homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Prezervativul a alunecat la jumatate


#1 2014-03-03 16:11:35

florin2014
Membru
Inregistrat: 2014-03-03
Mesaje: 1

Prezervativul a alunecat la jumatate

Buna ziua,
Ieri am fost cu prietena mea si am intretinut relatii sexuale, am folosit prezervativ insa cand am vrut sa-l tin ca sa ma retrag, acesta era la jumatate. Ea s-a ridicat putin si am reusit sa-l apuc. Avea in el sperma, ea era deasupra insa acesta era la jumatate. Tin sa precizez ca saptamana trecuta inainte sa-i vina ciclul pe 25 (il are neregulat) am intretinut relatii sexuale dar s-a ridicat prea repede si prezervativul a cazut, de frica a luat pastila de a 2-a zi. Am citit amandoi pe prospect si scria ca daca ar fi luat si ieri pastila nu ar fi functionat.
Eu vreau sa stiu daca exista sanse sa fie insarcinata. Pe prospect scria ca poate intarzia ciclul. Si din moment ce ieri prezervativul inca avea sperma in el si era la jumatate, ea fiind deasupra exista sanse sa fi ramas insarcinata?

Offline

 

#2 2014-03-03 18:42:26

heimdall
Diamond member
Inregistrat: 2006-11-21
Mesaje: 137398

Re: Prezervativul a alunecat la jumatate

eu zic ca nu e nicio problema... s-a scurs sperma din prezervativ ?

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.