homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Despre asa-zisa "nevoie" a barbatilor/ baietilor nostri


#1 2007-01-29 00:30:42

yellow
Full member
De la: galati
Inregistrat: 2007-01-18
Mesaje: 107

despre asa-zisa "nevoie" a barbatilor/ baietilor nostri

auzim deseori k ni s spune: .."da voi nu intelegeti k noi "avem nevoie""!!!!....adik cum asa?....noi n putem f bine abtine d la lucruri d genu`, dar ei nu?....astept parerile voatre, parerile prietenilor/ iubitilor vostri!

Offline

 



#2 2007-01-29 00:39:50

schumiholic
Hero member
Inregistrat: 2006-07-28
Mesaje: 2051

Re: despre asa-zisa "nevoie" a barbatilor/ baietilor nostri

Ia sa ma lase in pace cu "nevoia" lor. Asta e scuza pentru pustoaice. De ce noi ne putem abtine si ei nu? Adica noi putem fi foarte usor fidele si ei nu???? Mai bine sa fie sinceri si sa spuna "Sunt prea tanar ca sa fiu fidel unei singure femei. Trebuie sa cunosc cat mai multe!" Ca doar trebuie sa isi construiasca un palmares, nu? Un baiat, daca te iubeste cu adevarat, te asteapta daca esti virgina si nu esti pregatita sa faci dragoste si se abtine de la astfel de indeletniciri daca aveti o relatie la distanta. Asa ca, daca imi vine unul cu replica asta, il trimit la plimbare! Dar bine, am trecut de varsta la care as putea fi fraierita asa usor...


If you love something, set it free. If it comes back, it will always be yours. If it doesn't come back, it was never yours to begin with. BUT, if it just sits in your living room, messes up your stuff, eats your food, uses your telephone, takes your money, and doesn't  appear to realize that you had set it free....... You either married it or gave birth to it!

Offline

 

#3 2007-01-29 00:48:50

blue_elf
Hero member
De la: BUCURESTI
Inregistrat: 2006-08-09
Mesaje: 2475

Re: despre asa-zisa "nevoie" a barbatilor/ baietilor nostri

ehh.. sunt prea imaturi uneori si vb gura fara ei..unii sunt in stare altii doar vb asa desi nu incearca pt k stiu k acasa ii asteapta cineva care s-ar sacrifica dk ar pati cva..diferenta dintre noi si ei este ca noi punem mult suflet si multe sentimente.si deaia mi se pare absurd k iubitul s se duk la alta cand aia are aceeasi gauri k si prietena lui..unii chiar nu stiu sa profite de dragostea care li se ofera si o trateaza oribil...dar e in natura lor sa insele..  my exista si specimene rare.. asa ca fetelor dk ati gasit specimenu rar si va enerveaza spunand ca se duce la alta nu-l bagati in seama..la urma urmei vrea sa va enerveze..la urma urmei va iubeste chair daca vb prostii smile

Ultima oara a fost editat de blue_elf (2007-01-29 00:51:35)


Pastreaza-ti cugetul
clar si linistit,ca apele unui lac adanc,transparent ca lumina ochilor de
corb.Deasupra,apele sunt linistite.Nu are rost sa-l rascolesti acum si sa-l tulburi.In
acest suflet netulburat-umbrele evenimentelor acestei lumi se vor topi singure.

