homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Am dat cu piciorul unei povesti frumoase de iubire


#1 2015-06-15 09:25:23

Camelly17
New member
Inregistrat: 2013-06-27
Mesaje: 32

am dat cu piciorul unei povesti frumoase de iubire

Eram in aceeasi clasa, in urma cu 2 ani am inceput sa ne comportam ca si cei mai buni prieteni, eram foarte apropiati, ne spuneam orice. Toti colegii ne bateau apropouri sa fim impreuna si chestii de genul. Nu am acordat asa mare importanta, l-am privit intotdeauna ca pe un prieten foarte,foarte bun, sau cel putin, asta am crezut. Pana cand, in urma cu 2 luni, mi-a marturisit sentimentele lui care nu erau recente, ci de vreo 3 ani, dar nu a avut curajul sa imi spuna. Si in fiecare zi, ma intreba daca vreau sa fim impreuna. La inceput am crezut ca glumeste, dar pe parcurs, mi-am dat seama ca e sincer. Si eu simteam ceva, dar nu voiam sa recunosc. Pana cand acum o saptamana, am refuzat sa fiu cu el pe motiv ca nu il plac deloc. Poate am fost cam dura, nu stiu ce a fost in capul meu, dar am spus tocmai pe dos. Atat mi-a spus "multumesc, e tot ce voiam sa stiu". Si de atunci nu am mai vorbit, poate o data la 2-3 zile. Scoala am terminat-o, nu ne mai vedem. Poate mi-a fost teama de reactia celor din jur, i-am facut ceea ce am patit si eu si ceea ce nu-mi doream sa fac vreodata. Acum ce e de facut?

Offline

 



#2 2015-06-15 12:31:27

anca90
Platinum member
Inregistrat: 2008-07-16
Mesaje: 20788

Re: am dat cu piciorul unei povesti frumoase de iubire

fa-ti curaj si ia legatura cu el.

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.