homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Virgin


#1 2014-01-29 12:51:03

dany7
Membru
Inregistrat: 2014-01-28
Mesaje: 1

virgin

Salut, sunt un baiat de 24 ani si nu am facuto inca, nu stiu ce sa mai fac ma streseaza gandu acesta foarte tare  disperat , nu am loc de munca si simt ca viata trece pe langa mine. Ma simt ca si un copil care a venit ultimu la masa si nu a primit o bucata de tort si restu au mancat si sau saturat. Majoritatea fetelor de varsta mea se uita numai la baieti mai in varsta gen 30 chiar si 40, eu ce sa mai fac sa ies cu una de 18 care toata ziua este disperata de facboock, gen de ce nu miai lasat com. la poza si sa stau stresat tot timpu ca are ea apucaturi de vedeta si ect. Eu tot am cautat pana acum pe cineva cu care sa mai pot sa schimb si o vorba dar nu ai cu cine. Nu stiu ce sa mai fac ma simt foarte deprimat  supa

Offline

 

#2 2014-01-29 13:05:19

QueenOfRoses
Moderator
De la: Where the wild roses grow.
Inregistrat: 2009-08-21
Mesaje: 17999

Re: virgin

In primul rand invata sa scrii corect gramatical.. Daca vorbesti asa cum scrii, este o problema..
No offense.


"Yesterday is not ours to recover, but tomorrow is ours to win or lose." Lyndon B. Johnson

Offline

 

#3 2014-01-29 13:45:23

eph
Hero member
Inregistrat: 2011-04-06
Mesaje: 3124

Re: virgin

Dany, prima mea reactie a fost aceeasi ca a fetei de mai sus... Mai uitam si noi o majuscula, dar nici sa nu stim ce-i aia cratima (vorba aia "ma-ta are cratima, mama n-are cratima"). Esti sigur ca sex cauti? Te contrazici, daca vrei pe cineva cu care sa schimbi o vorba, de ce topicul se numeste "virgin"? Nu e greu deloc sa faci sex, mai greu e sa gasesti o persoana cu care sa faci si sex, si dragoste si altfel de activitati smile Inceteaza cu gandirea asta care generalizeaza, "majoritatea fetelor, una de 18 ani care". Eu am 25 si nu stau cu niciunul de 40 de ani, stai linistit. Iar la 18 ani, nu eram cum descrii tu acolo. Vrei sa fii selectiv, fii selectiv. Vad ca ai si alte probleme care te influenteaza, ca lipsa locului de munca la varsta asta. Rezolva asta mai intai, ce zici? E destul de greu sa gasesti o femeie, ca la 24 de ani (sa zicem ca ar fi de varsta ta), e deja femeie, care sa viseze la un baiat neagajat... In plus independenta materiala te face mai activ, mai pozitiv. Nu te mai stresa cu "gandul", nu este un gand, este o parte din viata ta, inca nu ai facut sex, nu-i nimic, lumea nu fuge nicaieri, apuca-te sa faci ceea ce iti doresti, bucurandu-te, nu stresandu-te ca n-ai facut-o pana acum big_smile ai toata viata inainte.

Ultima oara a fost editat de eph (2014-01-29 13:46:59)

Offline

 

#4 2014-01-29 15:40:22

7 7 7
New member
Inregistrat: 2010-04-23
Mesaje: 55

Re: virgin

nu-ti face griji. eu am 26 si sunt virgin. so what? big_smile

Offline

 

#5 2014-06-09 17:16:28

Chrissu
New member
Inregistrat: 2014-06-09
Mesaje: 7

Re: virgin

Salut,

Ce sa zic, este o problema daca pana la 26 de ani nu ai facut sex. Iesiti fratilor din casa, nu mai stati toata ziua la pc, incercati sa cunoasteti lume, iesiti in cluburi, imbatati-va, iesiti in parc, duceti-va la cursuri unde sunt fete, gen cele de  dans.

Dany7, chiar trece viata pe langa tine prietene, incearca sa schimbi ceva. Cel mai simplu mod de-ati schimba viata este sa faci ceva, deci iesi din casa, intra intr-o comunitate ceva, unde poti interactiona cu mai multi oameni. O sa vezi ce placut e. Eu de exmplul m-am dus la niste cursuri de dans, iar acolo am gasit un grup incredibil. Daca acum o luna de zile nu stiam cine-i stanga, cine-i dreapta, acum suntem un grup de aprox 50 de prieteni, care nu ratam nicio sansa sa iesim pe undeva ..gratare, parc, workshop-uri in alte orase, club-uri. Mie chiar mi-au schimbat viata, incearca si tu wink.

P.S - Iti scriu toate astea doar daca esti virgin, dupa cum zici, si nu cauti "mila", crezand ca dai de o fata pe aici care s-ar culca cu tn.


Succes.

Ultima oara a fost editat de Chrissu (2014-06-09 17:18:22)

Offline

 

 Publicitate


loading...

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.