Offline

 

#4 2007-01-29 01:13:11

SonneAle
Addicted member
De la: balamuc
Inregistrat: 2006-12-14
Mesaje: 10519

Re: despre asa-zisa "nevoie" a barbatilor/ baietilor nostri

sunt de parere ca exact asa cum daca vrei mult ceva anume si iti propui sa-l obtii, ceea ce se si intampla in multe cazuri, tot asa poti foarte bine, ca baiat, sa iti propui sa renunti la acea "nevoie", daca fata ti-o cere din diverse motive (fie ca e virgina si nu e ready inca, fie ca are anume traume, complexe etc).  c'mon!!!!! ce nevoi???? cu totii avem nevoi, pana a le satisface pe toate e cale lunga, efort depus, asteptari si mai apoi  un posibil raspuns.
mai mult, cred ca in primele sapt nici nu poti vb intr-o relatie despre iubire... daca partenerii sunt dispusi, in egala masura, sa se implice tot mai mult in relatie, e de la sine inteles ca pana la urma o sa aiba loc si mult ravnita partida de amor... nu gasesc ca prin presiuni asupra unei fete cu faze de genul: "stii iubito, eu chiar simt nevoia..." , ea poate fi determinata sa cedeze (eu una m-as inversuna mai tare X( ).  toate la timpul lor! nu se poate abtine, nu e dispus sa inteleaga, sa astepte, sa faca aceste "sacrificii", din partea mea ar avea cale liberaaaaaa!!!! duca-seeeeeee!!! sunt atatia asemenea baieti, din pacate! la fel si fete naive sad   bine ca e si partea buna: exista si opusul unor astfel de baieti si fete smile 

nice topic, yellow big_smile   sa mai vedem si alte pareri.... big_smile


There ain't no sunshine now that he's gone

Offline

 

#5 2007-01-29 11:12:14

ZZZZ123
Addicted member
De la: Never-ever-land
Inregistrat: 2006-05-19
Mesaje: 10895

Re: despre asa-zisa "nevoie" a barbatilor/ baietilor nostri

mah, poate chiar simt nevoia. dar de aici pana la a se duce cu alta e cale lunga... si al meu "simte nevoia" si daca ma gandesc la lunga perioada in care nu primeste nimic (1 saptamana a trecut deja, mai are 1), ca sunt eu in sesiune si ne vedem rar, ar insemna sa avem o problema! dar nu avem. ca e du-du cuminte. wink


Nobody home

Offline

 

 Publicitate


loading...

#6 2007-01-29 11:36:39

deadrose
Banat
De la: craiova
Inregistrat: 2006-07-21
Mesaje: 9956

Re: despre asa-zisa "nevoie" a barbatilor/ baietilor nostri

asa cum si simt nevoia, asa si noi simtim nevoia. important e k si ei si noi sa ne abtinem wink


http://d3adros3.myminicity.com/
La intrebarea "Ai facut sex vreodata cu un coleg de serviciu?" exista un raspuns sincer: "Am intretinut relatii sexuale zilnice cu seful meu direct...El ma !! la cap si pe mine ma durea in cur!"

Offline

 

#7 2007-01-29 11:39:19

Duke
Sr. member
Inregistrat: 2006-11-15
Mesaje: 1319

Re: despre asa-zisa "nevoie" a barbatilor/ baietilor nostri

deci eu va zic ca este o nevoie degeaba zicetizi ca nu e asa ca nu avetzi cum sa stiti.orice baiat prima data practica masturbarea de la o varsta de <14 si nu o face rar cum o faceatzi/facetzi voi.in gnerala aveam colegi in cls care se masturbau de 5 ori pe zii si faptul ca baietzii in tineretze se masturbau asa des, a devenit o obisnuintza si o nevoie (mai mult dependentza) si dupa ce isi incepe viatza sexuala , normal senzatzia e mult mai tare si vrea mai mult si de accea spune ca are nevoie ,sa dam un exemplu un baiat cu varsta de 12 ani practica masturbarea pana la varsta de 18 ani sunt 6 ani in care s-a obisnuit sa se masturbeze in fiecare zii cand baiatul acela cunoaste o fata care nu este virgina el simte nevoia sa faca sex cel putzin de 2 ori pe zii din cauza obisnuintzei (6 ani de masturbare) ca sa scape de obisnuintza aceea are nevoie in primul rand de o relatie stabila (sex inclus) pt a isi crea o alta obisnuintza.

