homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-94-82


#1540 2014-04-10 22:55:33

Lil' Star
Sr. member
De la: The Island of Love
Inregistrat: 2013-11-22
Mesaje: 1538

Re: topic pentru aspirantele la titlul de mamica-94

Ionela kram  si nu.ti va veni sa crezi mult timp de acum incolo kram  doamne, ce fericire trebuie sa fie in sufletul tau, asteptarea ti.a fost rasplatita par


... si cand te-am auzit, inima mi-a plans de fericire  hjarta 10.10.2014
Doamne, multumim pentru minunea ce a aparut in viata noastra!
http://www.fertilityfriend.com/home/49906d

Offline

 



#1541 2014-04-11 00:36:06

Cristina2013
Full member
Inregistrat: 2013-10-23
Mesaje: 937

Re: topic pentru aspirantele la titlul de mamica-94

gravida Ionelaa felicitari draga mea, sarcina usoara si la termen, Doamne Ajuta! rugaciune
Rozicu puss
Fete va pup apasat puss


08.11.2014 -o minune a venit pe lume...Sunt mama! ♡
Te rugam mult Doamne ajuta-ne  sa fie bine  rugaciune ... Multumim pentru aceasta minune! hjarta

Offline

 

#1542 2014-04-11 05:49:17

nico_leta
Full member
Inregistrat: 2008-04-03
Mesaje: 378

Re: topic pentru aspirantele la titlul de mamica-94

ionela te pastram la nois ca stii ca se zice"femeile gravide poarta noroc" poate punem mana pe burtica ta si se ia si la noi  big_smile
hai ca am fugit la munca ,va pup pe toate si o zi frumoasa macar in suflet daca afara nu este

Ultima oara a fost editat de nico_leta (2014-04-11 05:49:44)


rugaciune  rugaciune Multumesc Doamne ca am ajuns pana sa am in brate minunea mea

Offline

 

#1543 2014-04-11 09:10:42

kristinika
Sr. member
De la: padova-italia
Inregistrat: 2013-06-03
Mesaje: 1298

Re: topic pentru aspirantele la titlul de mamica-94

Buna dimineata fete dragi puss
Azi am venit cu  mornincoffee  mare cel putin pentru mine ca am un somn....,voua va ofer de care doriti  mornincoffee  sau  coffestudiu
Neata Nico si servici usor.
Azi deja e vineri  spranceana  ce mai trece timpul...
O zi minunata la toate.


rugaciune DOAMNE AJUTA-NE SI PE NOI SA UMPLEM GOLUL RAMAS IN INIMA SI ACESTA TRISTETE SA FIE INLATURATA DE O MINUNE !!!
rugaciune IERI NU,ASTAZI NU,DAR POATE MAINE DA...TE ASTEPTAM CU DRAG!!!

Offline

 

#1544 2014-04-11 09:17:44

ElenyR
Sr. member
Inregistrat: 2013-07-16
Mesaje: 1475

Re: topic pentru aspirantele la titlul de mamica-94

Neata,

Kris, eu iau cafea mare, ca si eu am un somn...
Da, trece timpul asta...ma si enerveaza, ca trece prea repede si eu nu pot face nimic sa-mi vad visul realizat. Doamne, oare o sa faci o minune sa-mi tin si eu copilul in brate?!!


"Daca esti trist si nu stii incotro te indrepti, daca ceea ce ti-ai propus nu poti realiza si nu intelegi de ce, aminteste-ti cuvintele care aduc cerul mai aproape de tine: "Faca-se voia ta!"
"Continua sa urci! Fiecare pas iti va parea mai greu, dar nu te opri! De sus, totul se vede superb."

Offline

 

 Publicitate


loading...

#1545 2014-04-11 09:24:46

kristinika
Sr. member
De la: padova-italia
Inregistrat: 2013-06-03
Mesaje: 1298

Re: topic pentru aspirantele la titlul de mamica-94

Eleny neata puss  mornincoffee  Trebuie sa ne implinim si noi visul. Nu cred si nu vreau sa cred ca toate noi nu vom trece mai devreme sau mai curand de partea cealalta a barierei...va veni randul la toate sa ne realizam visul...


rugaciune DOAMNE AJUTA-NE SI PE NOI SA UMPLEM GOLUL RAMAS IN INIMA SI ACESTA TRISTETE SA FIE INLATURATA DE O MINUNE !!!
rugaciune IERI NU,ASTAZI NU,DAR POATE MAINE DA...TE ASTEPTAM CU DRAG!!!

Offline

 

#1546 2014-04-11 09:51:07

just_me29
Hero member
Inregistrat: 2013-02-24
Mesaje: 2074

Re: topic pentru aspirantele la titlul de mamica-94

neatza kram


Daca vrei sa rupi visul unui vultur, spune-i sa zboare mai jos, sa nu mai poata zari norii... Daca vrei sa ucizi dorul pe care-l port in mine... spune-mi s-O uit...frange-mi aripile ce ma poarta ireal catre EA...si tot n-o sa reusesti...Daca as fi putut, as fi poruncit atunci, timpului, sa stea in loc!...ca s-O mai pot zari...pentru o clipa...

