homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Imi place,dar ma retine ceva....


#1 2007-02-02 17:20:45

raisa
New member
Inregistrat: 2007-01-21
Mesaje: 12

imi place,dar ma retine ceva....

fetelor am m-ai abordat odata subiectul asta,dar nu prea am inteles...ce trebuie sa fac?Prietenului meu ii place sa facem sex oral,dar eu ma simt tot timpul jenanta k poate va simti un miros neplacut,ma spal,imi fac dus,dar tot am impresia k dupa cateva ore vaginul meu are un miros neplacut.Ce ar trbui sa folosesc inainte de contact???

Offline

 



#2 2007-02-02 17:28:50

ela_is_sweet
Sr. member
Inregistrat: 2006-08-10
Mesaje: 1309

Re: imi place,dar ma retine ceva....

pai daca te-ai spalat si nu suferi de nici o infectie, nu ar avea de ce sa miroasa urat...depinde si de ceea ce mananci..nu manca usturoi, carnati..inainte de a fdace sex oral...ca am inteles k se simte un miros de ceea ce ai mancat inainte....bine..asta nu inseamna ca nu trebuie sa mananci deloc in ziua aia mancare dintr-asta...eu de exemplu mananc fructe, mere portocale...poate dulciuri..desi nu cred ca are o prea mare legatura ce mananci cu gustul smile "de jos"...dar e si asta o idee....mai sunt spray-utile intime de la avon..din gama intimate...e 90 de mii un spray micutz de 25 ml...e testat ginecologic...nu distruge ph-ul natural..am avut si eu smile de folosit iti dai tu seama unde trebuie sa te dai cu el big_smile...mai asteapta si alte pareri

Offline

 

#3 2007-02-02 17:35:43

raisa
New member
Inregistrat: 2007-01-21
Mesaje: 12

Re: imi place,dar ma retine ceva....

aha deci asa merge,trebuie sa am grija si la ce mananc,iar despre spray-utile de la avon tu le-ai folosit?

Offline

 

#4 2007-02-02 17:39:50

raisa
New member
Inregistrat: 2007-01-21
Mesaje: 12

Re: imi place,dar ma retine ceva....

mersi mult pt atentie,dar vreau sa te mai intrb ceva....de unde ti-ai cumparat sprayul si cum mai exact se numeste k vreau si eu sa mi-l cumpar.

Offline

 

#5 2007-02-02 17:42:44

ela_is_sweet
Sr. member
Inregistrat: 2006-08-10
Mesaje: 1309

Re: imi place,dar ma retine ceva....

spray-ul l-am incercat dar de obicei am grija la mancare...spray-ul e asa de mic..poti sa il tii in buzunar, oriunde.. smile si daca ai nevoie poti sa folosesti inainte sa pleci de akasa... dar stai linistita, nu cred ca daca te-ai spalat mai are ce sa miroasa, si daca n-ai mancat "picant", si daca nu ai nici o infectie smile ah si ink ceva...daca era ceva in neregula cu tine, si miroasea sau altceva..ori iti spunea prietenul tau asta, ori evita sa iti mai faca sex oral smile ori la tine el vrea sa iti faca smile


n prumul rand...editeaza cele 2 mesaje consecutive pe care le-ai postat, pentru k unul dintre moderatori s-ar putea sa iti dea ban....( dai la primul la butonul editeaza, si copiezi ce ai scris in al 2lea mesaj postat consecutiv, apoi il stergi pe al 2 lea). spray-ul se numeste spray pentru igiena intima din gama simply delicate, de la avon....costa 100 de mii de lei

Ultima oara a fost editat de ela_is_sweet (2007-02-02 17:46:01)

Offline

 

 Publicitate


loading...

#6 2007-02-02 23:14:04

Melody
Full member
De la: mine din camara...
Inregistrat: 2006-12-15
Mesaje: 594

Re: imi place,dar ma retine ceva....

si eu aveam aceeasi problema...si am rezolvat-o vorbind cu el... ideea e ca baietilor le place mirosul de acolo, chiar si gustul..atata timp cat nu exista o infectie.daca e mai experimentat atunci chiar nu ai de ce sa iti faci probleme ptr ca cunoaste mirosul! plus ca si la el miroase , nu doar la fete..asa ca mi se pare ca sunteti pe aceeasi pozitie! si daca te dai cu spray-ul si el simte un gust ciudat (amar sau mai stiu eu ce gust are sprayul ala) crezi ca va fi mai bine? eu zic ca nu...asa ca nu te mai ingrijora.... intreaba baietzii cu care poti vorbi daca le plac mirosul , gustul nostru...aproape toti vor raspunde ca da! sau mai bine, vorbeste cu el despre asta! daca esti pregatita pentru sex, tb sa fii pregatita si ptr a vorbi despre el, mai ales cu persoana in cauza.


Cocorosie!

Offline

 

#7 2007-02-03 12:19:33

andrutza
Vizitator

Re: imi place,dar ma retine ceva....

asa este, baietilor le place gustul nostru. cel putin prietenul meu adora chestia asta, eu zic sa nu mai fi atata de stresata si sa mananci ce-o fi, acum ar fi culmea sa stai sa iti faci alimentatia de dinante de sex oral.

