homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Rani in timpul actului sexual


#1 2014-06-16 14:39:30

cossa
New member
Inregistrat: 2014-03-03
Mesaje: 9

rani in timpul actului sexual

Buna, prietenului meu ii place sa se joace cu sanii mei inainte si in timpul actului....insa tinde sa ma muste de sfarcuri si raman cu mici rani care se vindeca destul de repede. As vrea sa stiu daca ma poate afecta cu ceva, daca poate dauna in timp. Am inteles ca genul asta de rana o patesc mamele cand alapteaza deci nu este ceva grav, nu?

Offline

 

#2 2014-06-18 21:44:50

ciresica_oky_doky
Full member
Inregistrat: 2007-06-20
Mesaje: 671

Re: rani in timpul actului sexual

da te poate afecta! spune-i sa nu te mai muste, doar sa linga ...


Daca ar fi sa aleg intre a respira si a te iubi, as folosi ultima suflare ca sa-ti spun "Te iubesc!"-  hjarta    hjarta     hjarta    hjarta    hjarta

Offline

 

#3 2014-09-05 20:36:14

luisjota
Hero member
De la: ...madrid al cielo
Inregistrat: 2009-12-27
Mesaje: 2070

Re: rani in timpul actului sexual

hm...vishinika, ce sfaturi bune dai tu, de ce nu-i dai si detalii in ce mod si cu ce frecventa poate sa o linga??? rotfl


fucking perfect...

Offline

 

#4 2014-09-05 21:37:52

QueenOfRoses
Moderator
De la: Where the wild roses grow.
Inregistrat: 2009-08-21
Mesaje: 17999

Re: rani in timpul actului sexual

Ai merita un ban smile a devenit iritant misto-ul care il faci de useri ..


"Yesterday is not ours to recover, but tomorrow is ours to win or lose." Lyndon B. Johnson

Offline

 

#5 2014-09-07 09:29:11

ciresica_oky_doky
Full member
Inregistrat: 2007-06-20
Mesaje: 671

Re: rani in timpul actului sexual

QueenOfRoses a scris:

Ai merita un ban smile a devenit iritant misto-ul care il faci de useri ..

imi cer scuze daca a fost interpretat ca mishto comentariul meu, eu doar am raspus la intrebare ... am citit si eu despre lucrurile astea si ma gandeam ca-i foloseste ...


Daca ar fi sa aleg intre a respira si a te iubi, as folosi ultima suflare ca sa-ti spun "Te iubesc!"-  hjarta    hjarta     hjarta    hjarta    hjarta

Offline

 

 Publicitate


loading...

#6 2014-09-07 13:36:33

QueenOfRoses
Moderator
De la: Where the wild roses grow.
Inregistrat: 2009-08-21
Mesaje: 17999

Re: rani in timpul actului sexual

Da.. Era pentru luisjota, nu pentru tine Ciresica smile


"Yesterday is not ours to recover, but tomorrow is ours to win or lose." Lyndon B. Johnson

Offline

 

#7 2014-09-08 20:19:25

luisjota
Hero member
De la: ...madrid al cielo
Inregistrat: 2009-12-27
Mesaje: 2070

Re: rani in timpul actului sexual

OffTopic:

Princes Of China, imi cer scuze ... tu stii ffff bine ca nu fac misto de niciun user, cel mult un comentariu acid cu privire la postarile lor (nu-mi spune ca n-ai zambit si tu cand ai citit sfatul ei sa-i spuna sa n-o mai muste si s-o linga in schimb; si cred ca si Vishinika si-a dat seama si nu a interpretat ca misto, comentariul meu smile ), dar de aici sa interpretezi aiurea ca fac misto de useri (in mod personal), este ffff exagerat smile I know u love me smile

On:

Si in al doilea rand, pana la urma ... fata care a cerut sfaturi merita un raspuns mai de calitate din partea forumului decat asta....nu? smile

Paz y amor...! smile


fucking perfect...

Offline

 

#8 2014-09-08 20:54:01

Johanne
Platinum member
Inregistrat: 2012-01-12
Mesaje: 16437

Re: rani in timpul actului sexual

luisjota ai warn pentru aceste comentarii! a doua oara primesti ban,nu te voi mai avertiza


Two souls don't find each other by simple accident

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.