homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Cartela Telekom demagnetizata


#1 2015-08-11 23:37:57

Toriana
Sr. member
Inregistrat: 2010-10-18
Mesaje: 1804

Cartela Telekom demagnetizata

Vi s-a intamplat pana acum sa vi se demagnetizeze cartela sim? Cat de usor ati reusit sa o inlocuiti  si ce a trebuit sa faceti? Eu incerc de doua zile sa o schimb. Am fost la vreo 5 magazine, dintre care doua reprezinta direct Telekomul si angajatii imi spun ca nu au cartele prepay, doar abonamente. neutral Deja ma gandeam sa imi iau una cu numar nou pentru ca vad ca nu exista solutii si nu pot sa mai stau asa prea mult timp. sad


Prostia este infinit mai fascinanta decat inteligenta, inteligenta are limitele ei, prostia nu. lol

Mi-ai spus ca ma iubesti, iar prin fapte mi-ai dovedit cat de putin.

Offline

 



#2 2015-08-12 10:31:16

alyush
Platinum member
De la: BV
Inregistrat: 2009-10-05
Mesaje: 22067

Re: Cartela Telekom demagnetizata

Se schimba si cele prepay, am schimbat eu acum 2-3 luni pt. O matusala un alt operator de telefonie mobila, ma gandesc ca merge la oricare.


Ia-ma de mana si nu-mi da drumul, orice ar fi! - Trupa Firma

Things to do once in a lifetime https://www.youtube.com/watch?v=PUEC2mlQPbE

Offline

 

#3 2015-08-12 10:59:25

Toriana
Sr. member
Inregistrat: 2010-10-18
Mesaje: 1804

Re: Cartela Telekom demagnetizata

Asa stiam si eu, Alyush, dar se pare ca n-am noroc. O fi vreo metoda noua de-a firmei pentru ca utilizatorii sa isi faca abonament. Mai aiurea este ca tocmai imi activasem extraoptiunea. sad


Prostia este infinit mai fascinanta decat inteligenta, inteligenta are limitele ei, prostia nu. lol

Mi-ai spus ca ma iubesti, iar prin fapte mi-ai dovedit cat de putin.

Offline

 

#4 2015-08-12 14:17:52

sub
Platinum member
De la: BV
Inregistrat: 2010-05-29
Mesaje: 20629

Re: Cartela Telekom demagnetizata

se poate la orice operator, platesti o taxa si iti dau o cartela noua (tot prepay, acelasi numar).
probabil ai fost la un magazin partener care nu poate schimba simul, doar alea "oficiale" pot, iar la partener singura metoda de pastrare a numarului este de abonare.


Success is simple. Do what's right, the right way, at the right time.

Offline

 

#5 2015-08-12 14:19:54

alyush
Platinum member
De la: BV
Inregistrat: 2009-10-05
Mesaje: 22067

Re: Cartela Telekom demagnetizata

Toriana, trrbuie aa mergi la un magazin de al lor, nu reprezentant. Eu schimbasem cartela la Orange, mi s-a spus clar,ca doar la orange shop merg schimbate cartelele prepay, nu la orice punct orange, poate asa e si la telekom


Ia-ma de mana si nu-mi da drumul, orice ar fi! - Trupa Firma

Things to do once in a lifetime https://www.youtube.com/watch?v=PUEC2mlQPbE

Offline

 

 Publicitate


loading...

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.