homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 78-141


#2661 2012-07-18 15:37:07

AnaArc
Hero member
De la: Ardeal
Inregistrat: 2010-08-31
Mesaje: 3640

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 78

Blue cu placere, asa e  puss


Cea mai fericita fiinta de pe pamant din 30.10.2011! Sunt mama! Antonia Gabriela e sufletelul nostru scump si drag! hjarta hjarta hjarta  Doamne iti multumesc pentru minune!

http://www.fertilityfriend.com/home/325a76

Offline

 



#2662 2012-07-18 15:38:20

rrammonna
Diamond member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2007-11-07
Mesaje: 44383

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 78

cris,de-aia termini tu devreme big_smile fain asa
da,mi-e si mie dor de pescuit hjarta hjarta n-am mai pus mana pe o undita de anu' trecut diablo


Nu ştiu care este cheia succesului , dar cea a eşecului este să încerci să mulţumeşti pe fiecare.....

Offline

 

#2663 2012-07-18 15:38:41

ryanajenny
Full member
Inregistrat: 2012-05-12
Mesaje: 779

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 78

cris> puss


7.11.2014 - visul meu a devenit realitate hjarta  rugaciune

Offline

 

#2664 2012-07-18 15:41:21

cristina28
Hero member
Inregistrat: 2012-04-13
Mesaje: 2636

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 78

Da big_smile, din septembrie mi-au zis ca ma ia cu norma intreaga.. acum castig destul de bine la 4h dar la norma intreaga castig dublu dar ore sunt si 12 pe zi in wk ... dar asta e.
Si eu mor sa merg la peste, asa-mi place  smile


“Ori de câte ori simțim că nu mai putem continua lupta cu viața, speranța ne șoptește în ureche, pentru a ne reaminti: Sunteți puternici!”

Offline

 

#2665 2012-07-18 15:42:49

rrammonna
Diamond member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2007-11-07
Mesaje: 44383

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 78

cris ,cand vii in tara?smile


Nu ştiu care este cheia succesului , dar cea a eşecului este să încerci să mulţumeşti pe fiecare.....

Offline

 

 Publicitate


loading...

#2666 2012-07-18 15:43:41

blue_moon
Sr. member
De la: slatina
Inregistrat: 2011-11-08
Mesaje: 1468

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 78

si eu la peste pe ooooolt!!! da' mie place bibanu', mmmmmmmm drool  drool  drool prajit in tigaie...parca-l si vad chicot


O sufletica nazdravana s-a cuibarit la mine in brate si-o iubesc de mor!!!

Pe 13 ianuarie 2013 s-a nascut minunea noastra si ne-a schimbat viata!

Offline

 

#2667 2012-07-18 15:43:49

cristina28
Hero member
Inregistrat: 2012-04-13
Mesaje: 2636

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 78

Luna august big_smile...13 zile ramase dance

L.E. Blue dumbom  iti facui pofta, of

Ultima oara a fost editat de cristina28 (2012-07-18 15:44:54)


“Ori de câte ori simțim că nu mai putem continua lupta cu viața, speranța ne șoptește în ureche, pentru a ne reaminti: Sunteți puternici!”

Offline

 

#2668 2012-07-18 15:44:27

rrammonna
Diamond member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2007-11-07
Mesaje: 44383

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 78

eu doar prind,nu consum rotfl


Nu ştiu care este cheia succesului , dar cea a eşecului este să încerci să mulţumeşti pe fiecare.....

Offline

 

#2669 2012-07-18 15:45:51

cristina28
Hero member
Inregistrat: 2012-04-13
Mesaje: 2636

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 78

wow Pai de ce Ramoo???
La cat de bun e... ah ca am apa`n gura deja

Merg sa il curat  big_smile , revin.

Ultima oara a fost editat de cristina28 (2012-07-18 15:46:23)


“Ori de câte ori simțim că nu mai putem continua lupta cu viața, speranța ne șoptește în ureche, pentru a ne reaminti: Sunteți puternici!”

