homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Intrerupere Logest, va rog sa ma ajutati!!!


#1 2016-03-02 10:12:51

ioanam27
New member
Inregistrat: 2008-08-12
Mesaje: 25

Intrerupere Logest, va rog sa ma ajutati!!!

Buna,

Am inceput sa iau Logest de doua zile ,si am stari de ameteala, sufocare, as vrea sa le intrerup insa nu stiu daca imi afecteaza ciclul menstrual, ati mai avut asa stari de la ele? Daca le intrerup , imi dereglez ciclul? Am luat numai 2 din folie.

Va multumesc anticipat!!!

Offline

 



#2 2016-03-02 10:22:45

daenarys
Vizitator

Re: Intrerupere Logest, va rog sa ma ajutati!!!

De la 2 pastile nu se intampla nimic zic eu.mergi eventual si la medic sa ii zici de starile tale si sa iti prescrie altceva.

 

#3 2016-03-02 10:35:03

ioanam27
New member
Inregistrat: 2008-08-12
Mesaje: 25

Re: Intrerupere Logest, va rog sa ma ajutati!!!

ok, multumesc, as vrea sa stiu daca a mai experimentat cineva asemenea stari, pentru ca eu le am pus pe seama anticonceptionalelor insa nu sunt foarte sigura ca sunt de la ele.

Offline

 

#4 2016-03-02 11:30:19

daenarys
Vizitator

Re: Intrerupere Logest, va rog sa ma ajutati!!!

Nu cred ca e relevant cine ce a simtit fiecare organism reactioneaza diferit.

 

#5 2016-03-02 11:54:01

QueenOfRoses
Moderator
De la: Where the wild roses grow.
Inregistrat: 2009-08-21
Mesaje: 17999

Re: Intrerupere Logest, va rog sa ma ajutati!!!

Trebuia sa postezi la topicul deja deschis de tine. Tot despre logest era vorba. http://forum.anticonceptionale.ro/t4205 … ogest.html
Citeste regulamentul.
Topic inchis.


"Yesterday is not ours to recover, but tomorrow is ours to win or lose." Lyndon B. Johnson

Offline

 

 Publicitate


loading...

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.