homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Buna


#1 2013-03-12 16:47:59

florentina.92
Membru
Inregistrat: 2013-03-12
Mesaje: 2

Buna

Iau de ceva timp anticonceptioanale Melleva si nu am avut posibilitatea sa iau timp de 3 zile pastilele,deci nu am terminat folia. Au inceput sa imi apara sangerari imediat in urmatiarea zi dupa ce am continuat sa iau pastilele. Ce trebuie sa fac? sa continui sa le iau in speranta ca mi se va opri sangerarea sau sa le opresc? mentionez ca in acea perioada de 3 zile in care am inrerupt am avut contact sexual .
As dori un raspuns rapid.
Multumesc !  smile

Offline

 



#2 2013-03-12 16:59:59

darkmelania
Sr. member
De la: iasi
Inregistrat: 2007-08-24
Mesaje: 1186

Re: Buna

in ce sap s a intamplat asta? trebuia sa nu mai ai iei deloc. e una sa uiti o pastila e alta sa uiti 3 sau ma rog sa nu ai posibilitatea sa le iei . acuma cred ca ar trebui sa incepi o noua folie imediat ce o termini pe asta....

contactele au fost protejate? nu cred ca mai are importanta ptr ac deja ti ai starnit menstruatia.


nu vreau sa fiu citata!

m-as baga intr-o relatie serioasa , dar nu stiu in a cui.

Offline

 

#3 2013-03-14 18:51:08

florentina.92
Membru
Inregistrat: 2013-03-12
Mesaje: 2

Re: Buna

contactele nu au fost protejate ! s-a intamplat in prima saptamana de cand am inceput folia .. eram in a 3a zi ! deci trebuie sa continui folia asta si sa incep alta noua?

Offline

 

#4 2013-03-19 13:25:37

rafeu301
Banat
Inregistrat: 2013-03-19
Mesaje: 1

Re: Buna

This is a good posting, I was wondering if I could use this write-up on my website, I will link it back to your website though. If this is a problem please let me know and I will take it down right away.

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.