Offline

 

#8 2007-01-29 11:47:10

ela_is_sweet
Sr. member
Inregistrat: 2006-08-10
Mesaje: 1309

Re: despre asa-zisa "nevoie" a barbatilor/ baietilor nostri

pai daca tot se masturbeaza de la 12 ani, cand are chef de sex si fata n-are chef sa se masturbeze draq si sa ne scuteasca cu replicile "sunt baiat si am nevoi". eu n-am probleme de genul, dar probabil asa i-as spune daca n-as avea chef de sex si m-ar bate la cap cu asta.pana la urma sunt multe alte lucruri pe care este nevoie sa le faci, decat sex.din pacate la unii baieti , d-zeu a plasat creierul prin alte parti big_smile

Offline

 

#9 2007-01-29 11:48:59

Duke
Sr. member
Inregistrat: 2006-11-15
Mesaje: 1319

Re: despre asa-zisa "nevoie" a barbatilor/ baietilor nostri

pai cam 5 masturbari fac cat o partida de sex.get it now?

Offline

 

#10 2007-01-29 11:50:28

ela_is_sweet
Sr. member
Inregistrat: 2006-08-10
Mesaje: 1309

Re: despre asa-zisa "nevoie" a barbatilor/ baietilor nostri

pai sa se masturbeze de 5 ori nah smile

Offline

 

#11 2007-01-29 12:09:20

deadrose
Banat
De la: craiova
Inregistrat: 2006-07-21
Mesaje: 9956

Re: despre asa-zisa "nevoie" a barbatilor/ baietilor nostri

nu cred k toti baietii se masturbeaza de atatea ori pe zi. o sa fac sondaj lol


http://d3adros3.myminicity.com/
La intrebarea "Ai facut sex vreodata cu un coleg de serviciu?" exista un raspuns sincer: "Am intretinut relatii sexuale zilnice cu seful meu direct...El ma !! la cap si pe mine ma durea in cur!"

Offline

 

#12 2007-01-29 12:12:47

SonneAle
Addicted member
De la: balamuc
Inregistrat: 2006-12-14
Mesaje: 10519

Re: despre asa-zisa "nevoie" a barbatilor/ baietilor nostri

tare, ela_is_sweet!!! big_smile asa sa faca! rotfl2)) pana vor ajunge impotenti smile) kidding, dar cica practicarea masturbarii in exces ar duce la impotenta neutral ghinion! big_smile eu zic ca daca vrei poti! daca vrei sa te abtii, poti!!!!


There ain't no sunshine now that he's gone

Offline

 

#13 2007-01-29 12:13:19

Duke
Sr. member
Inregistrat: 2006-11-15
Mesaje: 1319

Re: despre asa-zisa "nevoie" a barbatilor/ baietilor nostri

deci am un vecin pe strada care ii in a 8 a si taicas`o ii director si maicasa doctoritza si mi-a spus ca se masturbeaza in clasa , la scoala se pun mai multzi intr`o banca si n`au treaba.ce o ajuns lumea.....

Offline

 

#14 2007-01-29 12:14:17

andrutza
Vizitator

Re: despre asa-zisa "nevoie" a barbatilor/ baietilor nostri

al meu nu m-a inselat niciodata si nu pot sa zic ca avem o relatie sexuala activa, pt ca nu avem posibilitatea s-o facem cand vrem noi, suntem mai mult cu parintii pe acasa, dar ne descurcam prin alte mijloace smile niciodata nu mi s-a plans ca nu-i convine, depinde de baiat intr-adevar, eu pot sa zic ca am noroc din punctul asta de vedere. daca era altcineva cu mine nu stiu daca rezista asa fara sa se culce o luna , doua, dar eu pt chestia asta il apreciez f tare si imi dau seama cat de mult ma iubeste, pt ca majoritatea baietilor fac fitze atunci cand nu te poti culca cu ei sau nu axista posibilitatea asta din anumite motive.

