homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Need a little help-4


#58 2007-02-12 10:57:14

cercetasha...no.1
New member
Inregistrat: 2006-02-09
Mesaje: 59

Re: need a little help

nup, luna asta nu am avut contacte neprotejate.
zimi si mie , te rog adresele la centre de planning din bucuresti si zona unde sunt situate, ms mult

Offline

 



#59 2007-02-12 11:01:27

puioanca
Full member
Inregistrat: 2006-12-27
Mesaje: 989

Re: need a little help

nu cred ca doctoressa are timp acum sa ti scrie adresele de la planningurile din oras
intra aici ,poate gasesti ceva http://forum.anticonceptionale.ro/viewtopic.php?id=4213


Daca iubesti pe cineva lasa-l sa plece...daca se intoarce inapoi e al tau, daca nu, inseamna k nu a fost niciodata...

Offline

 

#60 2007-02-12 23:22:05

cercetasha...no.1
New member
Inregistrat: 2006-02-09
Mesaje: 59

Re: need a little help

ms mult. am vazut k a scris cineva si pt ploiesti.\big_smile/
tot ma mai dor sanii,dar acu ma simt si cu gaze la stomac...k sa zic asa:">
offffffffffff, am innebunit de tot...grater

Offline

 

#61 2007-02-13 11:50:00

cercetasha...no.1
New member
Inregistrat: 2006-02-09
Mesaje: 59

Re: need a little help

dap, ai drreptate la faza cu sa ma duc la gine.
si simptomele nu sunt..chiar deloc. poate simt un gust ciudat in gura,dar asta de ieri de cand am fost la dentist si cred k e din cauza maselei. plus k am facut test si a iesit negativ.si in ultima luna nu am mai facuto fara,deloc.si cred k deloc in perioada de fertilitate. singura problema e intarzierea menstruatiei. care nu stiu din ce cauza. si mie teama k apoi sa nu ma trezesc cu nush ce complicatie.si mai ales cu bebe.azi de cand mam trezit nu ma mai dor sanii asa rau. nu vreau sa am nimik sad si vreau sa-mi vina mai repede. asta e a5a zi de la data de cand mia venit luna trecuta. voi credeti k ar fi ceva(bebe) sau sunt doar dereglari hormonale si de aceea intarzie sa apara?

Offline

 

#62 2007-02-13 13:17:53

Al Pacino
Administrator
Participant la intalnirea nationala
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-02-01
Mesaje: 20455

Re: need a little help

NU E SARCINA!!!!Potoleste-te


Comentariile de mai sus au in exclusivitate scop
informativ si educativ. Ele nu sunt menite si nu pot
inlocui examinarea directa de catre medic.

Offline

 

 Publicitate


loading...

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.