homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Subiect rusinos


#1 2015-11-09 16:30:59

andreeaioana
New member
Inregistrat: 2012-09-23
Mesaje: 67

subiect rusinos

Revin cu o problema...de cateva zile simt o mancarime in zona anala, vreo 5 minute dupa eliminarea fecalelor. A mai patit cineva asa ceva? Mie nu mi s-a mai intamplat. Mentionez si faptul ca sunt aproape la finalul tratamentului cu metronidazol pentru gardnerella. Se poate sa aibe vreo legatura tratamentul? Chiar nu stiu daca e sau nu vreo legatura, dar ma pune pe ganduri faptul ca inainte nu am avut asa ceva....

Offline

 



#2 2015-11-10 11:16:21

Corinusha
Full member
De la: Happyland
Inregistrat: 2014-09-04
Mesaje: 350

Re: subiect rusinos

doar dupa eliminarea fecalelor simt mancarimea respectiva?

Oxiurile dau mancarimi si puruit, dar in special seara; Daca ai cumvaoxiuri, probabil te-ai pricopsit cu ei de pe fructe nespalate, apa sau ceva de genul... ar trebui sa iti facu un examen coproparazitologic; poate ai alti paraziti intestinali... Nu e capat de lume smile


Are mama o fetita frumusica foc!
Maya Sianna, nascuta pe 17 ianuarie 2016 <3

Offline

 

#3 2015-11-10 14:40:05

andreeaioana
New member
Inregistrat: 2012-09-23
Mesaje: 67

Re: subiect rusinos

da, doar dupa eliminarea fecalelor. astazi parca s-a mai diminuat putin mancarimea fata de ieri

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.