homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

TRATAMENT NATURIST PENTRU CRESTEREA SANILOR


#1 2014-10-24 22:09:56

roxanica
New member
Inregistrat: 2014-10-24
Mesaje: 28

TRATAMENT NATURIST PENTRU CRESTEREA SANILOR

Buna fetelor, problema mea e legata de sani.Eu de la 14-15 ani am avut sanii mari, cupa C-D insa in urma catorva cure de slabire, sanii au scazut foarte mult.Imediat dupa m-am ingrasat la loc dar sanii au ramas tot mici, parca s-au blocat.Acum, dupa 2 nasteri si perioadele de alaptare ?i am si mici si lasati.Cand spun mici ma refer la cupa A-B si sunt foarte complexata de acest lucru mai ales cand stiu ce sani frumosi aveam si cum am ramas fara ei dintr-o prostie.Nu vreau sa incerc nici un fel de tratament care ar putea sa-mi puna sanatatea in pericol, gen tratamente hormonale e.t.c.Ma gandeam sa incerc ceva homeopat.Apoi am vazut uleiul organic de fermitate si marire sani de la Eco Cosmetics care prin combinatia de ulei de jojoba, geranium african si ylang-ylang, care promite ca sporeste dimensiunea celulelor grase fara a le mari numarul.Apoi am citit pe un forum despre o fata care a urmat un tratament naturist cu ajutorul caruia i-au crescut sanii.Tratamentul consta in capsule de lemn dulce, ceai de hamei, tinctura de marar, tinctura din mladite de zmeur si ulei din germeni de grau ( pt masaj).Bine, este o schema de tratament precisa pt 20 zile dupa care 10 pauza, apoi poti sa-l mai repeti la nevoie.Nu stiu ce as putea incerca sa nu-mi faca rau.Momentan folosesc o crema pt tonifiere sani si termin dusul cu un jet de apa rece peste sani.Astept parerile voastre, poate cineva a folosit vreunul dintre tratamentele de mai sus sa stiu daca chiar exista ceva eficient.Multumesc anticipat!

Offline

 



#2 2014-10-25 10:10:51

roxanica
New member
Inregistrat: 2014-10-24
Mesaje: 28

Re: TRATAMENT NATURIST PENTRU CRESTEREA SANILOR

👋

Offline

 

#3 2014-10-26 09:46:37

roxanica
New member
Inregistrat: 2014-10-24
Mesaje: 28

Re: TRATAMENT NATURIST PENTRU CRESTEREA SANILOR

ce pacat...toata lumea e in weekend si nu raspunde nimeni.

Offline

 

#4 2014-10-26 10:18:28

heart_breaker
Sr. member
Inregistrat: 2010-05-12
Mesaje: 1870

Re: TRATAMENT NATURIST PENTRU CRESTEREA SANILOR

Nu exista tratamente naturiste care sa-ti mareasca sanii. Pastilele pe care le vezi pe toate site-urile si care promit erectii permanente sau cresterea sanilor cu cateva masuri sunt periculoase pentru sanatate si nu au rezultate dovedite. Au fost tot felul de reportaje pe tema asta. Singurele modalitati de marire a sanilor sunt tratamentul hormonal sau operatia estetica.

Offline

 

#5 2014-10-26 10:48:51

roxanica
New member
Inregistrat: 2014-10-24
Mesaje: 28

Re: TRATAMENT NATURIST PENTRU CRESTEREA SANILOR

stiu ca de ex uleiurile volatile nu te transforma in Pamela orste noapte dar poate macar un numar la sutien, ceva sa stimuleze formarea celulelor grase sau sa imbunatateasca circulatia la nivelul sanilor astfel stimuland cresterea lor.

Offline

 

 Publicitate


loading...

#6 2014-10-27 14:03:21

roxanica
New member
Inregistrat: 2014-10-24
Mesaje: 28

Re: TRATAMENT NATURIST PENTRU CRESTEREA SANILOR

pt Sonia 30....si de ce ma rog consideri ca ceea ce am scris eu referitor la masajul caprioarei este o gluma proasta? Sunt persoane care spun ca au obtinut o marire a sanilor in urma efectuarii acestui masaj minimum 4 luni de 2 ori pe zi. Oricum aici pe forum fiecare avem nevoie de sfaturi si mai puti de persoane recalcitrante care taie de la radacina din prima.Daca nu esti de acord cu ce am scris era mai simplu sa nu raspunzi la acest subiect.

Astept parerile fetelor care au facut acest tip de masaj.