Offline

 

#1547 2014-04-11 10:11:35

Katey
Addicted member
De la: Tgv
Inregistrat: 2011-09-13
Mesaje: 12451

Re: topic pentru aspirantele la titlul de mamica-94

Ionela, felicitari din suflet! smile

Exact la fel am patit si eu cu Sensiblu, negativ si cand m-am uitat peste cateva ore se vedea a doua liniuta roz pal. Am zis ca e de uscare, fetele pe-aici mi-au zis ca tot ce apare dupa intervalul in care trebuie citit nu se ia in considerare, deci negativ. Si l-am aruncat.
Iar la cateva zile am avut un pozitiv frumos, la care linia de test a aparut inaintea celei de control. chicot

Si-acum ca te-am citit pe tine ma gadesc ca poate si al meu primul a fost pozitiv.  rotfl2

LE: Fetele, multi  puss  si s-o luati pe urma Ionelei cat mai curand!

Ultima oara a fost editat de Katey (2014-04-11 10:12:28)


Strumful nails  7,5 ani
Gremlinul bebe 2 ani si 10 luni

Offline

 

#1548 2014-04-11 10:29:54

ElenyR
Sr. member
Inregistrat: 2013-07-16
Mesaje: 1475

Re: topic pentru aspirantele la titlul de mamica-94

Kris, a mai venit instalatorul pana la urma?


"Daca esti trist si nu stii incotro te indrepti, daca ceea ce ti-ai propus nu poti realiza si nu intelegi de ce, aminteste-ti cuvintele care aduc cerul mai aproape de tine: "Faca-se voia ta!"
"Continua sa urci! Fiecare pas iti va parea mai greu, dar nu te opri! De sus, totul se vede superb."

Offline

 

#1549 2014-04-11 10:30:06

rona_persefona
Sr. member
Inregistrat: 2011-11-15
Mesaje: 1417

Re: topic pentru aspirantele la titlul de mamica-94

Ionela, felicitari din suflet, scumpa mea! par  Sa va ajute Dumnezeu sa fie bine pana la capat, sa ai o sarcina usoara si un bebe sanatos si voios!

Just, Rozi, Kristinika, Eleny, Nico, Alexandra, Caty si toate aspirantele...va tin pumnii si voua si de-abai astept sa va citesc cu vesti minunate! majoreta  majoreta

Ultima oara a fost editat de rona_persefona (2014-04-11 10:30:39)


“Toate darurile inchise in destinul nostru sunt ingradite cu suferinte si numai la atatea daruri ajungem, prin cata multime de suferinte putem razbi cu bucurie."- Parintele Arsenie Boca”
Mamica fericita de gemenasi bebic  bebic hjarta

Offline

 

#1550 2014-04-11 10:40:48

ElenyR
Sr. member
Inregistrat: 2013-07-16
Mesaje: 1475

Re: topic pentru aspirantele la titlul de mamica-94

Rona, ce faceti voi? Ma bucur ca ai intrat si pe la noi.
Cand ne-ai anuntat ca esti insarcinata, cred ca ai postat cel mai impresionant mesaj.  Sa va ajute Dumnezeu in continuare, stiu cat de mult l-ai asteptat pe bebe .

Ultima oara a fost editat de ElenyR (2014-04-11 10:44:30)


"Daca esti trist si nu stii incotro te indrepti, daca ceea ce ti-ai propus nu poti realiza si nu intelegi de ce, aminteste-ti cuvintele care aduc cerul mai aproape de tine: "Faca-se voia ta!"
"Continua sa urci! Fiecare pas iti va parea mai greu, dar nu te opri! De sus, totul se vede superb."

Offline

 

#1551 2014-04-11 10:49:38

just_me29
Hero member
Inregistrat: 2013-02-24
Mesaje: 2074

Re: topic pentru aspirantele la titlul de mamica-94

Rona kram tie si la gazute kram si kram
Fete dragi kram
La mine e asa urat si posomorat afara. groaznic ce ma deprima vremea asta.


Daca vrei sa rupi visul unui vultur, spune-i sa zboare mai jos, sa nu mai poata zari norii... Daca vrei sa ucizi dorul pe care-l port in mine... spune-mi s-O uit...frange-mi aripile ce ma poarta ireal catre EA...si tot n-o sa reusesti...Daca as fi putut, as fi poruncit atunci, timpului, sa stea in loc!...ca s-O mai pot zari...pentru o clipa...

Offline

 

#1552 2014-04-11 10:56:44

pisiraluk
Full member
Inregistrat: 2013-10-25
Mesaje: 622

Re: topic pentru aspirantele la titlul de mamica-94

Ionela felicitari!asteptam beta si vesti bune.si te asteptam si la mamicute
Lil este pocita la gura,ce ti-a zis tie aqm vreo saptamana,mi-a zis si mie inainte sa aflu ca sunt insarcinata,cred ca are un al 7 simt rotfl2

Offline

 

#1553 2014-04-11 11:15:40

ElenyR
Sr. member
Inregistrat: 2013-07-16
Mesaje: 1475

Re: topic pentru aspirantele la titlul de mamica-94

Pisi, va pup dulce pe amandoi, si pe tine, dar mai ales pe bebeul tau. Pai daca tot are Lil al 7-lea simt, poate ne spune si noua cand o sa se intample minunea. smile


"Daca esti trist si nu stii incotro te indrepti, daca ceea ce ti-ai propus nu poti realiza si nu intelegi de ce, aminteste-ti cuvintele care aduc cerul mai aproape de tine: "Faca-se voia ta!"
"Continua sa urci! Fiecare pas iti va parea mai greu, dar nu te opri! De sus, totul se vede superb."

