homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Escapelle


#1 2017-12-26 11:43:14

Anca_24
Membru
Inregistrat: 2017-12-26
Mesaje: 1

Escapelle

Buna ziua ! Am si eu o nelamurire . In data de 23 decembrie am avut un contact sexual neprotejat cu prietenul meu dar el nu a ejaculat in mine in schimb mi-a zis ca in timlul actului a avut o senzatie ciudata asa ca ne-am sfatuit si am hotarat sa iau pilula de a doua zi Escapelle. Mie urmatoarea zi ar fi trebuit sa-mi vina dar din cauza ca stiam ca imi mai intarzie am preferat aceasta varianta cu pilula .Pilula a fost luat la 11 ore dupa contact . M-am simtit bine nu am avut simptome ale pastilei si pana in prezent nici sangerari sau scurgeri . Sanii ma dor de vreo saptamana . Mai am dureri de ovare din cand in cand . Nu am un ciclu menstrual regulat si mentionez ca pana acum am avut o intarziere de 2 zile . Credeti ca ar fi vreo sansa sa fiu ?

Offline

 



#2 2017-12-26 12:11:46

heimdall
Diamond member
Inregistrat: 2006-11-21
Mesaje: 137398

Re: Escapelle

nu avea sens sa iei pastila daca trebuia sa-ti vina menstruatia, nu erai in perioada fertila... acum poti avea intarzieri din cauza pastilei

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.