homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Secretie vaginal , menstruatie intarziata


#1 2014-09-09 15:40:31

queenie
Membru
Inregistrat: 2014-09-09
Mesaje: 2

Secretie vaginal , menstruatie intarziata

Buna ziua ,am o problema . De vreo 5 zile am o secretie branzoasa urat mirositoare , menstruatia trebuia sa imi vina de aproximativ 6 zile ,insa intarzie sa apara. In timpul sexului nu ne protejam nici eu ,nici el, si folosim metoda coitus interruptus . Am facut un test de sarcina si a iesit negativ . Tin sa mentionez ca am fost racita saptamana trecuta si am luat pastile pt raceala ,nu antibiotic . Stiti cumva care ar putea fi cauza intarzierii menstruatiei? Multumesc anticipat  smile

Offline

 



#2 2014-09-09 17:26:09

QueenOfRoses
Moderator
De la: Where the wild roses grow.
Inregistrat: 2009-08-21
Mesaje: 17999

Re: Secretie vaginal , menstruatie intarziata

Poate a fost prea devreme pt test. In timpul ovulației ai avut contact sexual? Mai așteaptă menstruația, poate vine. Daca nu vine fa un test la 7 zile de la ?nt?rziere sau de la ultimul contact.
Pt secreție, mergi la ginecolog, seamănă a candida.


"Yesterday is not ours to recover, but tomorrow is ours to win or lose." Lyndon B. Johnson

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.