Offline

 

#2670 2012-07-18 15:45:56

sonia30
Moderator
Inregistrat: 2010-08-01
Mesaje: 89341

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 78

anuca,sa iti traiasca fetita si sa va bucurati in continuare de ea! puss eu te astept aici.

blue,io creca daca ma vedeai la cat de handi sunt,ma recunosteai lol poate mai vii vreodata.si ,da,sa ii pui nume la veverita ta.ce n-are pana acu? va  rotfl

ramo,lua C fata,da de dabuleni lol 1 leu kg big_smile

cristina lol ma gandeam ca pe amandoua le cheama la fel.facusi si chlamydia,ureaplasma,mycoplasma?

bagai praji la cuptor.

ryana,nu ma suparai.da imi pare rau sa se intample si altora ce ni s-a intamplat noua.spermograma nu poate fi lucrata de oricine.imi pare rau.dar zic ca decat sa il pui sa recolteze degeaba,sincer,ca degeaba recolteaza,mai bine va duceti la timisoara.tu faci cum vrei.

aa,si spune-i sotului tau ca dupa ultimele calcule,infertilitatea la barbati e de 50%.deci sanse jum jum ca el sa fie problema.

Ultima oara a fost editat de sonia30 (2012-07-18 15:49:22)


"Daca vrei sa Il faci pe Dumnezeu sa rada,povesteste-i despre planurile tale.Cel putin o sa Il fac sa rada."


http://www.fertilityfriend.com/home/329906

Offline

 

#2671 2012-07-18 15:47:39

rrammonna
Diamond member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2007-11-07
Mesaje: 44383

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 78

am simtit acum vreo 2-3 ani k mi-a ramas un os in gat si de atunci nu mai mananc peste(doar file din hypermarket) dar in rest,nimic.
fatra,soni,la noi e 1,2 chiar 1,5 sad


Nu ştiu care este cheia succesului , dar cea a eşecului este să încerci să mulţumeşti pe fiecare.....

Offline

 

#2672 2012-07-18 15:49:33

Madlena06
Hero member
Inregistrat: 2012-02-13
Mesaje: 3364

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 78

Gata fetelor, am ajuns si eu acasa  smile  Ioiiii de-acum sa ma odihnesc caci am fost pana in centrul Romei, ma dor picioareleeee.
Am facut si shopping singura, sunt reducerile acum si-am profitat sa colind magazinele, mi-am cumparat 3 perechi de papuci din piele, pt vara si o pereche de pantaloni albi  rodnar
Insa dimineata am fost la prima ora la spitalul unde sa fac analizele detaliate de sange, stiti voi toata lista cu pricina. Si daca prietena mea le-a facut cu 400 de euro in tara, eu am fost la un laborator si le faceau pe toate cu 600 euro, astazi vin cu alt pret : cu trimitere de la medicul de familie platesc pe toate 160 de euro !!!!!!!!!!!!   dance Sunt asa de bucuroasa !!!!   happydance Nu va puteti imagina.
Dar nu le pot face imediat caci 3 analize nu le pot prelucra pana pe data de 4 august, nu stiu motivul, poate au ceva aparatura defecta sau fac modificari la prelucrare, ce stiu eu... Ideea e ca eu voiam sa le fac pe cele ce se pot face acum si ei mi-au recomandat sa le fac pe toate odata caci asa e cel mai bine. Si atunci asa voi face  smile
Concluzia e ca ori le fac atunci pe 4, caci pe 5 plec in tara, daca nu reusesc cand ma intorc. Oricum e un mare pas inainte pt mine.
Ma scuzati ca m-am intins cu detaliile dar sunt tare bucuroasa  tongue
Ochii ce frumos sa faceti anuntul la nunta surorii tale  kram imi place ideea si asa ramai si tu si ea cu o amintire placuta  tummenupp
Poti sa iti pui semnatura cu numarul saptamanilor daca vrei, asa cum au celelalte fete gravi.
Madalina   kram
Cris8 sa vii cu noutati diseara, sa ne zici si noua  kram caci eu stiu ca va fi bine
Any la multi ani !!!!    party  birthday Si o zi deosebita astazi  puss
Ioana la asa o valoare eu zic ca nu ai fost gravi, doar nu ai sangerat ca sa pierzi o sarcina. Asta e parerea mea, poate gresesc. Stiu ca daca valoarea e sub 5 nu e sarcina, cel putin asa e unde fac eu. Imi pare rau, dar capul sus, nu te descuraja. Citeste ce am scris mai sus de analize, daca vrei iti dau informatii sa le faci si tu, costa multi mai putin decat in tara. Vezi tu.
Si asta e pt restul fetelor  puss  puss  puss


