homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Recomandare doctor maternitatea giulesti si sanador?


#1 2017-05-08 21:25:08

happymom
Membru
Inregistrat: 2017-05-08
Mesaje: 2

recomandare doctor maternitatea giulesti si sanador?

buna seara, mamicilor! am si eu o intrebare..cunoasteti vreo doctorita buna care sa lucreze la maternitatea giulesti si la sanador  sau anima simultan?
multumesc!

Offline

 



#2 2021-03-10 13:28:22

GeorgianaStroe01
New member
Inregistrat: 2019-11-27
Mesaje: 18

Re: recomandare doctor maternitatea giulesti si sanador?

As vrea sa vi-l recomand pe medicul Silviu Istoc, dumnealui mi-a urmarit sarcina si am fost foarte multumita. Este un medic foarte bun, care se poarta omeneste cu pacientii, raspunde la toate intrebarile si nicio clipa nu te panicheaza. Eu la dumnealui am ajuns pentru ca voiam sa raman insarcinata si nu reuseam si dumnealui a fost singurul care si-a dat seama ca am endometrioza, m-a operat laparoscopic si cu tratament am ramas insarcinata. Aveam dureri cumplite la menstruatie, nu stiam ce sa fac si niciun doctor nu gasea cauza. Ii sunt vesnic recunoscutoare pentru ca a reusit sa ma scape de o cumplita boala din cauza careia nu putea ramane insarcinata. il recomand cu multa incredere, este un medic foarte bun, pasionat de ceea ce face.

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.