homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

O mica problema


#1 2019-01-24 12:09:38

Ionela mircea
Membru
Inregistrat: 2019-01-22
Mesaje: 2

O mica problema

Buna
De 4 zile administrez anticonceptionalele midiana zilnic si din prima zi in jurul nasului si a gurii ma mananca intr-una.Se poate sa fie o reactie adversa de la ele? Chiar azi incepe sa se inroseasca pielea pe langa gura ca ma tot scarpin

Multumesc

Offline

 



#2 2019-01-24 12:14:01

heimdall
Diamond member
Inregistrat: 2006-11-21
Mesaje: 132330

Re: O mica problema

n-am mai auzit niciodata de o asemenea reactie adversa  la anticonceptionale, dar daca stii sigur ca a aparut imediat ce ai inceput sa le iei...tot ce se poate
daca poti mai stai cateva zile si vezi daca persista

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.