homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Suzeta pro sau contra


#1 2016-06-26 16:56:47

Corlan Laura
Banat
Inregistrat: 2016-06-26
Mesaje: 5

suzeta pro sau contra

Buna ziua,

Sunt noua pe acest forum, va rog sa ma ajutati. Am un baietel, Sebastian, de 7 anisori si primii dintisori permanenti i-au crescut foarte in afara. Ma tem ca asta s-a intamplat de la faptul ca a folosit suzeta foarte mult timp, chiar si la 4 anisori il mai linistean cu suzeta. N-as vrea sa repet greseala cu fetite mea Miruna care abia a facut cinci luni. Imi puteti recomanda o marca de suzete/biberoane? Pot avea influente diferitele tipuri pe care le gasesti in farmacii, sau toate sunt la fel?  Multumesc mamicilor!

Offline

 



#2 2016-06-26 23:44:51

Mara Ontescu
Banat
Inregistrat: 2016-06-26
Mesaje: 3

Re: suzeta pro sau contra

nu stiu daca brandul e important sau nu, pot sa-ti spun ca folosesc pt. baietelul meu Vlad suzete si biberoane de la *reclama* si nu am probeme, din pacate nu am reusit sa-l alaptez decat doua luni si l-am si trecut pe biberon.

Ultima oara a fost editat de gargarita (2016-07-09 17:05:34)

Offline

 

#3 2016-07-09 15:55:56

Sanda Bivolaru
Banat
Inregistrat: 2016-06-27
Mesaje: 2

Re: suzeta pro sau contra

Si eu am folosit produse de la *reclama*, insa nu cred ca influenteaza brandul. Insa probabil nu e bine de exagerat, mai ales dupa varsta de 3 ani.

Ultima oara a fost editat de gargarita (2016-07-09 17:05:11)

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.