homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Mamici ajutati.ma va rog din suflet...


#1 2013-03-28 14:12:33

roxanne09
New member
Inregistrat: 2012-03-04
Mesaje: 12

Mamici ajutati.ma va rog din suflet...

Buna... Nici nu stiu cu ce sa incep... Sunt disperata... Anul trecut am pierdut 2 sacini. 1 in marie a2a in octombrie... Merg regulat la ginecolog si chiar la mai multi,toti spunandu.mi ca nu am nici.o problema. Imi doresc groaznic un copilas si nu am parte de el. Acum 3 saptamani am fost la medicul meu mi.am facut toate testele si analizele. Mi.a spus ca am o inflamatie usoara si mi.a dat Cervugid sa iau 12 zile. Acum am terminat tratamentul. Luna trecuta mia intarziat mensta 13 zile,in care nu exagerez dar am cumparat cred 10 teste de sarcina crezand ca poate poate...dar nimic...dezamagire maxima... Imi este frica de mor ca nu voi mai ramane insarcinata desi imi doresc din tot sufletul... Iau si Branca Ursului si pastile si tinctura dar nimic pana acum... In ultima perioada am fost atat de deprimata din cauza asta incat nu am mai avut chef nici macar sa ies din casa... Va rog foarte frumos am mare nevoie de sfaturile dumneavoastra. Incerc sa raman optimista dar sunt momente ca acestea in care clachez... Imi cer scuze pentru eventualele greseli de scriere dar scriu de pe tel si este destul de dificil. Va pup

Offline

 



#2 2013-03-28 14:52:37

pokemon
Diamond member
De la: Craiova
Inregistrat: 2006-10-06
Mesaje: 33434

Re: Mamici ajutati.ma va rog din suflet...

buna, roxana!
avem aici o sectiune pt aspirante, cred ca fetele de acolo te inteleg mult mai bine si au extrem de multe cunostinte despre fel de fel de probleme.
eu iti pot spune ce am facut eu inainte de a ramane insarcinata: am baut un amestec de ceaiuri (intre ele am folosit si mladite de zmeur) pt fortificarea uterului si alte treburi femeiesti, din pacate nu mai stiu ce puneam in el, ca le-am tot rotit...si am luat si pastile cu evening primrose+ supozitoare carpicon, care trateaza fix inflamatiile....
citeste din scoarta in scoarta, tot ce gasesti si extrage ce crezi ca e mai bun pt tine

Ultima oara a fost editat de pokemon (2013-03-28 14:54:31)


Indragostita de bebe Razvan si de tatic de bebe Razvan ♥ 2 ani+ ♥
No matter how you feel. Get up, dress up, show up, and NEVER give up

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.