homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Sangerari ciudate...


#1 2014-06-16 21:12:08

Adalia
New member
Inregistrat: 2010-07-06
Mesaje: 61

sangerari ciudate...

buna fetelor, am mai postat pe la voi si mi-ati fost de mare ajutor tot timpul smile...din pacate revin cu o noua problema....acum 3 luni am renuntat la ac....ciclul mi-a venit cam aiurea...adica la 20-23 de zile....dupa calculele mele trebuia sa imi vina saptamana trecuta in 10....nu mi-a venit inca...specific faptul ca am avut contacte sexuale in tot acesti timp folosind prezervativul si metoda coitului intrerupt...saptamana trecuta cand trebuia sa imi vina ciclul am avut o mica sangerare si cand am vazut ca nu vine normal am facut un test de sarcina care a iesit negativ....problema e ca am constatat faptul ca sangerarea respectiva a fost din cauza ultimului act sexual care il avusesem in seara respectiva...la urmatorul act sexual am patit aceeasi problema...acum...ce se intlampla??ca nu am mai avut niciodata asa ceva...si nu inteleg de ce nu imi vine ciclul??

Ultima oara a fost editat de Adalia (2014-06-16 21:18:29)

Offline

 



#2 2014-06-18 22:05:52

Al Pacino
Administrator
Participant la intalnirea nationala
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-02-01
Mesaje: 20455

Re: sangerari ciudate...

Postarile multiple iti vor aduce doar sanctiuni, nimic altceva smile


Comentariile de mai sus au in exclusivitate scop
informativ si educativ. Ele nu sunt menite si nu pot
inlocui examinarea directa de catre medic.

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.