Offline

 

#1554 2014-04-11 11:24:28

IuliaXn
Full member
Inregistrat: 2014-02-08
Mesaje: 182

Re: topic pentru aspirantele la titlul de mamica-94

Buna, fete dragi!
Ionela, ti-am zis ca e II, ca doar cmul tau nu e crazy sa nu apara decat daca nu e BeBe la mijloc  Dar cum ai II de toata frumusetea pe test, va imbratisez cu drag si pe tine si pe burtica smile Ma bucur tare mult pentru tine, sa fii sanatoasa, sa ai o sarcina usoara si dupa 9 luni fabuloase sa iti imbratisezi copilasul mult dorit! Asteptam si beta smile Felicitari din suflet!   majoreta  majoreta  majoreta
Fetelor, se poate, asadar... facem si noi curatenie curand la Aspirante si ne 'bulucim' la viitoare mamici smile Primavara asta inchidem pagina ca nu va mai fi nevoie de ea smile
Pup fetele cu drag, sa ne pregatim de weekend smile

Offline

 

#1555 2014-04-11 11:31:12

ElenyR
Sr. member
Inregistrat: 2013-07-16
Mesaje: 1475

Re: topic pentru aspirantele la titlul de mamica-94

Iulia, sa te auda Dumnezeu, asa sa fie! Sa ne rugam toate, poate asa puterea rugaciunii va fi mai mare si vom reusi. Eu as propune chiar sa stabilim o zi si o ora, de ex sapt viitoare ca e Saptamana Mare, cand sa ne rugam toate cateva minute sau sa citit o rucaciune.


"Daca esti trist si nu stii incotro te indrepti, daca ceea ce ti-ai propus nu poti realiza si nu intelegi de ce, aminteste-ti cuvintele care aduc cerul mai aproape de tine: "Faca-se voia ta!"
"Continua sa urci! Fiecare pas iti va parea mai greu, dar nu te opri! De sus, totul se vede superb."

Offline

 

#1556 2014-04-11 11:44:58

adinagrig
Insomniac member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2008-06-05
Mesaje: 8701

Re: topic pentru aspirantele la titlul de mamica-94

oau, nu am mai intrat de 2 zile pe aici si ce citesc...bravo ionela, felicitari, sa ai parte de o sarcina usoara, o nastere la fel si un bebe sanatos...
ai facut si beta? eu nu am mai prins pozicile sad ....
sotului i-ai spus?


9 ani de copilarie ....

Offline

 

#1557 2014-04-11 11:51:05

kristinika
Sr. member
De la: padova-italia
Inregistrat: 2013-06-03
Mesaje: 1298

Re: topic pentru aspirantele la titlul de mamica-94

Fetele eu cam sunt fara internet,nu stiu ce se intampla...poate e si vremea ca e tare urat afara si din cate am inteles de la sot vor fi ploi pana saptamana viitoare  cascat
Rona puss  ce mai faceti voi??? Pupa bebeii si din partea noastra
Eleny,azi dimineata cand ma simteam si eu mai bine la baie wow  suna la usa,neanuntat iti dai seama.....abia acum a terminat treaba....cred ca a ramas in urma nu cu ora ci cu ziua... forgetit  rotfl
Nu stiu ce am mai citit ca a fost pe fuga sa nu raman iar fara net....


rugaciune DOAMNE AJUTA-NE SI PE NOI SA UMPLEM GOLUL RAMAS IN INIMA SI ACESTA TRISTETE SA FIE INLATURATA DE O MINUNE !!!
rugaciune IERI NU,ASTAZI NU,DAR POATE MAINE DA...TE ASTEPTAM CU DRAG!!!

Offline

 

#1558 2014-04-11 12:09:52

AcAlexandra
Full member
De la: Bucuresti, Romania
Inregistrat: 2013-07-11
Mesaje: 554

Re: topic pentru aspirantele la titlul de mamica-94

Buan fetelor,
Mie nu mi-a mers deloc site-ul ieri, nush ce a avut, vad ca acum a inceput sa mearga.
ionela, ce-mi vad ochiiii????
N-am apucat sa vad si eu testul tau, dar daca fetele zic ca e pozitiv, atunci e POZITIV.
Te felicit din suflet. pupici:) Hai ca plecam impreuna la burtici smile


"Fiecare copil vine pe lume cu mesajul ca Dumnezeu nu este inca dezamagit de oameni."
11.11.2014 -Mamica fericita de bebic David Gabriel mult dorit   rugaciune

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.