homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Durer de cap cauzata de ac


#1 2012-09-29 22:20:14

oana teodora
Membru
Inregistrat: 2009-05-16
Mesaje: 2

durer de cap cauzata de ac

Am inceput sa iau ac in urma cu 5 luni,la indicatia medicului (m-i s-a depistat un chist de 5 cm). Dupa 4 luni de administrare am intrerupt ac-am mers la control si am observat ca chitul crescuse la 6cm.De cand am inceput sa iau pilula,am dureri de cap,care nu cedeaza la medicamente uzuale.Problema e ca desi am incetat sa le iau in urma cu o luna-am avut deja o menstruatie-am in continuare dureri de cap-migrene cu tulburari de vedere.Se poate ca acesta sa fie efectul ac,sau e o alta afectiune?

Offline

 



#2 2012-09-30 22:31:54

Nicole_
Hero member
Inregistrat: 2011-04-02
Mesaje: 2802

Re: durer de cap cauzata de ac

in timp ce luai ac, da, puteam suspecta ca de la ele ar fi. acum insa, nu stiu ce sa zic, cred ca ar trebui sa mergi neaparat la un medic. poate ca ac, doar au declansat ceva la tine, ceva probleme pe care le aveai, dar nu se manifestau. mergi la un medic.

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.