homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

?nt?rziere menstruaţie


#1 2016-01-25 01:03:49

Biianca
Membru
Inregistrat: 2016-01-25
Mesaje: 3

?nt?rziere menstruaţie

Bună seara, ?mi poate da cineva un sfat? Au trecut 3 săptăm?ni de c?nd ar fi trebuit să ?mi vină si ?ncă nu am niciun semn ca ar avea de g?nd. Tin sa mentionez ca am făcut 2 teste de sarcină (unul digital, si unul normal, cu liniute) si au iesit am?ndouă negative. ?n mod normal, nu ?mi vine regulat, poate ?mi ?nt?rzie o zi sau poate 2 dar nici chiar 3 săptăm?ni. Am luat acum cateva zile niste antiinflamatoare dar din ce am citit pe forum, am inteles ca nu afecteaza cu nimic. Simt deja  cum imi pierd mințile ?ncerc?nd să găsesc un raspuns logic la ceea ce se ?nt?mplă.  cesafac

Offline

 



#2 2016-01-25 08:57:18

QueenOfRoses
Moderator
De la: Where the wild roses grow.
Inregistrat: 2009-08-21
Mesaje: 17999

Re: ?nt?rziere menstruaţie

Ai warn pentru postare multipla!
Data viitoare foloseste functia de cautare, pentru ca mai sunt topicuri deschise pe aceeasi problema. Ti-am raspuns la topicul celalalt.
Topic inchis


"Yesterday is not ours to recover, but tomorrow is ours to win or lose." Lyndon B. Johnson

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.