homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Cm abundent dupa nastere


#1 2014-07-28 09:45:22

valyro
Full member
De la: Tulcea
Inregistrat: 2009-10-16
Mesaje: 201

cm abundent dupa nastere

Buna fetelor!Am nascut in noiembrie anul trecut,si alaptez inca.Pe la 4 luni am avut cateva scurgeri maronii 2-3 zile,foarte putin cantitativ,apoi nimic.Acum,la aproape 9 luni de la nastere,mi-a venit menstr,azi deja e a treia zi,dar e atat de abundent,nu am avut niciodata asa.Imi schimb un tampon pe ora,si folosesc din acelea de noapte.Are o culoare rosu aprins,de zici ca acum am nascut.Ce sa fac?Ma ingrijoreaza cantitatea.


http://www.fertilityfriend.com/home/valyro83 bebe Alexandru Gabriel din 8 nov 2013

Offline

 



#2 2014-07-28 10:57:59

just_me29
Hero member
Inregistrat: 2013-02-24
Mesaje: 2074

Re: cm abundent dupa nastere

Valyro, mica menstruatie asa se manifesta, abundent. eu am avut nevoie pentru 3 zile de pampersi de adulti, absorbantele de 8 picaturi nu faceau fata.


Daca vrei sa rupi visul unui vultur, spune-i sa zboare mai jos, sa nu mai poata zari norii... Daca vrei sa ucizi dorul pe care-l port in mine... spune-mi s-O uit...frange-mi aripile ce ma poarta ireal catre EA...si tot n-o sa reusesti...Daca as fi putut, as fi poruncit atunci, timpului, sa stea in loc!...ca s-O mai pot zari...pentru o clipa...

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.