homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Buna ziua


#1 2013-10-28 13:34:44

claudia30
Membru
Inregistrat: 2013-10-28
Mesaje: 2

buna ziua

am si eu o problema de vreo 2 zile urinez mai des si ma dor ovarele nu pot ajunge acum la ginecolog tin sa mentionez ca am fost periodic la medic si pana acum nu am avut nik grav as dori un sfat de la ce sa fie....sper sa nu am nimic grav .va multumesc

Offline

 



#2 2013-10-28 14:50:35

ciresica_oky_doky
Full member
Inregistrat: 2007-06-20
Mesaje: 671

Re: buna ziua

urinarile mai dese pot indica infectie urinara ... in general cu e-coli. fa o urocultura smile intre timp poti lua Biosept forte, e antural si e f bun...eu am scapat cu el de tot felul de infectii, in gat, urinare...


Daca ar fi sa aleg intre a respira si a te iubi, as folosi ultima suflare ca sa-ti spun "Te iubesc!"-  hjarta    hjarta     hjarta    hjarta    hjarta

Offline

 

#3 2013-10-28 14:56:11

claudia30
Membru
Inregistrat: 2013-10-28
Mesaje: 2

Re: buna ziua

iti multumes pt raspuns eu sunt mai sperioasa de fel si racesc f des la ovare .....si medicul ginecolog mi-a spus k ar fi indicat sa raman gravida....eu m-am speriat crezand ca am ceva grav smile acum o luna am facut si un ecograf intravaginal (parca asa se numeste) si dr mi-a spus k sunt bine colul arata bine trompele,ovarele singurul lucru care mi-a spus ca sunt mai sensibila si racesc f repede.....

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.