homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Am nevoie de un sfat


#1 2014-01-07 17:56:19

oanamariah
Membru
Inregistrat: 2013-12-20
Mesaje: 1

Am nevoie de un sfat

Buna,

   De curand mi-am inceput viata sexuala si am si eu o mare nelamurire. Din tot ce am citit si am aflat de la prietene e normal sa existe o oarecare sangerare la primul contact. Asa a si fost...nu m-am mirat nici prea mult cand si la al doilea contact a aparut o sangerare, dar fara a mai aparea si acel disconfort si durere puternica de prima data, mai ales ca a fost la scurt timp dupa primul contact. Ce nu sunt lamurita este de ce si la al treilea contact am sangerat, ce-i drept mai putin decat in primele doua dati, dar totusi m-a lasat surprinsa atat pe mine cat si pe el, mai ales ca nu am simtit nici un discomfort in timpul actului in sine. Este normal sau e cazul sa consult un medic? As vrea daca se poate un raspuns de la cineva care poate a patit asa ceva sau eventual este medic.  Va multumesc

Offline

 

#2 2014-01-07 18:11:48

QueenOfRoses
Moderator
De la: Where the wild roses grow.
Inregistrat: 2009-08-21
Mesaje: 17999

Re: Am nevoie de un sfat

teoretic e normal.. daca nu ai alte simptome, nu trebuie sa iti faci griji.


"Yesterday is not ours to recover, but tomorrow is ours to win or lose." Lyndon B. Johnson

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.