homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Sange sau scurgere de la ovule !?


#1 2014-08-22 02:29:44

Rrushja
Membru
Inregistrat: 2014-08-21
Mesaje: 4

Sange sau scurgere de la ovule !?

Buna fetelor...am si eu o problema...si sper ca ma puteti ajuta si pe mine cu niste raspunsuri  smile ..am facut testul ptr cultura de col uterin si raspunsul a fost Streptococ B ...doctora mi-a dat tratament cu ciprinol timp de zece zile...spalaturi cu tantum rosa si ovule tergynan 12 zile ...binenteles fara contact sexual...cu toate acestea..astazi...dupa 4 zile de tratament am avut contat sexual neprotejat cu iubitul meu..si a ejaculat in mine..am pus repede hartie si m-am dus sa ma spal...toate bune si frumoase pana cand...am observat pe hartie o secretie portocalie...aceasta secretie poate fi sange? Sau poate fi de la ovule? Poate ma puteti ajuta...m-am cam speriat un pic  big_smile

Offline

 



#2 2014-08-22 11:50:28

sonia30
Moderator
Inregistrat: 2010-08-01
Mesaje: 89341

Re: Sange sau scurgere de la ovule !?

trebuia sa fi respectat perioada de abstinenta.apoi repetai analiza.si abia apoi daca era negativa,puteai avea contact sexual.sau cel putin foloseai prezervativ.


"Daca vrei sa Il faci pe Dumnezeu sa rada,povesteste-i despre planurile tale.Cel putin o sa Il fac sa rada."


http://www.fertilityfriend.com/home/329906

Offline

 

#3 2014-08-22 13:51:51

Rrushja
Membru
Inregistrat: 2014-08-21
Mesaje: 4

Re: Sange sau scurgere de la ovule !?

A fost ceva neprevazut...din cauza ca el a fost plecat timp de doua saptamani si nu am stiut ca vine in acea zi...acum s-a intamplat...nu mai pot face nimic...o fi fost sangerare sau de la ovule???

Offline

 

#4 2014-08-22 14:29:51

heimdall
Diamond member
Inregistrat: 2006-11-21
Mesaje: 137398

Re: Sange sau scurgere de la ovule !?

daca era portocalie probabil era de la ovule
oricum presupun ca te duci la medic dupa terminarea tratamentului ca sa vezi daca a avut efect, ii poti spune si despre asta

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.