homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Anticonceptionale


#1 2013-02-24 19:34:47

gaby32
Membru
Inregistrat: 2012-09-27
Mesaje: 3

anticonceptionale

Buna ziua...imi cer scuze ca deranjez....am insa o nelamurire...iau anticonceptionale yasmin de 2 sapt la recomandarea medicului dupa analize si control j la a 3 pastila am vomitat mia fost f rau chiar j un pic de sange in voma asta cred ca a fost datorata ca in acea zi nu am mancat nimik am luat pastila iar la vreo 3 ore am mancat o ciorba ff condimentata..dupa acest episod nu am mai avut greturi sau sami fie rau...dar eu si iubitul meu avem un semn de intrebare daca ejacueaza in mine se poate sa raman insarcinata?suntem tineri si inca nu am vrea un copilas mai asteptam un pic...as putea s primesc un raspuns? multumesc mult anticipat

Offline

 



#2 2013-02-24 19:42:19

yoyolina
Moderator
Inregistrat: 2007-09-04
Mesaje: 18077

Re: anticonceptionale

incearca sa scrii romaneste, cu tot cu semne de punctuatie, pt ca e greu de citit.
protectia s-a reinstalat dupa 7 zile de la episodul de voma (dar daca ai vomitat la mai mult de 4 ore dupa ce luasesi pastila, oricum n-a fost problema).


daca vrei sa mori sanatos, trebuie sa mori de foame.

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.