homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Anticonceptionale


#1 2017-02-07 15:27:21

Izabella01
Membru
Inregistrat: 2017-02-07
Mesaje: 3

Anticonceptionale

Buna ziua,am o nemalurire, iau prima luna de anticonceptionale Belusha dupa o pauza de cateva luni,este prima data cand iau acest tip,prescrise de medic endocrinolog in urma unor analize, de cand le iau au inceput sa ma doara sanii incontinuu, este vreo reactie adversa? Ar trebui sa le schimb? Daca le schimb cu un alt fel nu este vreo problema?

Ultima oara a fost editat de Izabella01 (2017-02-07 15:28:26)

Offline

 



#2 2017-02-07 15:31:14

heimdall
Diamond member
Inregistrat: 2006-11-21
Mesaje: 119923

Re: Anticonceptionale

da, este un efect al pastilelor, in mod normal aceste efecte dispar dupa primele 3 luni, cand se obisnuieste organismul cu ele
daca persista si dupa 3 luni mergi din nou la medic, poate e nevoie sa le schimbi

Online

 

#3 2017-02-07 15:34:02

Izabella01
Membru
Inregistrat: 2017-02-07
Mesaje: 3

Re: Anticonceptionale

Deci sa mai continui cu acestea sa vad daca se amelioreaza sau nu? Multumesc de raspuns!

Offline

 

#4 2017-02-07 15:40:14

heimdall
Diamond member
Inregistrat: 2006-11-21
Mesaje: 119923

Re: Anticonceptionale

da, ia-le in continuare si vezi cum te simti

Online

 

#5 2017-02-07 15:42:59

Izabella01
Membru
Inregistrat: 2017-02-07
Mesaje: 3

Re: Anticonceptionale

Ok,multumesc de raspuns !

Offline

 

 Publicitate


loading...

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.