Offline

 

#7 2014-10-27 14:50:51

alinda
Diamond member
Inregistrat: 2008-01-07
Mesaje: 55441

Re: TRATAMENT NATURIST PENTRU CRESTEREA SANILOR

pai:
unu la mana, ti s-a atras atentia si dincolo, este impotriva regulamentului sa deschizi un topic nou daca problema ta se incadreaza la unul deja existent.
in al doilea rand, nimic, dar absolut nimic nu ajuta la cresterea sanilor! e absurd sa crezi ca un masaj, facut indiferent cum, cu ce tehnica, ar putea sa ajute la cresterea in volum a tesutului adipos - ca despre asta e vorba. pai asta ar insemna ca te-ai ingrasa de la masajul de relaxare, nu? adica s-ar mari in volum zonele cu tesut adipos de pe corp... pastilele sau tincturile te pot "ajuta" cel mult la un dezechilibru hormonal - asta in cel mai rau caz. in cel bun... nu se va intampla nimic.
spui ca ai doi copii, pai vrei sa ai sani de copila dupa doua nasteri+alaptatul de rigoare? sau, cum s-o iau altfel, esti om in toata firea, mai crezi in basme?
sanii se vor mari daca te ingrasi sau daca iti faci implanturi, alta cale nu este.


"I am the Lizard King, I can do anything."- Jim Morrison

Offline

 

#8 2014-10-27 15:23:50

roxanica
New member
Inregistrat: 2014-10-24
Mesaje: 28

Re: TRATAMENT NATURIST PENTRU CRESTEREA SANILOR

Alina faptul ca mi s-a atras atentia ca am mai deschis un topic cu aproximativ acelasi subiect nu m-a deranjat, insa atitudinea si felul in care a raspuns cu siguranta da.
iti multumesc pentru raspuns, nu stiu ce sa zic... eu am citit pe net recomandarile unor medici in ceea ce priveste cresterea sanilor cu ajutorul acestui masaj si daca despre pastilele ma gandesc ca e in interesul industriilor farmaceutice sa le vanda, de  masaj ma intreb ca motiv ar avea unii medici sa-l recomande ca doar nu castiga nimic😳.Sunt constienta ca n-o sa mai am sanii din adolescenta dar sper si eu ca intr-o buna zi sa gasesc ceva care sa ma ajute macar cu un nr. la sutien si sa-i tonific un pic fara a-mi pune in pericol sanatatea.Faptul ca sunt mama si sotie ma motiveaza si mai mult sa arat cat pot de bine pentru familia mea.Speranta moare ultima😉

Offline

 

#9 2014-10-27 15:41:47

alinda
Diamond member
Inregistrat: 2008-01-07
Mesaje: 55441

Re: TRATAMENT NATURIST PENTRU CRESTEREA SANILOR

pai stii cum e si cu netul, si eu pot sa pretind acum ca sunt primul ministru neutral asa si "doctorii" aia... iti dai seama ca daca ar functiona metoda asta (de fapt orice metoda), n-ar mai exista chirurgie plastica, sutiene push-up, etc.
poti tonifia sanii intarind muscultura pectorala, cauta exercitii pe net.


"I am the Lizard King, I can do anything."- Jim Morrison

Offline

 

#10 2014-10-27 16:07:18

roxanica
New member
Inregistrat: 2014-10-24
Mesaje: 28

Re: TRATAMENT NATURIST PENTRU CRESTEREA SANILOR

ai dreptate dar stii cum e.....fiecare dintre noi vrem rezultate cat mai bune intr-un timp cat mai scurt fara prea mult efort. Ca sa faci acest masaj minim 4 luni de 2 ori pe zi, nu-i usor, ai nevoie de rabdare si perseverenta si abia dupa posibilele rezultate.La restul tratamentelor de acest gen, ai luat pastla sau tinctura fara sa faci vreun efort deci e diferit. Cred in puterea mintii si cred ca persoanele pozitive vor avea rezultate mai bune in orice. Ce sa zic? sper si eu ca altceva nu mi-a mai ramas, de silicoane nici nu se pune problema iar de tot felul de tratamente care-ti dau organismul peste cap d.p.d.v. hormonal nici nu vreau sa aud, pun sanatatea inainte de orice.Sper sa fie vreo fata care a facut acest masaj si sa ma lumineze.O zi buna tuuror!

