homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 87-40


#742 2012-10-12 12:36:08

cristina28
Hero member
Inregistrat: 2012-04-13
Mesaje: 2636

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 87

Bee puss felicitari pentru 10+....  bis  sarcina usoara in continuare puss
Mayuc puss... ma bucur ca ai facut test , kram .. spottingul mai e?... rugaciune  sa fie bine  puss
Sonic puss
Elenus, of raceala aia  sad
Ionelus, aseara cand m-am bagat in pat m-am gandit la tine .. esti bine ?
Mikule, saru`mana pentru cafeluta  kram  sper sa fie al tau mai bine si sa nu racesti si tu la fel puss.
Angel 3 pupici puss
Andri, puss... o zi buna azi  kram
Detzy  kram
Alesuta puss
Ionela puss
Rave .. nu au venit rezultatele ?.
Madutu pusspusspusspuss
Ramonicii...ai curatat podeaua ieri ? chicot
Anca puss
Tya  trombon  pe unde umbliii big_smile
Madle puss in ce stadiu e goblenul ?... eu nu am mai facut la el sad...
Ma duc sa mai beau o gura de cafea ... am bagat is eu la spalat si mi-am sunat sotiorul hjarta
Va salut si pup pe toate fara exceptiii.


“Ori de câte ori simțim că nu mai putem continua lupta cu viața, speranța ne șoptește în ureche, pentru a ne reaminti: Sunteți puternici!”

Offline

 



#743 2012-10-12 12:36:16

elena.plahatca
Addicted member
De la: iasi
Inregistrat: 2011-01-06
Mesaje: 14752

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 87

Ales. pur si simplu s-a dezlipit de deasupra si din partile laterale si a ramas prins doar din podea, de exemplu sus a ramas spatiu cam de 20 de centimetri! Iti dai seama ce gandaci si soparle am vazut in balcon? Am si noaptea cosmaruri ca-mi intra serpi prin gauri si se tarasc dupa mine.. Nu stiu din ce e facut, dar aici in apartament au stat niste tineri mai fara bani...si au facut balconul cat de ieftin posibil..termopan, spuma...

Mada kram  eu sper ca vei fi si tu mami, chiar si prim alte metode, FIV de exemplu..


Zbor lin Maria 
Doi soricei iubiti
Grafic FF

Offline

 

#744 2012-10-12 12:38:00

anca90
Platinum member
Inregistrat: 2008-07-16
Mesaje: 20788

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 87

mada kram imi pare rau, nu am vrut sa iti amintesc de asta. ma intrebam doar daca nu exista solutia asta, cu punctia si culturile... probabil daca s-ar fi putut, ar fi propus-o medicii deja sad.

si eu ma gandesc cam in aceeasi directie. ce mi s-a intamplat dupa pierderea de sarcina a fost ca sa se inchida ireversibil usa catre o alta sarcina. ma intreb atunci de ce m-a lasat d-zeu sa vad cum ar fi fost daca... poate pt a-mi plati niste pacate cu suferinta de dupa. poate pt a nu-mi pierde speranta, pt a pastra vii visele de atunci si increderea ca intr-o zi le voi avea din nou. inca n-am aflat smile.

Offline

 

#745 2012-10-12 12:38:26

Detzy
Insomniac member
De la: ...mine pentru ....voi
Inregistrat: 2008-01-23
Mesaje: 7254

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 87

Cristinuca puss

Anca.. daca vrei bineinteles.. poti sa-mi spui ce ti s-a intamplat ? ca eu nu am prins exact povestea..

Ultima oara a fost editat de Detzy (2012-10-12 12:41:01)


baby Dragos hjarta rugaciune

Offline

 

#746 2012-10-12 12:40:13

Andri
Hero member
De la: Grecia
Inregistrat: 2012-08-06
Mesaje: 2400

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 87

Cristina puss multumesc si tie la fel.

Mada, pentru toate o sa fie o solutie, mai devreme sau mai tarziu puss

Elena, ce poveste horror cu balconul tau cesafac


Proud mommy of baby Nikoletta bebe

Offline

 

 Publicitate


loading...

#747 2012-10-12 12:40:17

rrammonna
Diamond member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2007-11-07
Mesaje: 44383

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 87

cristinuca puss am curatat-o singura azi lol lol


Nu ştiu care este cheia succesului , dar cea a eşecului este să încerci să mulţumeşti pe fiecare.....

