homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Heeeelp !


#1 2014-02-12 23:30:26

lilig
New member
Inregistrat: 2013-04-17
Mesaje: 11

Heeeelp !

Buna fetelor ! Am o mare dilema .. Eu iau anticonceptionale Artizia si le-am terminat joia trecuta , deci ar urma sa le incep vinerea aceasta. Problema e ca la mine in oras nu se gasesc aceste anticonceptionale si nu am alta cutie .. E vreo problema daca incep saptamana viitoare vineri ? Atunci ma intorc la Cj si le-as putea lua . Are ceva daca mai lungesc pauza cu o saptamana? Trebuie sa ma protejez suplimentar in prima saptamana dupa ce le iau sau ce e de facut ? Lamuriti-ma si pe mine vaaaaa rooog ! big_smile  smile

Offline

 

#2 2014-02-12 23:49:50

maryu
Hero member
De la: Honolulu
Inregistrat: 2007-08-27
Mesaje: 3672

Re: Heeeelp !

Buna! Poti lua fara probleme in loc karissa, logest, stodette, au aceeasi concentratie de hormoni, numai ca difera firma producatoare


În fiecare om sunt doi oameni: unul e treaz în întuneric, celălalt doarme în lumină. chicot
What will it take for us to realize,
The more we provoke, winter will come twice...

Offline

 

#3 2014-02-13 10:54:00

Ramoona
Full member
Inregistrat: 2014-01-03
Mesaje: 199

Re: Heeeelp !

Hey ! am fost si eu in situatia ta si iau a.c. Artizia dar dupa prima tableta nu am mai gasit la farmacie si am continuat cu Logest care are aceasi compozitie doar ca difera numele big_smile asa ca eu iti recomand Logest pana ajungi sa iti iei Artizia pentru ca asa am facut si eu am revenit la Artizia dupa Logest si asa nu trebuie sa le intrerupi pt o saptamana .
Bineinteles daca alegi sa le intrerupi pt o saptamana va trebui sa folosesti protecte suplimentara 7 zile. big_smile
Sfatul meu ar fi sa continui norma cu alte ac de aceasi compozitie smile iti recomad Logest  tummenupp  sau karissa puss

Ultima oara a fost editat de Ramoona (2014-02-13 10:58:44)


TOGETHER is my favorite place to be. hjarta

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.