homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Sunt speriata !


#1 2015-12-14 21:41:59

danuca dana
Membru
Inregistrat: 2015-12-14
Mesaje: 2

sunt speriata !

Buna seara . As dori sa intreb doamnele care au trecut printr-o operatie . AM aflat ca am o sarcina extrauterina in trompa stanga , oprita in evolutie . Saptamana asta ma duc sa ma internez , mi sa spus ca am mult lichid in burta si imi va face o biopsie , daca am ma va opera . Vreau sa intreb cum e operatia daca doare anestezia in coloana , daca iti pun sonda , daca faci clisma , daca doare dupa si in cat timp te recuperezi ? Sunt foarte fricoasa , a fost prima sarcina si tot prima operatie . Sunt demoralizata si simt frica in acelasi timp . MULTUMESC !


Nobody is perfect I am nobody .

Offline

 



#2 2015-12-15 00:00:18

Violete.Purpurii
Diamond member
De la: Honolulu
Inregistrat: 2010-07-29
Mesaje: 32583

Re: sunt speriata !

danuca, nu stiu sa iti spun din experienta, dar ca la orice operatie, o sa dormi si n-o sa simti nimic. recuperarea e mai dureroasa, important e ca ei sa faca tot ce e necesar ca sa fii in siguranta.
sanatate multa

Offline

 

#3 2015-12-15 00:23:34

danuca dana
Membru
Inregistrat: 2015-12-14
Mesaje: 2

Re: sunt speriata !

Multumesc . Sunt foarte speriata . Incerc sa ma adun dar nu pot . Mie frica .


Nobody is perfect I am nobody .

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.