Offline

 

#748 2012-10-12 12:40:31

elena.plahatca
Addicted member
De la: iasi
Inregistrat: 2011-01-06
Mesaje: 14752

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 87

Happy, balconul nostru e fix in fata raului rapanos Bahlui, dupa rau sunt casele alea de tigani.. Si da, vin noaptea si bat in geamuri, cand nu le acoperisem inca, se intampla si mai des, se uitau pe geam, veneau si ma speriau. Odata, m-au speriat asa tare incat involuntar am inceput sa plang si tremur, alta data a iesit sotul sa-i alunge si ne-am petrecut noaptea in spital ca i-au dat cu ranga in cap. Deci am de ce sa ma tem, nu pot lasa geamul deschis. nU E ingradit cu nimic

Ultima oara a fost editat de elena.plahatca (2012-10-12 12:42:14)


Zbor lin Maria 
Doi soricei iubiti
Grafic FF

Offline

 

#749 2012-10-12 12:40:43

alesandra
Insomniac member
De la: orasul pierdut
Inregistrat: 2012-01-20
Mesaje: 8308

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 87

elena am inteles,ciudat oricum
cris puss
deci clar eu nu pot sa muncesc ,nu pot gandi din cauza frigului.imi dau drumul la noile episoade din gray hjarta


Luxul tine de bani,eleganta de educatie...
Le ofer respectul meu celor care îl merită. Cu restul sunt doar civilizata!

Offline

 

#750 2012-10-12 12:40:45

mihaD
Full member
De la: de pe tarlaua mea
Inregistrat: 2012-04-12
Mesaje: 691

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 87

myka,ionelush,tya,time,Jasmi puss  puss  puss

happylin  puss  puss am fost la alt dr, o ea de data asta dar nu la Iasi ci la Moinesti (la o ora de Onesti).mi-a dat sa fac Torch-ul si am spus ca marti m-as duce sa ma intep dar ma gandesc sa fac intai mutatiile si apoi Torch-ul,imediat dupa mutatii.Cred ca e mai bine asa pt ca s-ar putea sa fie vreo probl cu analizele astea dupa care daca este cazul sa imcep vreun tratament pt remediere si apoi Torch-ul sa-l fac inainte de o eventuala sarcina sa vedem cum stau cu anticorpii.Tre' sa fac tot la dr mea si analiza de listeria si chlamydia insa cand ma curat de cm.

mada puss kram  iubita,io-s lovita de ciclon acum da' trece si ma apuc de ouat.Pt ca am avut luna mai scurta la cm, cred ca am ovulat mai repede undeva prin ziua 6-7 si eu am inceput testele de ov in ziua 9,deci....ratare totala.Luna asta ma apuc mai devreme de teste si sper sa reusesc sa prind ov.

moon puss  puss  puss  kram zi-le fara numar daca-s nesi aia de la romtel ,baga si scoate chicot
cristinushu puss  puss  hjarta
ancutza puss pare rau ca ai trecut prin perioade proaste...cred ca fiecare a trecut prin perioade de deznadejde,sper doar sa vina si la tine si noi fericirea si implinirea cat mai curand kram

ales puss  puss pi mini nu m-ai pupat az' rotfl2 cre' ca ai uitat da' io ma consider oricum pupata si di tini rotfl2

Ultima oara a fost editat de mihaD (2012-10-12 12:50:49)

Offline

 

#751 2012-10-12 12:41:41

mayya06
Insomniac member
Inregistrat: 2010-01-28
Mesaje: 8531

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 87

elena puss ce aiurea cu balconul. clar ca pe acolo se pierde multa caldura. vaiii gandaci brrr. nu te mai gandi.
cris puss spottingul apare si dispare. si e cu firicele de sange. nu e menstra normala..e ceva..v-am zis de ieri ca a fost ciudat ..ba curgea ceva rozaliua, apoi s-a inchis..apoi nimic, azi iara ceva amestecat..
andri puss esti culmea. fa-ti linistita bagajul ca mai dureaza la mine pana aflu verdictul. dar hjarta ca te gandesti la mine

Offline

 

#752 2012-10-12 12:42:29

Detzy
Insomniac member
De la: ...mine pentru ....voi
Inregistrat: 2008-01-23
Mesaje: 7254

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 87

Elenus neutral .... oof.. nu puteti totusi sa plecati de-acolo?


baby Dragos hjarta rugaciune

Offline

 

#753 2012-10-12 12:42:57

be_happy
Platinum member
Inregistrat: 2009-03-22
Mesaje: 20885

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 87

Cristina puss Multumesc!

Anca punish Ma uimeste cateodata gandirea ta! Ai vreun strop de optimisim? Pesimista sunt si eu pana in panzele albe, dar tu parca ma depasesti!

