homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Nu stiu ce sa cred..


#1 2013-09-26 16:50:45

Bi5a
New member
Inregistrat: 2013-07-19
Mesaje: 10

Nu stiu ce sa cred..

Buna tuturor.. am si eu o mica problema. Menstruatia mea nu e reglata.. deci nu prea stiu zilele in care ar trebui sa imi vina,dar in luna iulie mi-a venit pe 18, iar in august pe 19.. Ultimul contact sexual a fost pe 16 august protejat bineinteles.. iubitul meu a fost plecat o luna si acum in septembrie am mai avut un contact sexual protejat, dar nu foarte lung pentru ca au aparut unele probleme.. totul s-a intamplat pe 19 sau 20.. iar mie inca nu mi-a venit menstruatia..chiar daca menstruatia mea nu are o zi fixa in care ar trebui sa vina, e posibil sa fie vorba de vreo sarcina sau orice altceva. Sunt intr-un stres maxim si nu stiu ce sa cred


Zambeste unui strain,o sa aprecieze mai mult decat un prieten big_smile

Offline

 

#2 2013-12-12 11:19:28

eph
Hero member
Inregistrat: 2011-04-06
Mesaje: 3124

Re: Nu stiu ce sa cred..

pai ai tot spus ca fost protejat. prin protejat inteleg, prezervativ pus de la inceput pana la sfarsit fara sa se rupa. deci nu exista risc. cand se rupe, n-ai cum sa nu orbervi. daca n-ai fost la medic, mergi la ginecolog in legatura cu faptul ca iti vine neregulat, sa verifici daca este o problema de sanatate. te va pune sa faci si o ecografie la ovare, uter.

Offline

 

#3 2013-12-12 11:49:34

NiNon
New member
Inregistrat: 2011-11-02
Mesaje: 40

Re: Nu stiu ce sa cred..

Nu ai cum sa fii pregnant si nu te mai stresa atata....ca o sa-ti intarzie si mai mult...fetele si stresul...off

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.