soni puss multumim frumos


un falfait de ingeras a devenit glasul unei minuni , 23 decembrie ora 22si 44 min
Cand viata-ti da o suta de motive ca sa plangi, arata-i ca ai 1000 de motive ca sa zambesti
http://www.fertilityfriend.com/home/322f77

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.