Elena yikes Soparle? Aoleu, pai ce conditii aveti si va mai si scoate ochii soacra-ta bang
Am citit acum si postul tau cu zona in care stai neutral Pai cred ca ai motive sa-ti fie teama, mai bine sa te feresti!

Miha  goodluck la analize, sa fie ok!!!

Ultima oara a fost editat de be_happy (2012-10-12 12:44:57)

Offline

 

#754 2012-10-12 12:44:27

sonia30
Moderator
Inregistrat: 2010-08-01
Mesaje: 89341

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 87

mancaram,apoi o tura de harjoneli prin bucatarie chicot

miku drag puss multa sanatate si tie si lui S!si C al meu bau fervex.sta in frig si nu intelege ca asa o sa o tina bang

moon puss

cristina puss

rony,anca,mai multe.remediai o parte...

maduta par

mayuca kram cand vin sa vad beta mareeeeeeeee!

am plecat wave

Ultima oara a fost editat de sonia30 (2012-10-12 12:44:58)


"Daca vrei sa Il faci pe Dumnezeu sa rada,povesteste-i despre planurile tale.Cel putin o sa Il fac sa rada."


http://www.fertilityfriend.com/home/329906

Online

 

#755 2012-10-12 12:47:02

elena.plahatca
Addicted member
De la: iasi
Inregistrat: 2011-01-06
Mesaje: 14752

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 87

Detzy, e complicata situatia...Pe de-o parte am pleca, avem banii necesari in banca dar ma gandesc ca poate ar trebui sa-i investim cumva, eventual sa dam un avans pt un apartament, dar nici nu stim daca vrem sa ramanem in Romania... Si nu am vrea sa incepem sa luam din ei cate un pic...


Zbor lin Maria 
Doi soricei iubiti
Grafic FF

Offline

 

#756 2012-10-12 12:48:54

Madlena06
Hero member
Inregistrat: 2012-02-13
Mesaje: 3364

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 87

Cristina par nu am mai avut timp sa cos, poate dupa ce ma mut, caci acum tot caut apart.
Maya  par o sa citesc de pe telefon, doar ca nu pot posta, am sa ma rog sa fie o beta pozitiva si cu o valoare cat mai mare  rugaciune Doamne ajuta !!

Fetele va  puss  puss  puss pe toate am plecat la munca. Ne auzim   wave


Doamne rugaciune iti multumesc din suflet pentru printesa din viata noastra bebe
Visul nostru s-a implinit, in august 2014 am devenit mama  hjarta

Offline

 

#757 2012-10-12 12:49:41

Andri
Hero member
De la: Grecia
Inregistrat: 2012-08-06
Mesaje: 2400

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 87

Maya chicot nu te stresa pentru mine, si asa nu am geanta in care sa imi pun cei doi chiloti, marele bagaj lol Stau aici la galerie hjarta

Soni puss zi usoara!

Miha puss Bafta la analize goodluck

Madle puss o zi usoara si tie!

Ultima oara a fost editat de Andrianna (2012-10-12 12:50:16)


Proud mommy of baby Nikoletta bebe

Offline

 

#758 2012-10-12 12:52:17

mayya06
Insomniac member
Inregistrat: 2010-01-28
Mesaje: 8531

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 87

soni puss puss o zi frumoasa. sper sa fie rugaciune
elena puss e greu , te cred dar gandesti bine ..mai asteptati poate se iveste ceva si o sa aveti ceva al vostru goodluck

m-a sunat al meu. a zis sa nu ma supar pe el dar a fumat o tigara rotfl e stresat si el ..mai bine nu ii spuneam , daca nu e nimic ..

Offline

 

#759 2012-10-12 12:52:19

Detzy
Insomniac member
De la: ...mine pentru ....voi
Inregistrat: 2008-01-23
Mesaje: 7254

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 87

mda.. e o decizie de luat in sensul asta care nu e tocmai usoara dar ma gandesc sa nici nu va prelungiti chinul.. bine, pana la urma evident, voi stiti mai bine smile
pa Madle... zi usoara!! puss
Soni zi usoara si tie! puss
Andri da-i incolo de chiloti.. nu-i mai lua lol


baby Dragos hjarta rugaciune

Offline

 

#760 2012-10-12 12:52:27

rrammonna
Diamond member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2007-11-07
Mesaje: 44383

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 87

soni,zi usoara puss

si eu m-as uita la episodul 2 din grey's big_smile big_smile sau la un film.si cred ca asta si fac chicot


Nu ştiu care este cheia succesului , dar cea a eşecului este să încerci să mulţumeşti pe fiecare.....

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.