homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Hipomenoree dupa schimbarea pastilelor


#1 2014-03-17 15:43:09

dragoste_cu_nabadai
Full member
Inregistrat: 2006-10-21
Mesaje: 870

hipomenoree dupa schimbarea pastilelor

Buna!
De doua luni am schimbat pastilele (luam miligest) si acum iau Belara. Ma simt mult mai bine cu ele, dar problema e ca e deja a doua menstra care-mi vine si e foarte foarte redusa cantititativ, o am cam 2-3 zile, si are o culoare foarte inchisa...pe mine sincer nu ma deranjeaza ca e asa, dar nu stiu ce implicatii are asupra sanatatii. Imi poate da cineva un raspuns?


"Oamenilor le`as demonstra cat se inseala crezand ca nu se mai indragostesc atunci cand imbatranesc, fara sa stie ca imbatranesc atunci cand nu se mai indragostesc" (G.C.Marguez)

Offline

 



#2 2014-03-17 16:09:28

heimdall
Diamond member
Inregistrat: 2006-11-21
Mesaje: 137398

Re: hipomenoree dupa schimbarea pastilelor

Nu e nicio problema, e normal sa se intample asa cand iei AC

Offline

 

#3 2014-03-17 17:06:31

dragoste_cu_nabadai
Full member
Inregistrat: 2006-10-21
Mesaje: 870

Re: hipomenoree dupa schimbarea pastilelor

pai pe celelalte pastile aveam un flux normal de aia m-am ingrijorat. si m-am ingrijorat si cand am vazut culoarea asa neagra. deci nu are nimic ca e asa scazut fata de cum era pe celelalte pastile?


"Oamenilor le`as demonstra cat se inseala crezand ca nu se mai indragostesc atunci cand imbatranesc, fara sa stie ca imbatranesc atunci cand nu se mai indragostesc" (G.C.Marguez)

Offline

 

#4 2014-03-17 17:11:51

heimdall
Diamond member
Inregistrat: 2006-11-21
Mesaje: 137398

Re: hipomenoree dupa schimbarea pastilelor

nu, nu are nimic
e inchis la culoare tocmai fiindca e in cantitate foarte mica si oxideaza

Offline

 

#5 2014-03-17 17:17:23

dragoste_cu_nabadai
Full member
Inregistrat: 2006-10-21
Mesaje: 870

Re: hipomenoree dupa schimbarea pastilelor

am inteles. deci pot sta linistita. multumesc mult de raspuns.


"Oamenilor le`as demonstra cat se inseala crezand ca nu se mai indragostesc atunci cand imbatranesc, fara sa stie ca imbatranesc atunci cand nu se mai indragostesc" (G.C.Marguez)

Offline

 

 Publicitate


loading...

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.