 

#8 2007-02-03 12:23:57

Malynaa
New member
Inregistrat: 2007-01-10
Mesaje: 72

Re: imi place,dar ma retine ceva....

duke stie


Il iubesc pe Uby meu mai mult k orice pe lumea asta si doar de un lucru is sigura....k il iubesc

Offline

 

#9 2007-02-03 12:37:27

Duke
Sr. member
Inregistrat: 2006-11-15
Mesaje: 1319

Re: imi place,dar ma retine ceva....

Ce stie duke? duke nu stie nimic. tongue

Raisa dupa cum zic si fetele de pe forum noua ne place mirosul acela de mucus pt mine este chiar afrodisiac.orice ai manca si oricat te-ai spala mucusul acela tot apare cand esti excitata si poate pentru tine are un miros neplacut si iti da senzatia ca nu esti spalata.Vorbeste cu prietenul tau si daca nu ii convine lui mirosul ori ii el foarte sensibil la mirosuri ori ai o infectie care schimba mirosul mucusului.

Singurul lucru care nu imi place mie ii sa fie mucusul "acid".

Offline

 

#10 2007-02-03 12:39:16

anca13
Full member
De la: Bacau
Inregistrat: 2006-08-15
Mesaje: 905

Re: imi place,dar ma retine ceva....

cum adik "acid"?


storstark

Offline

 

#11 2007-02-03 12:40:54

BeetleBoy
New member
Inregistrat: 2007-02-03
Mesaje: 32

Re: imi place,dar ma retine ceva....

andrutza a scris:

asa este, baietilor le place gustul nostru.

asa e, ne place "nectarul". cel putin mie unul imi place...

acum intrebare catre voi, fetele... cate dintre voi inghititi? si ce parere aveti despre finalizarea in cavitatea bucala/gatul partenerei?


anca13 a scris:

cum adik "acid"?

daca vi se pare freaky, puteti sa stergeti, dar am intampinat si eu chestia asta si mi s-a parut ceva de genul ....
las ca a scris duke ceva de la care nu ma ia stomacul acum...

Ultima oara a fost editat de BeetleBoy (2007-02-03 12:45:17)

Offline

 

#12 2007-02-03 12:44:15

Duke
Sr. member
Inregistrat: 2006-11-15
Mesaje: 1319

Re: imi place,dar ma retine ceva....

Anca "acid"=piscator /intzepator adica simt pe limba ceva ca si acidul da o senzatie de arsura foarte foarte minora.

Offline

 

#13 2007-02-03 12:45:52

andrutza
Vizitator

Re: imi place,dar ma retine ceva....

eu doar o singura data am inghitit putin, in general nu obisnuiesc sa inghit nu pt ca imi este sila, doar pt faptul ca nu as suporta senzatia sa inghit ceva alunecos smile multi baieti prefera acest lucru, ii excita sa vada chestia asta, prietenul meu nu a venit niciodata cu propunerea asta si nici nu s-a plans vreodata, cred ca, conteaza mai mult cum simte in timpul sexului oral decat daca as inghiti eu.

 

#14 2007-02-03 12:54:19

anca13
Full member
De la: Bacau
Inregistrat: 2006-08-15
Mesaje: 905

Re: imi place,dar ma retine ceva....

am intrebat pt ca sincer nu mi-am gustat "nectarul" big_smile si nici pe logodnicul meu nu am indraznit vreodata sa il intreb. noi preferam pozitia 69. de inghitit....noooo wayyyy. s-a intamplat odata sa isi de-a drumul in gura mea....dar am fugit imediat la baie...scuipat, spalat pe dintzi si clatit cu apa de gura. simt o mik repulsie.


storstark

Offline

 

#15 2007-02-03 12:58:27

andrutza
Vizitator

Re: imi place,dar ma retine ceva....

si eu tot pozitia 69 o prefer, impusti doi iepuri dintr-o lovitura lol

 

#16 2007-02-03 13:04:02

ZZZZ123
Addicted member
De la: Never-ever-land
Inregistrat: 2006-05-19
Mesaje: 10895

Re: imi place,dar ma retine ceva....

i hate 69! dar eu daca ma apuc de-o treaba, o si termin. poate pentru ca nu mi-ar face mare placere sa ma lase el in pom chiar inainte sa ajung eu la orgasm.


Nobody home

Offline

 

#17 2007-02-03 13:09:06

andrutza
Vizitator

Re: imi place,dar ma retine ceva....

pai ce il lasi in pom? ca oricum are orgasm, cel putin al meu mereu are si simte f bine.

 

#18 2007-02-03 13:10:14

ZZZZ123
Addicted member
De la: Never-ever-land
Inregistrat: 2006-05-19
Mesaje: 10895

Re: imi place,dar ma retine ceva....

al meu doar se simte bine...


Nobody home

Offline

 

#19 2007-02-03 13:10:37

anca13
Full member
De la: Bacau
Inregistrat: 2006-08-15
Mesaje: 905

Re: imi place,dar ma retine ceva....

faza e ca o lasa el pe ea in pom wink ca barbatii isi dau drumul mai rpd daca li se face sex oral.


storstark

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.