Doamne rugaciune iti multumesc din suflet pentru printesa din viata noastra bebe
Visul nostru s-a implinit, in august 2014 am devenit mama  hjarta

Offline

 

#2673 2012-07-18 15:50:10

sonia30
Moderator
Inregistrat: 2010-08-01
Mesaje: 89341

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 78

si la noi,fata,e 1,2.da la aia din piata e 1 leu.sunt mai aproape de dabuleni lol

madlena puss ma bucur ca faci analizele mai ieftin.

Ultima oara a fost editat de sonia30 (2012-07-18 15:52:01)


"Daca vrei sa Il faci pe Dumnezeu sa rada,povesteste-i despre planurile tale.Cel putin o sa Il fac sa rada."


http://www.fertilityfriend.com/home/329906

Offline

 

#2674 2012-07-18 15:53:21

rrammonna
Diamond member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2007-11-07
Mesaje: 44383

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 78

mancai si niste nutella diablo offf,ca abia astept sa termin borcanul sad nu pot sa ma abtin sad

madle  dance  ce fain!

Ultima oara a fost editat de rrammonna (2012-07-18 15:54:06)


Nu ştiu care este cheia succesului , dar cea a eşecului este să încerci să mulţumeşti pe fiecare.....

Offline

 

#2675 2012-07-18 15:54:37

ochii_mei
Sr. member
De la: Iasi
Inregistrat: 2009-04-24
Mesaje: 1579

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 78

Madlena06 a scris:

Gata fetelor, am ajuns si eu acasa  smile  Ioiiii de-acum sa ma odihnesc caci am fost pana in centrul Romei, ma dor picioareleeee.
Am facut si shopping singura, sunt reducerile acum si-am profitat sa colind magazinele, mi-am cumparat 3 perechi de papuci din piele, pt vara si o pereche de pantaloni albi  rodnar
Insa dimineata am fost la prima ora la spitalul unde sa fac analizele detaliate de sange, stiti voi toata lista cu pricina. Si daca prietena mea le-a facut cu 400 de euro in tara, eu am fost la un laborator si le faceau pe toate cu 600 euro, astazi vin cu alt pret : cu trimitere de la medicul de familie platesc pe toate 160 de euro !!!!!!!!!!!!   dance Sunt asa de bucuroasa !!!!   happydance Nu va puteti imagina.
Dar nu le pot face imediat caci 3 analize nu le pot prelucra pana pe data de 4 august, nu stiu motivul, poate au ceva aparatura defecta sau fac modificari la prelucrare, ce stiu eu... Ideea e ca eu voiam sa le fac pe cele ce se pot face acum si ei mi-au recomandat sa le fac pe toate odata caci asa e cel mai bine. Si atunci asa voi face  smile
Concluzia e ca ori le fac atunci pe 4, caci pe 5 plec in tara, daca nu reusesc cand ma intorc. Oricum e un mare pas inainte pt mine.
Ma scuzati ca m-am intins cu detaliile dar sunt tare bucuroasa  tongue
Ochii ce frumos sa faceti anuntul la nunta surorii tale  kram imi place ideea si asa ramai si tu si ea cu o amintire placuta  tummenupp
Poti sa iti pui semnatura cu numarul saptamanilor daca vrei, asa cum au celelalte fete gravi.
Madalina   kram
Cris8 sa vii cu noutati diseara, sa ne zici si noua  kram caci eu stiu ca va fi bine
Any la multi ani !!!!    party  birthday Si o zi deosebita astazi  puss
Ioana la asa o valoare eu zic ca nu ai fost gravi, doar nu ai sangerat ca sa pierzi o sarcina. Asta e parerea mea, poate gresesc. Stiu ca daca valoarea e sub 5 nu e sarcina, cel putin asa e unde fac eu. Imi pare rau, dar capul sus, nu te descuraja. Citeste ce am scris mai sus de analize, daca vrei iti dau informatii sa le faci si tu, costa multi mai putin decat in tara. Vezi tu.
Si asta e pt restul fetelor  puss  puss  puss