 

#15 2007-01-29 13:11:54

yellow
Full member
De la: galati
Inregistrat: 2007-01-18
Mesaje: 107

Re: despre asa-zisa "nevoie" a barbatilor/ baietilor nostri

am vb cu prietenul meu 2 ani si 8 luni pana s facem dragoste prima oara, eu fiind virgina!..nu mi s-a plans niciodata k ar fi "avut nevoie" (si e m mare dekt mn cu 7 ani)!!...ideea e k dak t iubeste , t asteapta si 100 ani, tot aia eshti, si cu si fara sex!..el a inteles asta, si-l apreciez pt modul in kre a procedat, si el p mn..tongue la randul lui
ps: am facut-o exact knd am considerat eu k e cazul s o facem, nu m-a impins, si nu-mi pare rau nicio secunda...wink

Offline

 

#16 2007-01-29 14:33:56

schumiholic
Hero member
Inregistrat: 2006-07-28
Mesaje: 2051

Re: despre asa-zisa "nevoie" a barbatilor/ baietilor nostri

Alezzone a scris:

tare, ela_is_sweet!!! big_smile asa sa faca! rotfl2)) pana vor ajunge impotenti smile) kidding, dar cica practicarea masturbarii in exces ar duce la impotenta neutral ghinion! big_smile eu zic ca daca vrei poti! daca vrei sa te abtii, poti!!!!

Eu stiu ca masturbarea in exces duce la ejaculare precoce. Asa ca masturbati-va fratilor, ca aveti nevoi! Si cand o sa fiti cu o fata, voi terminati cand ea nici n-a inceput! big_smile


If you love something, set it free. If it comes back, it will always be yours. If it doesn't come back, it was never yours to begin with. BUT, if it just sits in your living room, messes up your stuff, eats your food, uses your telephone, takes your money, and doesn't  appear to realize that you had set it free....... You either married it or gave birth to it!

Offline

 

#17 2007-01-29 14:37:23

deadrose
Banat
De la: craiova
Inregistrat: 2006-07-21
Mesaje: 9956

Re: despre asa-zisa "nevoie" a barbatilor/ baietilor nostri

schumiholic a scris:

Alezzone a scris:

tare, ela_is_sweet!!! big_smile asa sa faca! rotfl2)) pana vor ajunge impotenti smile) kidding, dar cica practicarea masturbarii in exces ar duce la impotenta neutral ghinion! big_smile eu zic ca daca vrei poti! daca vrei sa te abtii, poti!!!!

Eu stiu ca masturbarea in exces duce la ejaculare precoce. Asa ca masturbati-va fratilor, ca aveti nevoi! Si cand o sa fiti cu o fata, voi terminati cand ea nici n-a inceput! big_smile

moama ii zic sa nu se mai masturbeze yikes

off topic impotenta e atunci cand nu lasa o femeie gravida sau cand nu mai are cu ce? :-?

Ultima oara a fost editat de deadrose (2007-01-29 14:38:03)


http://d3adros3.myminicity.com/
La intrebarea "Ai facut sex vreodata cu un coleg de serviciu?" exista un raspuns sincer: "Am intretinut relatii sexuale zilnice cu seful meu direct...El ma !! la cap si pe mine ma durea in cur!"

Offline

 

#18 2007-01-29 14:39:00

kittyyy
Full member
Inregistrat: 2006-09-11
Mesaje: 614

Re: despre asa-zisa "nevoie" a barbatilor/ baietilor nostri

impotentza este cand vrea sa faca si nu are cu ce

Offline

 

#19 2007-01-29 15:19:26

ela_is_sweet
Sr. member
Inregistrat: 2006-08-10
Mesaje: 1309

Re: despre asa-zisa "nevoie" a barbatilor/ baietilor nostri

mai precis..cand nu i se mai scoala big_smile

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.