homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Arsuri,zgarieturi,pulsatii vaginale


#1 2016-03-15 04:04:47

alexutza
New member
Inregistrat: 2016-03-15
Mesaje: 15

Arsuri,zgarieturi,pulsatii vaginale

Buna seara. am o problema.. totul a inceput acum o luna cand m-am trezit cu o durere si usturime genitala si urinam la fiecare 5 secunde dupa cateva ore am inceput sa numai pot tine urina pur si simplu faceam pe mine...fiind duminica am fost la urgente m-au diagnosticat cu infectie urinara am urmat un tratament de 5 zile cu antibiotic urinarile au trecut dar au aparut usturimi,arsuri,zgarieturi si zvacnituri in zona genitala insotite de dureri de mijloc si balonare. De o luna de zile ma chinui prin diferiti doctori cu diferite tratamente ba pentru candida ba pentru bacterii vaginale durerile nu trec. Se amelioreaza o zi cand cred ca scap o iau de la capat arsuri si pulsatii ingrozitoare tin sa mentionez ca nu ma ustura cand urinez... ce  poate fi?? M-am saturat de dureri si disconfortul acesta. Ce analiza ar trebui sa fac ?Un sfat va rog ...

Offline

 



#2 2016-03-15 06:44:25

mykutza
Moderator
De la: noi de acasica :X
Inregistrat: 2008-03-28
Mesaje: 77499

Re: Arsuri,zgarieturi,pulsatii vaginale

Ti se va răspunde la celalalt topic.
Citeste regulamentul. Ai warn pentru postare multipla


Sa nu te astepti sa te salut!

Offline

 

#3 2016-03-15 06:44:29

mykutza
Moderator
De la: noi de acasica :X
Inregistrat: 2008-03-28
Mesaje: 77499

Re: Arsuri,zgarieturi,pulsatii vaginale

Ti se va răspunde la celalalt topic.
Citeste regulamentul. Ai warn pentru postare multipla


Sa nu te astepti sa te salut!

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.