daca as sti cum as pune lol  disperat


Doamne,Iti multumim pentru minunea aparuta in viata noastra!

Offline

 

#2676 2012-07-18 15:57:21

sonia30
Moderator
Inregistrat: 2010-08-01
Mesaje: 89341

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 78

ramo lol cum ,fata,nu poti sa te abtii? lol

ochii,da de ce mereu citezi ditamai carnatu?poti doar sa scrii in fata numele celei careia te adresezi.


"Daca vrei sa Il faci pe Dumnezeu sa rada,povesteste-i despre planurile tale.Cel putin o sa Il fac sa rada."


http://www.fertilityfriend.com/home/329906

Offline

 

#2677 2012-07-18 15:57:49

rrammonna
Diamond member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2007-11-07
Mesaje: 44383

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 78

ochisori, sub bara aia verde orizontala de sus, apare index, lista utilizatorilor,etc.dai la profil,apoi avatar si semnatura,scrii semnatura,dai trimite si gata smile

nu pot,fata sad cand stiu ca e in frigider.de fiecare data cand deschid frigiderul parca ma striga sad nu pot
iar ai ce ai cu carnati? rotfl2

Ultima oara a fost editat de rrammonna (2012-07-18 15:58:50)


Nu ştiu care este cheia succesului , dar cea a eşecului este să încerci să mulţumeşti pe fiecare.....

Offline

 

#2678 2012-07-18 15:59:02

blue_moon
Sr. member
De la: slatina
Inregistrat: 2011-11-08
Mesaje: 1468

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 78

soni, mi-ati dat tema de gandire chicot    veverita lui veve rotfl2  rotfl2

madle,  puss  puss yeeeee! ce bine ca ai gasit sa faci analiezele mai ieftin happydance

ramonici, asa si eu, cand am ceva bun nu ma las pana nu termin

cristinica, stai linistita, eu nu am pofte de sarcina, eu am pofte ca asa m-am nascut eu, cu pofte rodnar  puss

va  puss  puss pe toate. am fugit acasa!!


O sufletica nazdravana s-a cuibarit la mine in brate si-o iubesc de mor!!!

Pe 13 ianuarie 2013 s-a nascut minunea noastra si ne-a schimbat viata!

Offline

 

#2679 2012-07-18 15:59:15

mayya06
Insomniac member
Inregistrat: 2010-01-28
Mesaje: 8531

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 78

hello din nou puss puss puss
am revenit acasa, va pup pe toate care ati mai aparut inttre timp puss puss
ioana puss puss imi pare rau de beta
cris puss puss hjarta ce burtica frumoasa ai hjarta
anuca puss puss ne e dor de voi ! ma bucur ca sunteti bine
sonius puss puss acu umblu mai mult cu viitoarea fina, sa o mai ajut cu nunta ca ei is picati din cer, is plecati de 8 ani in state si abia sambata au venit si cum nunta e pe 29 iti dai seama ce nebuneala pe ei cu organizarea..
ramo puss nu e lunga rochita, e pana la genunchi , mulata pe corp si cu o manecuta scurta. eu am zis sa imi iau una sa fie mai decenta, nah ca pt biserica dar al meu zice ca asta e mai sexoasa ca aia de seara lol

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.