Offline

 

#11 2014-10-28 09:58:34

roxanica
New member
Inregistrat: 2014-10-24
Mesaje: 28

Re: TRATAMENT NATURIST PENTRU CRESTEREA SANILOR

Chiar nimeni n-a folosit aceasta metoda?

Offline

 

#12 2014-10-28 10:35:17

roxanica
New member
Inregistrat: 2014-10-24
Mesaje: 28

Re: TRATAMENT NATURIST PENTRU CRESTEREA SANILOR

Eu m-am apucat de ieri si as vrea sa ma tin de acest lucru macar 4 luni sa vad daca chiar are vreun efect ca oricum masajul face bine sanilor, eu folosesc si deva oentru tonifiere asa ca daca nu vor creste poate vor fi mai tonifiati, deci tot ar fi un lucru bun.Mi-ar placea tare mult sa am rezultate si si sa fie asa o veste buna pt toate fetele care sunt in situatia mea, care au acest complex.Eu cand incep vreun tratament ceva sau o dieta ma tin cateva zile si abandonez, asa sunt eu, dar acum sper sa fie pentru orima data cand voi face tot ce trebuie si cat trebuie.Daca se facea masajul doar seara era mai usor dar asa...de 2 ori pe zi e mai dificul dar....incerc

Offline

 

#13 2014-10-28 17:05:24

roxanica
New member
Inregistrat: 2014-10-24
Mesaje: 28

Re: TRATAMENT NATURIST PENTRU CRESTEREA SANILOR

Da, cu siguranta doar ca momentan sotul meu nu este in tara.Dar cand vine isi intra in drepturi.

Offline

 

#14 2014-10-28 17:12:08

roxanica
New member
Inregistrat: 2014-10-24
Mesaje: 28

Re: TRATAMENT NATURIST PENTRU CRESTEREA SANILOR

Da stii ce ma gandesc? daca-l pun pe sotul meu sa-mi faca masaj sigur nu ajungem la 360 de miscari......stiti voi de ce....

Offline

 

#15 2014-10-28 17:12:50

luisjota
Hero member
De la: ...madrid al cielo
Inregistrat: 2009-12-27
Mesaje: 2070

Re: TRATAMENT NATURIST PENTRU CRESTEREA SANILOR

nu stim...


fucking perfect...

Offline

 

#16 2014-10-28 19:13:40

roxanica
New member
Inregistrat: 2014-10-24
Mesaje: 28

Re: TRATAMENT NATURIST PENTRU CRESTEREA SANILOR

ei....cred ca stii tu😊😉

Offline

 

#17 2014-10-30 21:10:18

luisjota
Hero member
De la: ...madrid al cielo
Inregistrat: 2009-12-27
Mesaje: 2070

Re: TRATAMENT NATURIST PENTRU CRESTEREA SANILOR

sa crap daca stiu... hai nu ma face sa ma rog de tine sa-mi spui...
si parca ziceai ca sotul nu e in tara...cine-ti mai face masaj daca el nu e?
tongue
si nu v-aruncati ca va stiu: eu NU ma ofer pentru chestia asta! ok?

Ultima oara a fost editat de luisjota (2014-10-30 21:10:31)


fucking perfect...

Offline

 

#18 2014-11-01 11:41:19

roxanica
New member
Inregistrat: 2014-10-24
Mesaje: 28

Re: TRATAMENT NATURIST PENTRU CRESTEREA SANILOR

Pt Sonia30 stiu ca' corect e mesaje cu subanteles, cunosc regulile doar ca am scris gresit, asta nu inseamna ca nu cunosc forma corecta.Mai da ce repede aruncati cu piatra!!!! Mai rar asa ca pe acest forum!!! Cred ca ai facut tu vreun sport ceva ori aruncarea mingii de oina ori tir cu arcul ca altfel nu-mi explic cum de arunci asa de repede 😳😀😀😀Sa citesti cu atentie mesajul meu, nu de alta dar poate s-a mai strecurat vreo greseala pt ca scriu destul de repede.😀😀😀😀
Apropo rog moderatoarele sa inchida acest topic avand in vedere ca lumea n-a mai auzit de acest tip de masaj si-mi sare-n cap toata lumea.Nu-mi place sa ma cert si sa ma contrazic.Multumesc!!!

Offline

 

#19 2014-11-01 11:59:34

sub
Platinum member
De la: BV
Inregistrat: 2010-05-29
Mesaje: 20629

Re: TRATAMENT NATURIST PENTRU CRESTEREA SANILOR

eu zic sa te potolesti, ca o dai in penibil


Success is simple. Do what's right, the right way, at the right time.

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.